Amper

Radom

Amper

Opinie o Amper

Witam pracowałem tam dłuższy czas i nie mogę uwierzyć że nadal puszczane jest ogłoszenie o pracę. Nie dość że pracownik wykorzystany jest maxymalnie to jeszcze mają czelność mówić że się nic nie robi, kiedy chwilę się stanie żeby oddychnońć po rozładunku samochodu z ciężkimi ptakami lub innymi. A zarobki to druga żenada 1500 do ręki po paru latach pracy. A najlepsze jest to że kiedy się przyjmowałem to miałem miesiąc próbny za 1200zł z dwoma sobotni, kiedy to najniższa krajowa była 1400 na rękę. Naprawdę nie polecam z własnego doświadczenia i zepsutego zdrowia i zjedzonych nerwów.

Agasz

Panie obserwatorze jeśli można wogule Cię nazwać Panem może poszukasz swojego kolegi ze spółki w CASTORAMIE??

Zostaw opinię o Amper - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amper