Hasco Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Hasco Polska Sp. z o.o.

Maja

Gdyby kogoś interesowała praca poza granicami naszego kraju to firma Hasco Polska szuka do Norwegii i Szwecji osoby na stanowisko Technical Sales Engineer https://media.hasco.com/marketing/Content/Karriere/Stellenangebote/Vertrieb_Marketing/Technische_Verkaeufer/Technical%20sales%20engineer_Schweden_2017_10_16.pdf Mamy na forum osobę, która spełnia kryteria i chce się wyprowadzić i zacząć przygodę z Hasco?

Maja

@pf jeśli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej do Hasco Polska to chętnie dowiemy się więcej na temat tego co można się podczas niej spodziewać. Jak oceniasz trudność i poziom procesu rekrutacyjnego?

er

a na jakie konkretnie stanowisko starasz się dostać?

pf

mam zaproszenie na rozmowe rekrutacyjną do Hasco..może ktos cos napisac o firmie?

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Hasco Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Hasco Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hasco Polska Sp. z o.o.