Opinie o Apteka Galaktyka Lubicz 17b w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apteka Galaktyka Lubicz 17b, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apteka Galaktyka Lubicz 17b o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Galaktyka Lubicz 17b w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
była pracownica

Apteka funkcjonuje jako przykrywka pod inną działalność. Już sam fakt, że znalazłam tam pracę powinien wzbudzić moją czujność. Powstała na przeciwko innej apteki, która istniej od ponad 20 lat. Wynagrodzenie było mierne, ale jak na początek się zdecydowałam chcąc się zahaczyć w Krakowie. Dostałam tylko jedną wypłatę. I na tym koniec. Potem do ręki jakieś drobne, pod pretekstem, że nie ma pieniędzy, nie ma ruchu itd. Zaznaczę, że nie miałam umowy o pracę, podobni jak jeden chłopak. Umowę miała tylko jedna kobieta, chyba właścicielka albo powiązana z właścicielem. Apteka należy do firmy Ergomed z Warszawy. Zero ruchu jest faktycznie, ale też nikomu tam na ruchu nie zależy. Odeszłam w trzecim miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Galaktyka Lubicz 17b - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Apteka Galaktyka Lubicz 17b