Opinie o ISP w Stahnsdorf

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ISP, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ISP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISP w Stahnsdorf

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
COCO

ISP startuje nabór nowych ofiar do sortowni paczek w Nauen pod Berlinem!!! Obiecują chmurki z nieba , a to wszystko oszóstwo!!!! Nie ma pełnego wymiaru godzin , czasem są 3,4,5 godz na dobę.Nie wypłacają całej wypłaty, część pakują na tzw . Konto rezerwowe !!! Hotel 200 € na miesiąc, nie ma pralki a w maju nie było nawet cieplej wody . Zimny prysznic albo smród jak w Zoologu !!! Obcinają nawet te skromne godziny i kłamią że to DHL nie chce zapłacić!!! Pokoje nie mają nic wspólnego z tym co pokazują na ulotce. Często są 4 osoby na 12 m2 !!!Umowa podpisana w Polsce traci po przyjeździe tutaj szybko wartość. Wymagają podpisania nowych umów po niemiecku ,nie wiesz co podpisujesz!!! A w tym są zmiany na niekorzyść pracownika i nie masz właściwie innej możliwości jak to podpisać . W przypadku choroby , dostaje sie natychmiast wypowiedzenie.!!! Jak ktoś ma jakieś pytania albo zarzalenie , lub problem który trzeba wyjaśnić , natychmiast grozi sie takiemu petentowi rozwiązaniem umowy o pracę.!!!! Kto się na to oszóstwo zdecyduje , ten sam sobie może pogratulować !!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o ISP - Stahnsdorf

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024