Opinie o Piotr Domarecki Aqua-Auto w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Domarecki Aqua-Auto. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Domarecki Aqua-Auto o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Domarecki Aqua-Auto w Morąg

Czy w Piotr Domarecki Aqua-Auto pracuje się na open space?

Diesel Nowy wpis

Pracowałem jakiś czas w Aqua w przybliżeniu (rok) Żadnego złego słowa o firmie i o Szefie nie mogę powiedzieć a nawet powiem że pracując a aqua czułem się jak bym pracował z własnym bratem szef zawsze pytał czy wszystko w porządku czy nie za dużo mam pracy (akurat pracowałem samodzielnie) zawsze można było liczyć na miłą pogawędkę czy przerwę razem z szefem na papierosa ;) Gdy czegoś potrzebowałem np wolne nie było problemu, gdy potrzebowałem zaliczki także nie było takiego problemu (jedyny warunek parę dni wcześniej poinformować o tym) Warunki były w porządku przychodziłem na godzinę 8 kończyłem o 18 (10h pracy przy dobrym ruchu szybko mijało ) Najfajniejsze było dla mnie to że szef dawał możliwość korzystania z myjni po godzinach pracy z własnym prywatnym samochodem (mogłem robić co chciałem) Zarobki : Jak dla mnie było w porządku był ruch to można było bardzo dobrze zarobić np 3500+ W zimie np był ruch mniejszy wiadomo ale też można było dobrze zarobić ;) Podsumowując pracę w Aqua polecam każdemu tylko takiemu który nie będzie się obijał i siedział na telefonie lub ogarniał jedno auto 2h i tak trzeba będzie poprawiać . Jeśli będziesz rzetelny i pracowity to na pewno znajdziesz się w tej pracy i szef cię będzie doceniał tak jak mnie. Polecam

Diesel Nowy wpis

Dd

Maria

@Mariusz, nie mogę odpowiedzieć bezpośrednio na Twój komentarz, ale chciałabym dopytać o kilka kwestii związanych z Twoją pracą w Aqua Auto. Czy zarobki, które podajesz, to kwota netto czy brutto? Rozumiem, że pisząc, "w zależności od ruchu", masz na myśli to, że pracownik otrzymuje jakąś premię zależną od utargu, tak?

Siwy
@Maria

Fajnie by było gdyby to były netto. Jak jest w rzeczywistości?

Maria
@Siwy

Dobre pytanie. Do tej pory jeszcze nikt nam nie odpowiedział, ale może to jeszcze ulegnie zmianie. A Ty zastanawiasz się nad aplikowaniem do pracy w Aqua Auto? Jeśli tak, to napisz proszę, dlaczego akurat tego pracodawcę bierzesz pod uwagę przy szukaniu pracy.

Siwy

Rozglądam się.

Mariusz Nowy wpis
@Maria

Podawanie wypłaty brutto to jak mierzenie przyrodzenia z kręgosłupem ;) Oczywiście, podane kwoty to wynagrodzenie netto-miesięcznie. Tak, pracownik otrzymuje prowizję od utargu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Domarecki Aqua-Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mariusz

Firma i zarobki w porządku. Szef młody, ale konkretny i bardzo do dogadania. Zarobki około 3000-4000 miesięcznie w zależności od ruchu. Możliwość zdobycia nowych umiejętności. Co prawda musiałem zrezygnować bo wyjechałem za granicę, ale gorąco każdemu polecam. Moje sugestie dla Aqua Auto: Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera i ciekawe zarobki. Lubię atmosferę w Aqua Auto za: Podejście szefa do pracowników

Jerzy

Interesuje mnie praca w firmie. Może podpowiecie jakie system płac jest aktualnie w firmie?

Feliks

Dlaczego odrazu 10tyś ? Może zwyczajne 3000/3500 za 240h pracy w zupełności by wystarczyło?. Ale wtedy właściciele zarobili troszkę mniej,więc jazda trzeba wykorzystać pracowników ;) Żałosne jest wasze tłumaczenie się z płacenia ludzyiom po 8-9 zł za h pracy u was gdzie na kasie w biedrze więcej się zarobi. A tu trzeba zapieprzac fizycznie.

@Feliks

No pewnie ze by wystarczyło... ale jak się robić nie chce to nie dziwota! Idź na kasę do biedry, przecież nikt Ci z przymusu pracować nie kazał.... Niestety, dwie lewe rączki a wygórowane wymagania .... A, i nie używaj mojego nicku.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy prowadzą jakieś rekrutacje?

Feliks

Za leżenie nikt nie płaci, więc nie narzekajcie!!!

@Feliks

dokładnie kolego, to pokolenie młodzików którzy uważają że powinni na starcie zarabiać 10 tysięcy i nic od siebie nie dać. Nic tylko zakładać swoje firmy i zatrudniajcie, sam chętnie wtedy będę aplikował jak za nic nierobienie będzie pieniądz :)

Tymon

Firma to bardzo dobry pracodawca i nie toleruje lenistwa, to tyle w temacie!!

Belzebub
@Tymon

Dobre żarty ???????????????????????? Firma oraz pracodawca sami nie wiedza co maja robić ale pewne jest jedno. Kasa kasa Kasa która u pracodawcy musi się zgadzać a pracownik ma na niego walić i liczyć,że starczy mu na przeżycie .. good boss

Dominik H.
@Belzebub

Belzebub, proponuję otworzyć swoją firmę, i dawać swoim pracownikom 5 tyś na rękę za siedzenie :) Skończ się kompromitować ...

@Dominik H.

Jak sam piszesz- Kasa, Kasa, Kasa- najwyraźniej Tobie na niej nie zależało, tylko przychodziłeś do pracy bo Ci rodzice kazali... W takim razie system prowizji w Twoim przypadku nigdy się nie sprawdzi ....

Dominik H.

Jak czytam te komentarze tego jednego- zbulwersowanego chłopaka to mnie głowa boli :D Pracowałem w Aqua jakiś czas temu i złego słowa nie powiem. Wszystko pod warunkiem że chce Ci sie pracować. Więc Eugeniuszu, Benedykcie, Belzebubie ( haha) i innym nickom polecam na przyszłość wziąć się do roboty, a nie przychodzić i czekać aż dzień się skończy, byle by się nie narobić :) Akurat pracowałem jak było przejście ze stawki godzinowej (12h na ręke) na prowizje i podstawę. Dało mi to większe pole do manewru i zaangażowanie ;) Czsami robiłem dniówki 250+ - oczywiście były też słabsze dni, wszystko zależne od ruchu :) Ale poniżej 2500 w zimie i 3200+ w sezonie letnim nie schodziłem. Także, lesserzy- widać jak właśnie pracujecie- napierdalanie na telefonie i próba pogrążenia firmy bo mało zarobiliście! Gratulacje inteligencji na poziomie gimbazy :)

Arek

Niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie!!!

Belzebub
@Arek

Albo pisanie prawdy na temat pracodawcy,który do granic wykorzystuje pracowników

Benedykt

Warunki gorzej niż za komuny,płaca 6zł/h + premie,które nie wiadomo ile wyjdą. Średnia z zarobków 2500zł przy 240h pracy na zleceniu = 10.40zł/h,najniższa krajowa to aktualnie 11.70zł netto.Właściciel wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma ...

Aqua Auto
@Benedykt

Dzień dobry, sprawdziliśmy wysłane CV i rejestr pracowników w którym nie znaleźliśmy nikogo o imieniu Benedykt. Również, wynagrodzenie które jest przytoczone ma się nijak do rzeczywistości. Bardzo nam przykro z racji nienawiązania współpracy, ale pisanie oszczerstw jest nie na miejscu :) Pozdrawiam, Właściciel.

Sławek
@Aqua Auto

Ale Benedykt ma Rację:)) dodatkowo sciagacie wodę z auta gumą do osuszania ... bardzo nieprofesjonalnie... ;)) polecam się dokształcic w ceramic pro np ;)

Benedykt
@Aqua Auto

W rejestrze nie będzie osoby o nazwie Benedykt z prostej przyczyny ..;) nie skojarzenia osób piszących. A Panu właścicielowi proponuje nie pisać bzdur,tylko przyznać się do płac albo je po prostu podnieść. Bo ciężka praca wykonywana przez chłopaków zasługuje na uczciwy zarobek a nie walenie jak murzyn. Proponuje właścicielowi jeden dzień ogarniać na równi z pracownikami auta,które przyjeżdzają. Może wtedy załapie,że to nie tylko machanie gąbeczką przy samochodzie i bawienie się lancą karchera do splukania wody. Nie pozdrawiam. Jeden z kolejnych Krakowskich cwaniaczków których wielu.

Benedyk
@Aqua Auto

Odnośnie zarobków. Podstawa 60zl za dzień a reszta to tipy i % od aut. Rozmawiając z kim trzeba. Wychodzi się 2500zł zasuwając 240h. Na śmieciowej umowie ;)

Eugeniusz
@Benedykt

Masz rację kolego w 100%. Traktowanie pracowników myjni jak niewolników, jest niestety na porządku dziennym ale w większości przypadków dlatego, że sami na to pozwalają godząc się na pracę za taką stawkę, a pan wielmożny się bawi .

Diesel

Od kiedy tipy są wliczane w wynagrodzenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Domarecki Aqua-Auto - Morąg

Piotr Domarecki Aqua-Auto
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 34 lok. 14
    14-300 Morąg