Zakłady Mięsne" Żerań " Żerań

zygle

Szukam kto przechowuje dokumentację z lat 1968-1980

alexsandrita@wp.pl
@zygle 12.02.2016 13:35

Witaj czy udalo Ci sie znalezc informacje o archiwum ktore przechowuje akta tej firmy . Tez poszukuje informacji .

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne" Żerań " Żerań - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne" Żerań " Żerań