Opinie o Original Marines w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Original Marines. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Original Marines o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Original Marines w Warszawa

Nowi mi Nowy wpis

Już w nie długim czasie zostanie stworzony nowy sklep Orginal Marines, informacje w niedługim czasie na portalu.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Original Marines?

Ona Nowy wpis

Firma nie funkcjonuje od wrzesnia 2019 roku

Dzień dobry sklepy wszystkie już nie funkcjonują Orginal Marines proszę nie pisać bzdur , że są sklepy wszystkie zostały zamknięte w Polsce, i to nie z powodów Pani Dyrektor jak piszą jakieś laleczki co by chciały tylko okradać firmę jak kiedyś , tylko właśnie z ich długów , które wygenerowały firma postanowiła się wycofać z rynku polskiego. Praca przyjemna bardzo dobrze płatna, pensja na czas, umowy o pracę normalne, jeżeli ktoś pracuje uczciwie. Jeżeli to czyta Pani M,P,K i inne Panie które generowały straty, czas pomyśleć o swoich błędach !

byly pracownik
@Karolina

Nie wiem czy "laleczki" okradały firmę, nie wiem czy firma miała długi, nie wiem czy długi te wygenerowały "laleczki". Wiem, że nie wszystkie zmiany które zaszły były odpowiednio wprowadzane do salonów np w stolicy. Piszę to jako były menager w jednym z sklepów. Umowa o pracę - tak, bardzo dobrze płatna - dobrze płatna ale bez szału na wysokośc wypłaty ma też wpływ pakiet socjalny którego w OM w ogóle nie było. Wypłaty na czas - bywało różnie, dostawało się i kilka dni po 10-ątym który był zapewniony w umowie.. Co do Pani dyrektor.. Pani E nie da się ukryć, probowała dokonać zmian w firmie. Natomiast na tak duże zmiany efekt musiał przyjść po czasie a Pani E oczekiwała rezultatów od razu, na już, ten brak cierpliwości powodował nie przyjemne sytuacje które pojawiały się w relacjach między pracownikami, przełożoną i współpracownikami. Ponadto brak struktur, brak HR, brak marketingu, brak IT powodował, że moim zdaniem, nawet Pani dyrektor nie dawała rady ogarnąc wszystkiego sama. Potem już próby i pomoc regionalnej która szybko wylądowała na l4 nie pomogły sytuacji. Starałem się odnieśc maksymalnie obiektywnie. Bez epitetów, bez błazenady. Przypominam tylko wszystkim, że świat retail jest wbrew pozorom bardzo mały, rotacja duża więc szanujy się bo karma może bardzo szybko wrócić

@byly pracownik

Dziwnie Pan pisze !!!!

były niestety...pracownik
@byly pracownik

W KONCU ktos pisze rzeczowo

@Karolina

Twój wpis jest dla mnie całkowicie niejasny. Najpierw potwierdzasz, że sklepy Original Marines w Polsce już nie funkcjonują. Następnie opisujesz pracę w sklepach OM jako przyjemną, dobrze płatną itd. Możesz to wyjaśnić? Będę wdzięczna za wiarygodne potwierdzenie, że ta sieć wycofała się z Polski.

Karolina Nowy wpis
@Małgorzata

Sklepy na terenie całej Polskie nie funkcjonują , praca bardzo dobrze płatna, szkoda tylko , że już firma nie działa, może powrócą do Polski za jakiś czas.

Jaa

W sumie dobrze, że się sklepy pozamykały, chociaż szkoda ludzi. Organizacyjnie i hr-owo wszystko leżało.

Gosia
@Jaa

Totalna bzdura , co piszesz, zależy który sklep , w Warszawie organizacyjnie wszystko działało na 6 /6 zależy organizacja od ludzi tam pracujących.

Aplikowałeś do firmy Original Marines? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Andzi

Sklepy w całej Polsce zostają zamykane,szkoda pracowników.

@Andzi

@Andzi Nigdzie nie widzę żadnej informacji na ten temat, aby sklepy Original Marines zostały zamykane. Ciekawi mnie jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu. Pracodawca oferuje umowę o pracę? Jakie jest wynagrodzenie? Będę wdzięczna jeśli ktoś z obecmych pracowników mi odpowie.

Spyder
@Małgorzata

Sklepy w całej Polsce już zostały zamknięte. "Nowa" Pani dyrektor oraz jej skład sługusów nie podołał oczekiwaniom włoskiego zarządu spółki. Jeśli Pani dyrektor to czyta proszę zapamiętać że KARMA ZAWSZE WRACA i najleży traktować godnie swoich wieloletnich pracowników. Z (nie)pozdrowieniami od byłych pracowników.

@Spyder

Dla przykładu w Blue City sklep Original Marines został zamknięty. Niemniej jednak można udać się do niego stacjonarnie w Manufakturze. Skąd więc czerpiesz informacje o zamknięciu wszystkich sklepów tej firmy?

gosc
@Małgorzata

pensje, przynajmniej w sklepach warszawskich sa/byly wyzsze niz srednie: sprzedawca mogl miec nawet ze 2.800 na reke plus czasami premia ale rzadko, podobno kierownictwo sklepu to nawet ponad 4 tys na reke, jezeli to prawda to chyba jest jednak duzo wiecej niz w innych sklepach. jezeli chodzi o umowe to sa tu normalne umowy o prace, po okresie probnym, u mnie 3 miesiace byla umowa o prace na rok. czyli tez normalnie

m83

Zmiany które obecnie zachodzą w firmie niestety nie wpłyną w pozytywny sposób zarówno na poprawienie wizerunku firmy, jak również nie zmienią znacząco w sposób progresywny rentowności spółki.

Klientka

Dzień dobry jestem stałą klientka w Wola Park Warszawa jednak obsluga w tym sklepie na bardzo kiepski poziome, nie interesują się klientem,tylko wlasnymi smartfonami. Odradzam zakupy w tym sklepie.

@Klientka

Bardzo proszę pracowników Blue City o nie pisanie opinii na temat Wola Parku.

Zadowolona Klientka
@Klientka

Nie zgadzam się z Pani opinią. Jestem stałą klientką od 2 lat i zawsze byłam super obsłużona w sklepie OM w Wola Park. Zawsze mi doradzono, sprawdzono rozmiary, ba! obsługa zajeła się moim maluchem, abym w spokoju mogła wybierać ubranka. Zawsze wracam tam z uśmiechem.

Klient
@Klientka

Widać czym się zajmują pracownicy hahaha

Zadowolona Klientka

Powiem w skrócie, od dawna jestem stałą klientką w sklepie Original Marines w Wola Park i zawsze spotkała mnie tam profesjonalna i miła obsługa. Odkąd pracuje tam Pani Angelika, ktora świetnie mi doradza przy wyborze rzeczy, a także zawsze ma czas i ochotę zająć się moim 16 miesięcznym synkiem ,abym mogła w spokoju podjac decyzje - wracam do tego sklepu z ogromną przyjemnością. Szczerze polecam!

Martita
@Zadowolona Klientka

Samemu pisać opinie ,ha ha ha dobre

Omijać szerokim łukiem

Agata

Witam Czy sklep w Lubline jeszcze powróci? Czy jest szansa, że pojawi się w innej lokalizacji? W minionym tygodniu byłam w Warszawie. Kolekcja bardzo ładna, chociaż sklep było ciężko znaleźć. Pozdrawiam

Joanna Lublin

Sklep w Blue City Warszawa zaopatrzony bardzo dużą ilością Nowej kolekcji, przejrzysty i bardzo ładnie dopracowany pod względem kolorów i asortymentu. Robiłaś dziś z mężem zakupy ,kolekcja dla dziewczynek w wieku 6 lat ,bardzo piękna, ładne poszycia koronką, wspaniałe dodatki ,które przybywają uwagę, wspaniała kolekcja i design .Obsługa sklepu pomocna,uśmiechnięta, interesująca się klientem. Polecam sklep po raz kolejny.

Yhy
@Joanna Lublin

Klient wszechstronnie uzdolniony. VM, HR i wszystko w jednym. HIT

Kamila

Cześć jestem pracownikiem jednego z sklepów, zarobki dobre,atmosfera w pracy poprawiła się od kiedy regionalną poszła na l4 ,brak kłótni, miała praca. Wszyscy mamy nadzieję Że WIELKA DAMA NIGDY NIE WRÓCI!!!!

Witam. Jestem wraz z mężem klientka Waszego sklepu. Najczesciej robiny zakupy w Wola Park. Czytając opinie, ktore sa niżej powiem szczerze, ze jestem w szoku. Zawsze spotyka mnie tam mila obsługa. Jest duzo nowych twarzy. Ku mojemu zaskoczeniu jest tam nawet jakis mlody Pan. O dziwo z super podejściem do dziecka. Podszedl, doradzil i nawer wziął moją córeczkę za rączkę i spacerowal z nia po sklepie zeby nie plakala. Takiej obslugi nie mozna doświadczyć wszedzie. Jesli opinie o pracy sa prawdziwe to wspolczuje ale jednoczesnie sklep bardzo polecam

Aga
@Ania

Aniu nie piszemy opini na temat obsługi lecz regionalnej a to duża różnica.

...
@Aga

Chyba nie jest to miejsce stworzone by wylewac swoje żale tylko na jedna osobę lecz wyrazić opinie o calej firmie

Hej

Cześć. Mam okazje pracowac w tej firmie. Powiem tak... Ludzie ogarnijcie sie, oczekujecie bog wie czego. Praca to praca, a nie pie*******e jak to wam zle i tragicznie. Nie podoba sie to zmiencie -ktos was trzyma na sile ? Z mojej perspektywy (pracownika sklepowego) jest bardzo dobrze. W firmie panuje dobra atmosfera, pieniadze tez sa dobre, a to ze wypowiadaja sie tu osoby majace ambicje wyzsze niz na to zasluguja to masakra. Zazdrość was zjada, ze to nie Wy jesteście na "górze" i nie pociagacie za sznureczki? Na to moi drodzy trzeba slobie zasłużyć. Reasumujac wg mnie praca jest dobra. Lekka, przyjemna. Kasa dobra. Kwestia tylko kto i jak podchodzi do tej pracy. Ps. Czepcie sie najpier siebie, dopiero później wymagajcie od ludzi... stanowiska wyzsze od mojego i waszego sa wlasnie po to by wymagac.

Aga

Hey wszystkim praca jak praca ,wszędzie trzeba pracować nikt nie daje pieniążków za darmo.Firma dobrze płaci, tam gdzie miałam okazję pracować ekipa sklepu ok szanująca się i koleżeńska.Zawsze każdy każdemu pomagał itd. Dyrektkr firmy kobieta z dużym doświadczeniem ,miła nie sprawiająca kłopotów,konkretna i przede wszystkim bardzo sympatyczna. Jeżeli chodzi o Panią K...... regionalną osoba nie posiadająca minimum prawdy w sobie,fałszywa,zadufana w sobie,uważająca że wszystko robi idealnie ,co bardzo często wychodziło ,że nie ma racji.Nie potrafi dobrze i w sposób spujny wykonać witryn sklepowych zgodnych z identycznymi jak we Włoszech. Pani K pochodzi z starego składu od Pani M co doiły firmę ile się da, nie zna prawa pracy,fiskalnego.Kobieta uważa się za ideałał chwalac się gdy była kierownikiem sklepu ,że jej sklep były jest idealny m co jest totalną bzdurą , sklep zaniedbany nigdy nie odwiedzany na wizytacjach. Wymaga 3 raportów w ciągu dnia oraz ostatnjego na zamknięcie, po jakiego diabła tyle raportów, wydzwania wiecznje nawet w dni wolne nekając ludzi. Uśmiech do ludzi a każe zwalniać nigdy jak pracuje nie poznałam tach falszywej osoby , ale wzorce nabyła w 100% od Pani M , w końcu koleżanki. Firma fajna , płaca ok gdyby szczerze mówiąc została zwolniona regionalna wszystko by funkcjonowało prawidłowo i bez stresu, oraz w stabilności.

Zniesmaczona

Cześć Wszystkim miałam okazję pracować w jednym ze sklepów na stanowisku kierowniczym - zarobki na dobrym poziomie ,pracownicy też dobrzy . Dyrekcja Pani Ę... normalna kobieta , wesoła.Na tym koniec pozytywów Regionalna to totalna pomyłka , tak nie ogarnięta osoba, nie szanuje ludzi i nie zna Prawa Pracy i Fiskalnego .Wiecznie jakieś problemy z jej strony.Gdyby zmiana była regionalnej praca by była przyjemniejsze i przynosiła lepszą satysfakcję i nurt pracy.

