ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

cinkciarz

to prawda, ze maja oferty dla elektrykow bez niemieckiego? znalazlem wlasnie ogloszenie i zastanawiam sie czy warto wyslac cv?

elektryk
@cinkciarz

ja jade od poniedzialku do frankfurtu. nie znam niemieckiego, ale jedzie drugi pan co zna. warunki takie sobie ale mieszkanie oplaca pracodawca a ze nie znam niemieckiego to jade. a ty gdzie masz oferte?

haburger
@cinkciarz

ja jestem w hamburgu za ich posrednictwem od polowy wrzesnia. nie mowie po niemiecku ale na budowie polski brygadzista i w ciul polakow wiec daje rade. kasa moze nie jest powalajaca ale duzo godzin no i bez niemieckiego mnie wzieli wiec na razie jest luzno

kuchcik

naprawde sa tacy ok czy to jakas kryptoreklama? bo jeszcze sie nie spotkalem z tyloma dobrymi opiniami u zadnej firmy, ale moze w koncu pojawila sie jakas rzetelna firma, byloby milo, tak dla odmiany....

migas

gdzie ta firma ma siedzibe?

hydraulik

Zaczynam od poniedziałku jako hydraulik w kassel, ponoc bedzie ktos drugi, moze ktos z was? moge zabrac samochodem

Max

Waldku, wolę nie podawać nazwy tej firmy ale p. Monika chyba jako jedyna tak naprawdę sie przejmowała gdzie jedziemy, potem dzwoniła i sprawdzała jak nam jest i czy czegoś nie potrzebujemy.

kris
@Max

ale mi wielkie tajemnice, wpisujesz w internet i masz odpowiedź, proste.

klusek
@kris

myślę, że zmiana firmy wyszła pani Monice na dobre :)

kris
@klusek

z braku laku dobry kit :)

klusek
@kris

Oj jak mi przykro, ze az tak boli ;) ale nie martw sie, idzie nowy rok,bedzie lepiej!;)

kuy
@kris

A twój komentarz tylko potwierdza twój smutek w związku z powyższym :)

Monika Kowacz ImpactJob

Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w Nowym Roku, bo dobrego wychowania i klasy już chyba Pan nie nadrobi :) Pozdrawiam, Monika Kowacz

viv

ktoś tu chyba jeszcze nie wytrzeźwiał od Sylwestra:) Polecam krople uspokajające, choc nie wiem czy pomagają na chorobę duszy:)

Tomek

Czytam te Twoje komentarze i szczerze nie rozumie o co ci chodzi??? Narzekasz tylko, ze za duzo pozytywow, obrazasz ludzi jak prostak, nic tym nie wnosisz do dyskusji, a poza tym uczysz sie tych komentarz chyba na pamiec bo wiesz dokladnie, ktory zostal usuniety. Przeciez kazdy czlowiek, ktory ma przynajmniej dwie szare komorki widzi, ze albo to prywatne potyczki albo zabieg konkurencjii. Ludzie opamietajcie sie ...... czy do tego zostalo stworzone to forum???? Chce dowiedziec sie cos jak praca i stawki u innych a musze czytac takie dyrdymaly

MANY

Jesteś zwykłym pajacem bez kultury bycia obrażasz ludzi bez podania przyczyny i powodu czy blond czy czarne nie zmienia faktu że firma zatrudnia coraz więcej pracowników a to najlepszy dowód że się rozwija i coraz to więcej ludzi chce z tej firmy korzystać. Myślę że zrozumiałeś że kolorem włosów pracy nie załatwisz a może ty po prostu lubisz chłopców albo może kłopoty z erekcją.Napisz ku....sie co za krzywdy takie straszne i kiedy ci wyrządzono jak masz odwagę .Firma jest prężna a ta Pani na którą tak narzekasz to nie jednemu za granicą udzielała pomocy nawet w nocy i byłem tego świadkiem więc nie zasługujesz na jej uwagę P.S jak masz zamiar dalej pisać bzdury to konkrety chyba że Boga też obrażasz i zapomniał ci dać jaj..

brett

ty sie chlopcze czytac naucz albo do okulisty sie wybierz bo komentarz o ktrym mowisz ze go nie ma jest caly czas. zal zal zal ci cos sciska!

zdik

Ale z ciebie prymityw.

youyu
@viv

Dziwne rzeczy się na tych forach dzieją.. Tu raz na jakiś czas pozytywne komentarze są hejtowane, że niby firma sama je pisze, ale na forach pozostałych agencji, gdzie ewidentnie widać, kto te komentarze pisze i ze niepochlebne są usuwane, to już jest ok. Ciekawe kto i dlaczego obrał sobie za cel akurat ImpactJob....

