Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

Misia

Zawsze najlepiej sprawdzić samej. Często jest tak, że ile ludzi tyle opinii, często różnią się one skrajnie. Jestem tu już dłuższy czas i polecam pracowitym tym zaś które szukają tutaj ploteczek, selfiszcz na fb, zarabiania za siedzenie i dłubanie w nosie, odradzam.

Teleania
@Misia

Tak zrobiłam i jestem tu drugi miesiąc. Firma i ludzie ok.

Cytrynka

Co by nie mówić lepiej tu zarabiać niż nie robić nic.

Koneserk@

Nic na siłę tak w życiu jak i tu. Nauczyłam się zlewać stres i idzie mi dobrze. Negatywy jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam. Praca trochę transowa ale nie nudna wbrew obiegowym opinią. Jak beztalencie namaluje chłopskie buty to to będzie gniot ale jak van Gogh namalował to są kosmiczne. Tak samo tu, jak zapodajesz jak automat to się męczysz jak każdą rozmowę traktujesz jako pierwszą to nudy nie ma.

Ktoś
@Koneserk@

Trafiłeś w punkt! Pozdrawiam.

Piter

Bez stresu są wyniki. Przyzwoita firma, ktora płaci za wynik i godziny. Na czas. Zawsze.

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Żuczek

Dobra firma. Forma zgodna z treścią. Inaczej mówiąc praca tu popłaca. Żadnych głupot z wrzutkami na fb czy yt. Kasa zawsze w terminie.

Fiy

Szczerze polecam. Grafik zawsze bez problemu pod moją Dyspozycyjność. Kadra sympatyczna i bezproblemowa. Wypłata naprawę spoko niegdy bym nie przypuszczala że tak dużo zarobie rozmawiając przez tel

fender

Niezła płaca jak za pracę na słuchawce. Kadra spoko.

Nie Karol

Po tragicznych doświadczeniach - w konkurencyjnym call center - jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Verony.

Tyle w tym temacie

Narzekać mogą ci, którym się robić nie chce. Po prostu.

Paulinka
@Tyle w tym temacie

Też tak myślę.

ważniak

Jeśli nie zajmujesz się pierdołami tylko pracujesz to źle tu nie jest. Łatwa i prosta praca. Kasa lepsza niż na śmieciówce minimalnej.

Olo

Jakbym chciał pracować w telemarketingu, marketingu, reklamie i nie koloryzować to nie byłoby efektów. Wiadomo, że ważne jest zainteresować ofertą. Moim zadaniem jest skuteczne zaproszenie. Co dalej zrobi klient zależy wyłącznie od jego woli. I tylko od niej. Praca nie jest najlżejsza ale daje mi satysfakcje i pieniądze. Stosunkowo szybko można piąć się w hierarchii. Co zamierzam tu czynić.

Tak to jest.
@Olo

Pozostaje ci więc współczuć kariery na śmieciówce naiwny studenciku.

Madzia

Ta praca jest ciekawa. Można się wiele nauczyć. Czasami są śmieszne rozmowy. Należy uważnie słuchać i nie popełniać błędów.

Gabi

Nie polecam ,praca ciężko ,kadra taka sobie ,Janki płatne

tak jest

Na pewno lepiej pracować w Veronie niż siedzieć na dziadzie i być dziadem.

pani K.

Plotkarką, intrygantką, obibokom, leserom, nie polecam ;) Chcących pracować i zarabiać zapraszam. Wszystko jest trudne dopóki się nie spróbuję :) Jestem tu już prawie rok i powiem tak: pieniądze zawsze na czas, projekty niesprzedażowe, większość ludzi OK.

PK1990

Nareszcie Firma w której dostałam prace z dnia na dzień, bo była już straszna lipa... Z tego co na papierosku to płacą na czas a stawka rośnie wraz z przerobionymi godzinami.

Max

Kto chce ten może i pracować i zarabiać. Sympatyczni ludzie duża różnorodność :)

Patryk

Najważniejsze, że pieniądze na czas.

Gwiazdeczka

Przeszłam rozmowę kwalifikacyjną - pani bardzo sympatyczna, wszystko pozytywnie, udało mi się zakwalifikować na szkolenie. Ogółem nie ma się czego bać szkolenia krótkie też bez stresu.Moj pierwszy dzień pracy również wspominam dobrze ludzie mili, zapisy proste wszystko bez spiny. Liczę na to że zostanie tak pozytywnie jak się wszystko zaczęło.. Czas pokaże :) :)

Raper

Na jakiś czas tu zostanę. Przynajmniej z wypłatą nie ma problemu. Projekty nie ciężkie, towarzystwo ładne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting