ImpactJob

Aliszja

Bylismy z chlopakiem z nimi 2 razy. Wszystko dobrze

Lolo

Bardzo dobra agencja

Witam, pracował ktoś na komisjonowaniu elektronarzędzi w Eisenach? Chciałbym się dowiedzieć jak z zakwaterowaniem i czy ogólnie wszystko w porządku.

julia1015

Jak z zakwaterowaniem? Wyjeżdżam pierwszy raz i słyszałam, że często trzeba brać np swoje pościele itd. Jak jest tutaj??

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Jaka opinia z pracy przy budowaniu kamperów? : ) kolejne oferty zostały jakiś czas temu powrzucane, ta moja z tydzień będzie już wisieć, zgłaszał się ktoś? nie mam tego mile widzianego wyksztalcenia w zawodzie stolarza, czy to wpłynie na stawkę, która mi zaoferują?

Domi

Da ktoś znać jakie wychodzą zarobki netto w boshu ?

A na kurierce ktoś był? Na Kassel ofertę dodali jeszcze wczoraj. podkreślają, że minimum na 3 miesiące trzeba przyjść, to okres próbny? Mogą nie przedłużyć? Często się to zdarza?

Czy Ktoś pracował na lotnisku i może coś powiedzieć na temat pracy zarobków zakwaterowania?

Oliwka

Witam, czy ktoś wyjeżdża w styczniu, bądź wyjeżdżał i od 2 tygodni nie ma podanej dokładnej daty wyjazdu i miejsca zakwaterowania?

Erfurt, jak bardzo się narobię na tym przeładunku paczek? Doświadczenia mi brak ale chce kasę jak najszybciej zarobić, wczoraj ofertę dodali. Sprawny fizycznie jestem, wiec ten konieczny warunek z opisu spełniam. Gorzej z tym całym niemieckim… tez auta ode mnie oczekują, ok. czy cos ryzykuje jadąc swoim?

Qulson

Witam, Możecie się podzielić opinią na temat pracy w Niemczech oraz współpracy z agencją.

Sheldon

Agencja zasluguje na same pozytywy. Rekrutacja szybka sprawna i uczciwa. Polecam

@Sheldon

Siemka, jak tak patrzę teraz po dacie to widzę, że teoretycznie jesteś równy miesiąc po wszystkim. Możesz przy tym dać znać jak już się pracuje? jaka ofertę brałeś? i jakie jeszcze pozytywy widzisz tak w ogóle prócz tego ze szybko zrekrutowali?

Xxx

Witam, chciałam zapytać czy wybiera się ktoś może teraz do Werder obok Berlina ?

Jaki jest wkład kierownictwa ImpactJob w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Cytryna

Hej. Czy jedzie ktoś teraz na komisjonowanie w okolicę Fuldy?

Kreatywny0.
@Cytryna

Mamy Zamiar jechać ze znajomym ale jest zbyt dużo niewiadomych i nie do Fuldy a w okolice Halle. Zależy nam głównie na tej samej zmianie czego w agencji nie mogą nam zagwarantować a mamy jeden samochód i byłby problem z dojazdem do pracy

@Kreatywny0.

I co tam? Na luzie się udało? Ogólnie to wymagali u was drugiego auta czy raczej jak podkreśliliście, że tylko jedno na zbyciu macie to na spokojnie resztę doogarniali? I jakie to koszty tam na miejscu? mam na myśli paliwo i tym podobne?

Seba
@Cytryna

Chciałbym dokładnie zapytać co za firma jest proszę o kontakt telefoniczny 665063018

poldi203

Witam mam 23lata jeśli ktoś by chciał jechać na produkcję i mieć pokój razem zapraszam do kontaktu maksymilian.sianko@onet.pl pozdro

Witam jakie są warunki pracy jak traktują pracowników

Kawka

Wyjezdzajac do pracy z posrednikiem nie jestes jego pracownikiem. Ale impact jest ok

@Kawka

Ale agencja normalnie we wszystkim wspiera, mimo ze nie robisz pod nią? Chodzi mi głównie o jakieś problemy i tak dalej. jest po prostu oferta dla spawacza bez j., niemieckiego.. liczyłbym na ewentualne wsparcie. Otrzymam takie? Był ktoś bez języka może?

Kacper

Witam mam pytanie jakie są warunki mieszkaniowe jak wygląda praca jakie są wypłaty czy sa zaliczki

Kreatywny0.

Cześć pracuje ktoś może na magazynie w Halle ? Jak ta praca wygląda ? Jak wygląda dojazd do pracy ? Warunki w mieszkaniu? Polecacie?

Cześć wszystkim mam pytanie odnośnie firmy jak wyglądają wypłaty jak wyglądają domki jak się ogólnie pracuje w firme na ile są naprzyklad wyjazd naprzyklad można jechać na dwa miesiące

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob