Opinie o Str advertising Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Str advertising Katowice. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Str advertising Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Str advertising Katowice w Katowice

Igor Nowy wpis

Firma to dobry pracodawca więc pewnie dlatego przestaliście tu zostawiać swoje opinie?

hehe Nowy wpis
@Igor

nie, piszemy w drugim wątku - tam gdzie jest 80 komentarzy, głuptasku...

Sebastian Nowy wpis
@hehe

W którym drugim wątku? Z Twojego wpisu mam rozumieć, że firma ta ma dwa wątki w którym ludzie się wypowiadają? Tak aktualnie rozumiem Twój wpis, więc może będziesz tak uprzejmy, aby go odpowiednio sprecyzować? W razie co będę Ci wdzięczny za sprecyzowanie.

milku Nowy wpis
@Sebastian

Tak, ta firma ma dwa wątki na Gowork. Jeśli powyżej wpiszesz w lupkę "Str advertising" i wyszukasz pojawią się ten wątek i drugi, na którym ludzie więcej się udzielają.

Karolaa55

pracuję i polecam :) cel szlachetny, mega fajni ludzie, szybka możliwość rozwoju i ciągłe szkolenia przede wszystkim SIEBIE! sam dla siebie jesteś szefem i uczysz się zarządzać swoim czasem, a ciągły kontakt z ludźmi sprawia, że każdy dzień jest inny

John

Witam chciałbym się dowiedzieć coś o pracy w str adversing. Atmosfera, ludzie, zrobki. Warto tam pracować

nieznany

Witam! Pracowałam w tej "firmie" a raczej koguciku przez miesiąc. Dłużej nie wytrzymałam. "Szefowa" jest zakłamania kobietą, obiecującą pomoc i wyrozumiałość na początku. Wszystko jest pięknie przez pierwszy tydzień kiedy trwają szkolenia. Po tym czasie dostaje się identyfikator i radz sobie sam. A kiedy nie masz wyników już w pierwszych dniach, stosuje psychiczną presję że zwolni, to praca, witamy w dorosłym życiu itp. Umowa to smieciowka, w terenie spedza się dziennie 10h - biega się od mieszkania do mieszkania i prosi o pieniądze na fundację. Ludzie wyzywaja, wyrzucają a czasem nie chcą wypuścić.. praca niebezpieczna, męcząca a pieniądze żadne. Płaci tylko za podpisany swistek a jeden ciężko zdobyć. Czyli pracujecie za darmo. Ponadto w firmie panuje dwulicowa atmosfera, wszyscy dla siebie wilkiem. Praca po 10h dziennie (czasem dluzej bo jest np.zimno i ludzie sa w domu) czyli po 70h w tygodniu za 600 zł miesięcznie. Wyzysk, wyzwiska i podcinanie nóg na starcie. NIE POLECAM !!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Str advertising Katowice? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Zostaw merytoryczną opinię o Str advertising Katowice - Katowice

Str advertising Katowice