NICKODEM
@youyu

jak nie wiadomo o o co chodzi to na pewno o pieniądze, komuś widać (usunięte przez administratora)

Pawel Ja
@youyu

Dziwne? To jest nienormalne, dodalem komentarz na watkach 1 polskiej i dwoch niemieckich firm i WSZYSTKIE zniknely! Zenada, pewnie ten portal na tym zarabia. Jak dla mnie masakra! ImpactJob SZACUN ode mnie za nieusuwanie komentarzy i udzielanie sie tu!!

Pawel Ja

waldek

a gdzie wczesniej pracowala?

Max

Szok, dzwonię a to p. Monika! Kiedyś jechalem dzieki niej z innej firmy. Teraz przypadkiem na nią wpadlem:) Mam przynajmniej gwarancję, ze praca pewna, jadę od poniedziałku:)

nie wierzę

nigdy nieuwierze w to ze kturakolwiek agencja ma tyle pozytywnych opinji

Mateusz

chyba po raz pierwszy opadła mi szczena, nie dość, że fantastyczny wywiad telefoniczny, to następnego dnia dostałem mailem wszystkie dokumenty i od poniedzialku zaczynam:)

Kukiz20

Maja oferty dla spawaczy?

Dziwak

Same pozytywy?

fokus

jestem elektrykiem, wyjechalem za posrednictwem impaktjob, pracuje w saarbrucken. dwoch nas jest. szybko zalatwiane w weekend, ale udalo sie, praca ok. dzis pani dzwonila zeby dopytac czy dobrze. nowa firma z tego co wiem, ale dla mnie narazie ok. oby sie tylko kasa zgadzala

Marta

czy jakaś kobieta juz jechała z impacjob bo sami panowie widze się wypowiadają?

pytanie

komisjonowanie pod hamburgiem ktos cos?

piter

jade na pakowanie jogurtów, mam nadzieje, ze mnie nie zrobia w ch....

Kuba

ej co to za firma, znajomi oszaleli i przesyłają mi ich oferty na Facebooku?

insygnia

Firma nowa z tego co znalazlem

Wiesiek

Firme polecil mi kolega ktory wyjechal jako elektryk z nimi. Po przejsiach z dwoma poprzednimi agencjami zatrudnienia jestem bardzo mile zaskoczony. Tego samego dnia od wyslania aplikacji zadzwonila do mnie pani z biura z terminem spotkania na nastepny dzien. Potwierdzenie wyjazdu dostalem w przeciagu dwoch kolejnych dni. Na miejscu jest tak jak pani z biura przedstawila oferte. Zakwaterowanie i warunki w porzadku. Zaplate dostalem w terminie. Polecam!!!

Maniek

Ja jestem od czterech dni w Dojczach. Nie wiedzialem, ze to nowa firma. Na razie wszystko OK. Meldunek zalatwiony zaraz na drugi dzien,mieszkanie w porzadku, praca tez spoko, mozna robic godziny wiec nie narzekam. Babka z biura dzwonila zaraz na drugi dzien czy wszystko OK - takze widac zaangazowanie. Dam znac po wyplacie - narazie polecam

elektryk

dostałem ofertę pracy we frankfurcie bez niemieckiego. ktos wie cos wiecej o tej firmie? jedna agencja mnie juz oszukala i nie chce znowu trafic na mine. wrazenie robia dobre,przemiła pani, ale wiadomo jak to bywa z agencjami...

Dorotka
@elektryk

Pani faktycznie zarąbista, wysłałam cevaukę i oddzwoniła chyba w ciągu kwadransa, sprawdziła mój niemiecki teraz czekam na decyzję. Też mnie kiedys oszukala jedna agencja ale pamietam, że w tamtej od początku cos kluczyli, nie mówili wszystkiego i to było takie zostawianie na potem. Ta babeczka wszystko od a-z przedstawiła, odpowiedziala na każdą moją wątpliwość i pytanie. Profeska

Kasia
@elektryk

też mi tak szybko odpowiedzieli, szok! Juz raz mnie jedna z firm oszukała ale od początku jakoś pokrętnie przedstawiali oferte i nie chcieli odpowiadac na pytania, a tutaj babeczka od a do zet wszystko, przesłala dokumenty, sprawdziła znajomość języka i teraz czekam czy będzie ok. Jak tak, to ściagam tam chłopaka;))))

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 229.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 81 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob