Randstad Polska Sp. z o.o.

Opinie o Randstad Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Łucja
 Opinia

Osoby zainteresowane pracą w firmie Randstad Polska, zachęcam do odwiedzi tej strony pracodawcy: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/podlaskie/siemiatycze/ Obecnie firma poszukuję nowych pracowników do prac produkcyjnych w mieście Siemiatycze. Zachęcam także osoby, które były w przeszłości związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym temacie, chętnie dowiemy się waszej oceny warunków pracy w tej firmie!

Opinia

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Randstad Polska Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

Opinia

DZIEKI nie dziwki sory literowka*

@D golub 22.02.2017 13:04

A i zapomnialem PRACA JEST OD ZARAZ ogloszenie AKTUALNE ;) Pozdrawiam szukajacych pracy.Sory za 3 opinie zszargali mi nerwy

Opinia

Rekrutowali mnie po prostu komedianty zrob ksiazeczke sanepid na wlasny koszt A NAWET nie zadzwonili rozmowa miala byc we czwartek a tydz z hakiem nic.Nie polecam HR kadrowiczow .robilem ksiazke za 200 zl okolo z paliwem a dieci glodne pracy niema.NIECH IDA ROBIA a chcialem szczerze uczciwie pracowac.Dziwki randstadzie za szanse

Zostaw opinię o Randstad Polska Sp. z o.o. - Siemiatycze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie