Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w firmie PPHU AKFA Aleksandra Kukulska są regularne szkolenia pracownicze?

Andrzej Nowy wpis
Klient

Witam Jakie są stawki i ile można zarobić jako operator koparki lub spycharki? Pozdrawiam

Menago Nowy wpis
@Andrzej

Olu dużo więcej jak myślisz :) ustalone 2h zostawiam dla siebie :) miła

Olek

Czy macie kompetencje żeby oceniać zwierzchnika? Przecież każdy mógł starać się o taką funkcję jeśli tylko posiadał kwalifikacje, mamy dobrą firmę więc nie narzekajcie.

Piotr Nowy wpis
@Olek

Ciśnie mi mie pasuje !!! Mam cię polubić do pana kierowników :P Heniu szkoda że (usunięte przez administratora)tak nie są odpowiedzialne jak ty :)

Ja

Ten cały manager to wogole ma pojęcie o czymkolwiek?

Prac
@Ja

Nie grzeszy wiedzą w dalszym ciągu..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łukasz

Co się dzieje w tej firmie, że pojawiło się aż tyle negatywnych komentarzy?

anonimowy david

pracuje od 4 miesięcy co prawda ale każda wypłatA terminowo, kiedy przyszedłem do tej słyszałem opuznieniu ale nie spotkalo mnie to. A koleś który mi odradzal odszedl a pozniej sie prosil aby wrocic. dla mnie praca spoko wiec polecam firme.

Ej

Czy to ważne w tym przypadku! ?

Tomek

Każde auto wyjeżdżające z budowy przejeżdża przez wagę, wszyscy pracownicy mają umowy o pracę, co do sprawdzania uprawnień to mam nadzieję, że żona jest w trakcie wymiany prawa jazdy na polskie. Ps. Porzucając następną pracę wyślijcie chociaż sms.

Ciekawy
@Tomek

I co ta waga pokazuje?

driver78

jeżdzę od 1,5 roku jest ok.

xxxx

Firma bardzo rozwojowa świadcząca usługi na wysokim poziomie, bardzo dobrze zarządzana,cały czas dokupują sprzęt, wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i podejścia do pracy, jedyny problem to napięte harmonogramy ciężkiej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU AKFA Aleksandra Kukulska - Gorzkowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PPHU AKFA Aleksandra Kukulska
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
PPHU AKFA Aleksandra Kukulska