Mgr integration solutions
counter
3 5 6 5 1
Kino Nowy wpis

Ciężko wynegocjować dobre warunki na początku. Prezes obiecuje podwyżkę po roku pracy ale nie zdąży jej dać bo rozwiązuje umowę. Stały nacisk na wyniki aby pokazać się przed klientem. Wieczna sraczka.

zainteresowany Nowy wpis
@Kino

czesc cz chodzi ci o firmę  http://www.mgr-is.de , mozecie cos wiecej o niej powiedziec ?

Administrator Nowy wpis

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Mgr integration solutions. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Legacy code Nowy wpis

+ praca z domu - ja sobie cenię - mega stare technologie - średnie zarobki i tylko Umowa o Pracę - kultura firmowa mocno średnia, kiedyś było ponoć lepiej

Matt

Nie zgadzam się z Geek do końca. Dużo zależy od klienta firmy, a niektórzy klienci mają zarządzanie jakie mają. Wtedy gasi się pożary, trudno - takie jest IT. Atmosfera w firmie jest koleżeńska i życzliwa, ze względu na rozproszenie pracowników organizowane są dość często imprezy naprawdę integracyjne, z bardziej szczerą integracją niż w korpo. Odbiór firmy zależy od samodyscypliny i chęci oraz Twojej umiejętności współpracy. Ja nie mam pretensji, pewnie że zawsze może by lepiej gdzie nas nie ma, tu nie jest źle.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Geek

ogolnie tak sobie - zarobki mogą być, ale praca to ciągle gaszenie pożarów.

Zostaw merytoryczną opinię o Mgr integration solutions - Poznań

Mgr integration solutions