Randstad Polska Sp. z o.o.
2 3 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Randstad Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Nuzle.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Operator.

Olga Nowy wpis

Opinii niewiele a ja chętnie dowiem się czegoś od pracowników - przekażcie trochę informacji.

Łucja Nowy wpis

Osoby zainteresowane pracą w firmie Randstad Polska, zachęcam do odwiedzi tej strony pracodawcy: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/podlaskie/siemiatycze/ Obecnie firma poszukuję nowych pracowników do prac produkcyjnych w mieście Siemiatycze. Zachęcam także osoby, które były w przeszłości związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym temacie, chętnie dowiemy się waszej oceny warunków pracy w tej firmie!

Administrator Nowy wpis

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Randstad Polska Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
D golub

DZIEKI nie dziwki sory literowka*

@D golub

A i zapomnialem PRACA JEST OD ZARAZ ogloszenie AKTUALNE ;) Pozdrawiam szukajacych pracy.Sory za 3 opinie zszargali mi nerwy

D golub

Rekrutowali mnie po prostu komedianty zrob ksiazeczke sanepid na wlasny koszt A NAWET nie zadzwonili rozmowa miala byc we czwartek a tydz z hakiem nic.Nie polecam HR kadrowiczow .robilem ksiazke za 200 zl okolo z paliwem a dieci glodne pracy niema.NIECH IDA ROBIA a chcialem szczerze uczciwie pracowac.Dziwki randstadzie za szanse

Zostaw opinię o Randstad Polska Sp. z o.o. - Siemiatycze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Randstad Polska Sp. z o.o.