Technology Bau GmbH

Szczecin

Technology Bau GmbH

Opinie o Technology Bau GmbH

Hydraulik

Firma Technologi Bau Gmbh Lindenalle 12a 16307 Tantow , jest firmą nie utrzciwą , wynagrodzenie wypłacają po terminie jak wypłacą mi osobiście nie wypłacono kwoty 2000 euro

Darek
@Hydraulik 06.01.2018 13:23

Oczywiście, a kto by zapłacił jeżeli zrobiłeś szkodę na 18.000€ !!! Partaczu

Życzliwy
@Hydraulik 06.01.2018 13:23

Żeby tylko po terminie ... Wielcy państwo zachowują sie jak by byli bynajmniej mocarstwem a słoma im z butów wystaje :) Do sądu ich i tyle chociaż i tak właściciel firmy uważa sie za najmądrzejszego na świecie i jest przekonany ze jest bezkarny :) Niestety drogi właścicielu mylisz sie i niedługo będziesz żarł piach jak oskubie cie ostatniego grosza . Pozdrowienia dla Ciebie i twojej żonki

Zostaw opinię o Technology Bau GmbH - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technology Bau GmbH