Opinie o Momox w Stobno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Momox. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Momox o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Momox w Stobno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Momox jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nowa

Witam, chciałbym się dowiedzieć więcej na temat pracy na magazynie w Szczecinie czy jest to bardzo ciężka praca, mam 50 lat,oraz czy bez doświadczenia dostanę zatrudnienie. Bardzo proszę o szczere opinie.

XDD Nowy wpis
@Nowa

Jeśli ciążka praca nawyzwa się stanie i ocena towaru to tak. Bez doświadczenia na luzie bo i tak wszystkiego się uczysz na bieżąco.

a co was to

Jeżeli chodzi o umowy o pracę albo na czas nieokreślony to nie polecam - jak przychodzi do 3, 4 umowy która powinna być juz na czas nieokreslony , to zazwyczaj wywalają takiego pracownika .. Nie ma czegos takiego jak umowa na czas nieokreslony w tej firmie ... zle podejscie do pracownika

Jaa
@a co was to

Bzdury, dużo osób przeszło razem ze mną na czas nieokreślony.

@a co was to

Same bzdury. Umowę na czas nieokreślony dostałam po pół roku pracy. Jeżeli pracujesz dobrze i nie robisz problemów to dostaniesz. Wszystko zależy od podejścia.

Ktos Nowy wpis

Pół roku , mało prawdopodobne. Jak już to półtorej roku , tu się zgodzę ale pół roku nie wierzę.

Katarzyna Nowy wpis
@Ktos

Ale czemu nie? Tobie jakoś inaczej proponowali?

Nowa

Hej. Mam pytanie co do stawek liderskich? Czy ktoś wie w jakich granicach one się przedstawiają? Jak sytuacja wyglada na nowym magazynie?

Brygadzista

moze byc ! dziwne pytania typu co bedzie za 4 lata

jak sie widzisz za 4 lata ?lub co zrobisz jak pracownicy beda sie bic?

Ile jest zmian w Momox?

Taka zwykła

Dwie

@Taka zwykła

Ale bodajze zamierzaja wprowadzic 3-cia

Zmiany
@bhunter

Trzecia zmiana bedzie osobna, ta zmiana bedzie pracowac tylko na nocki.

tragedia

są 3. 6.00-14.10, 14.10-22.20, 22.20-6.00 z tego co pamiętam

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Momox?

xD

Sprawdzają czy ma 2 ręce i 2 nogi. Biorą każdego.

tragedia

dają ci karton, w środku jest jedno ubranie i musisz na kartce opisac jaki ma kolor rozmiar i co to za rodzaj ubrania, biora kazdego

Teraz jest 14 brutto na godzinę, czyli jakieś 2352 zł miesięcznie + darmowy autobus - czyli w moim przypadku jakieś 200 zł dodatkowo co miesiąc w kieszeni. Oczywiście jest to pensja bez dodatków za nadgodziny, więc zawsze może być trochę więcej.

@pracownik

Jupi! Wprowadzają jeszcze dodatki do pensji za staż pracy, im dłużej się będzie pracować tym więcej będzie można dostać na godzinę. Czyli opłacać się będzie dłużej pracować, fajna opcja dla tych co liczą na stałe zatrudnienie, po pół roku będzie już całkiem spoko pensja.

Jumper
@pracownik

Widzę że tu chyba szef się wypowiada. Jestem facetem który podaje paniom kartony do pracy. Nie polecam. Mówią ze faceci mogą nosić maksymalnie 2x50 kg w ciągu 1 godziny a noszą po 275939 razy 70 kg w ciągu 30 min ;) Ogólnie wypłata wyglada tak: przez agencję pracy (gdzie trafia najwiecej osób) 1550 to jest MAX, przez firmę pewnie gdzies z 1900 z tego co słyszałem od kumpli zatrudnionych przez MOMOX. ;) Odradzam serdecznie i polecam pracę na Dąbiu przy włóknie szklanym gdzie i ja się zaraz wybieram, pozdrawiam

Xxx
@pracownik

Co ty miałeś z matematyki jeśli chodziles do szkoły bo na matematykę napewno nie ????

@Jumper

To sie chyba zmienilo bo ja za 3 tygodnie pracy dostalem kolo 2100 zl

Jacek

Czy nadal jest ten darmowy autobus dla pracowników?

@Jacek

byl jak pracowalem (2 miesiace temu)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Momox?

Gargulec

Tak

Gargulec

Tak

Gregor12

Witam. Ile wynosi przeciętna wypłata po okresie kilku miesięcy na stanowisku "sprawdzania towaru"?Przepraszam nie znam fachowej nazwy. Dziękuję.

Ja1989

Może ktoś powiedzieć od której do której są zmiany? Czy pracuje się tydzień na tydzień? Czy są jakieś paczki lub premie na święta? Premie roczne? Czy jest ubezpieczenie grupowe? Multisport?

abc

Czemu na zmianie 1 w Stobnie jedne osoby pracują, a inne chodzą po hali, koleżankach i wysiadują w szatniach? Pod pozorem przyuczenia się na lini D "na ciuchach" zamiast się uczyć co chwilę wędrują . Zróbcie coś z tym, bo to odstrasza ludzi do pracy! I to pod okiem trenera!

@abc

To zapraszam na ciuchy, zobaczysz czy tak fajnie, że aż zazdroscisz.

Czy pracodawca Momox organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ha ha ha

Dobre sobie. Oni pilnują abyś nie podnosił swoich kompetencji. Bo jeszcze ich powygryzasz. Jedna wielka klika. Jeszcze teraz te premie dla najlepszych. To już w ogóle jakiś chichot losu. Dostały je osoby, które liżą (usunięte przez administratora)

Maseczki przy stanowiskach czekera? To chyba już przegięcie nie dość że przez te plandeki gorąco nie ma czym oddychać to jeszcze maseczka przed 8h codziennie. Człowiek dopiero się nabawi niedotlenienia. Duszno na hali wdychasz tylko ten kusz przez nos. Połowa hali już ma problemy z zatokami a co będzie później? :/

Kk

Przy swoim stanowisku nie trzeba miec maseczki, proszę nie wprowadzać w blad, a doinformowac sie. Pozdrawiam

nowa

Czy dostaję się jakieś grafiki na cały miesiąc? :)

nowa
@nowa

Nie. Masz dwie zmiany, musisz sam to ogarnąć.Tydzień na rano, tydzień popołudnie i wolne dni w święta państwowe.

Witam zastanawiam się czy złożyć aplikacje do tej firmy. Moje pytanie jest jakie są tam realne zarobki na początek i jaka szansa na podwyżki?

Witajcie, chciałabym poznać szczegóły odnośnie tego, jak pandemia zmieniła sposób funkcjonowania firmy Momox i jak się Wam pracuje w nowych warunkach. Jakie środki bezpieczeństwa wprowadził pracodawca?

New one
@Anna

Na + jest to, że z Bramy Portowej są dwa autobusy dzięki temu nie jest tak ciasno i tłoczno. W maseczkach pracuje się trudno. Cały czas wdycha się kurz, który dodatkowo osadza się na tych szmacianych maskach. Przerwy podzielone są grupami. To również plus. Mam nadzieje że niedługo to wszystko wróci do normy już.

Nowa30

Poproszę o dokładną listę przystanków autobusu pracowniczego Momox ze Szczecina do Stobna. Podobno są dwie linie.

ciekawski

Co z informacja o osobach zakażonych? Tyle nowych przypadków na różnych lokalizacjach, TL mieli przekazywać informacje, bo tak Manager powiedział, a tu ani widu ani słychu. Firma chyba całkiem zlekceważyła powagę sytuacji, są w tej firmie osoby które nie maja jak dowiedzieć się co i jak, pewnie myślą że nie maja się czego obawiać...

Covid
@ciekawski

Niestety,ale to sama prawda. Dla świetego spokoju każdego z nas mogliby informować na bieżąco o nowych przypadkach na danej zmianie. Tylko krążą niepotrzebne plotki, gdy kogoś dłużej nie ma w pracy..

Kamil

@a co was to a jaki podają powód zwolnień? Dziwne ze tak często zwalniają?

Zostaw merytoryczną opinię o Momox - Stobno

• Jak się pracuje w Momox?

Zobacz opinie na temat firmy Momox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Momox?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Momox?

Kandydaci do pracy w Momox napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Momox