iRonin, Web & Mobile Samurais

Lubelskie

Opinie o iRonin, Web & Mobile Samurais

Agata

Na blogu firmy można znaleźć relacje z wyjazdu integracyjnego, jaki odbył się w zeszłym miesiącu. Jak można przeczytać w artykule, firma stara się zapewnić pracownikom kilka razy do roku wyjazdy/spotkania, które wspierają integracje oraz zapewne pozytywnie wpływają na codzienną pracę, szczególnie, że część z pracowników nie ma ze sobą kontaktu bezpośredniego i swoich kolegów z firmy znają dzięki wideokonferencjom. Więcej o przebiegu tego 4 dniowego wyjazdu można znaleźć pod linkiem: https://www.ironin.it/blog/company-retreat-2017.html Czy ktoś z Was miał okazję, w jednym z takich wyjazdów uczestniczyć? Jak oceniacie iRonin właśnie pod względem akcji i wydarzeń organizowanych dla pracowników? Czy macie też możliwość zgłaszania swoich pomysłów i wcielania ich w życie?

Olka

Hej. Jak tam wynagrodzenie w iRonin, Web & Mobile Samurais?

Zostaw opinię o iRonin, Web & Mobile Samurais - Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iRonin, Web & Mobile Samurais