Monka

Pracowałam w tej firmie przez krótki czas ale miałam okazję poznać obie panie. Regionalna była bardzo wymagająca w stosunku do zespołu ale potrafiła nas zmotywować do pracy, dyrektorka była jeden raz i komentowała wszystko co było ustawione w sklepie, że źle, że nie myślimy, że ona każe tak i tak choć wcześniej mówiła inaczej. Klamczucha

Obecny pracownik
@Monka

pani regionalna nie pisze się opinii na swój temat bo nikogo z nas nie zmotywowałaś wręcz przeciwnie Nieładnie kłamać

Kamila
@Monka

Witam pracuje w tej firmie i nigdy nie było sytuacji w której Pani dyrektor każe coś zmienić mimo, że wcześniej ustaliła inaczej. Takie sytuacje wynikały, ze zmiany planów na sytuacje sprzedażowe. Jeśli droga Moniko piszesz, że powiedziano ci podczas wizyty, iz nie myślisz ... po zostawionym komentarzu wynikia, że coś w tym jest.

gosc96

Praca jako sprzedawca nie jest zła. Oczywiście są nałożone wymagania, które każdy pracownik musi wypełniać, ale nie zgodzę się z opiniami, że to czysty wyzysk. Po prostu praca :) Natomiast straszne zachowanie dyrektorki... Pani E... Obłęd i w głowię się nie mieści, że ktoś na tak wysokim stanowisku zachowuje się w tak karygodny sposób. Krzyki, przeklinanie i rzucanie słuchawką .. Wiecznie wszystko na NIE, a końcowo zgrywanie miłej. Jeśli chodzi o współpracę z tą panią to nie polecam z całego serduszka. Dużą zaletą firmy jest Pani K.. Osoba bardzo miła, kulturalna. Szkolenia przeprowadzane w miłej atmosferze, przekazywana duża wiedza na temat sprzedaży i asortymentu sklepu. Nie zgodzę sie z poprzednimi opiniami. Regionalna dba o każdy zespół i stara się aby pracownikom pracowało się przyjemniej, ktoś ewidentnie nie nadawał się na dane stanowisko a teraz się wyżywa. Słabe :) Jedyny wniosek jaki można wynieść z firmy to bardzo miłe kierowniczki oraz Pani regionalna , natomiast dyrektorka zostawia nie smak i wiele do życzenia. Poza tym jak najbardziej na plus :)

Nie jestem z Warszawy, ale regionalna ta sama, więc jest identycznie - źle. Kierowniku lub zastępco o życiu prywatnym można zapomnieć, bo wciąż dzwoni regionalna, nawet jak masz wolne... Jak robisz dobrze, to i tak jest źle... jak nie wyniki to utarg to jeszcze coś innego, wieczne niezadowolenie daje się we znaki i bardzo demotywuje. Ogólnie praca na miesiąc... bo więcej nie wytrzymasz (chyba, że na mega stresie I z myślą, że już szukasz czegoś innego). Nigdy nie zbudują trwałego zespołu przy takim sposobie kierowania... DRAMAT . Regionalna to TOTALNA POMYŁKA !

I.....t....a..

Odradzam pracę w tej firmie na każdym stanowisku.Zacznijmy od Pani K ... regionalna tragedia , mogli ją tylko wytrzasnąc z B..... udaje miłą a ploty po całej firmie rozsyła po innych sklepach . Ciągle jej nic nie pasuje . Ale ona wszystko robi idealnie nie zna prawa fiskalnego i prawa pracy . JEżeli ktoś wie więcej od niej odrazu zwalnia taką osobę co więcej nie zna dobrze angielskiego widać to przy wizytach z Włoch. Truje i nerwy psuje ludziom dobrze pracującym.Stanowczo uważaj na jej osobę nowo zatrudniona osobo.Odradzam pracę w tej firmie.Gdyby regionalna była z prawdziwego zdarzenia sklepy by lepiej funkcjonowały.

Zostaw merytoryczną opinię o Original Marines - Warszawa

Original Marines