Iwo-Bau Iwona Fiedrich

Jelenia Góra

Iwo-Bau Iwona Fiedrich

Opinie o Iwo-Bau Iwona Fiedrich

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Owi-Uab

Tak, tak, czego to jeszcze kreatywne blagierki z biura nie spłodzą na potrzeby ratowania wizerunku - te barwne historie jakie opisują "przedmówcy" z kilku ostatnich hurtowo płodzonych postów to oczywiście radosna twórczość na wewnętrzne zamówienie IwoBau... Zaczyna brakować naiwnych? Konkurencja oferuje pracę bez samozatrudnienia bo bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy! Czegoś nie rozumiecie? Przeczytajcie wnikliwie i ze zrozumieniem wszystkie paragrafy umowy. Ja nie podpisałem.

Biuro
@Owi-Uab 11.05.2018 22:50

Owi-Uab :) nie wiemy kim jesteś , ale wiemy na pewno ,że jesteś oszustem i pijawką ,która próbuje wyłudzić od Firmy Iwo-Bau pieniądze . Nie damy się zastraszyć i możesz wypisywać różne złe opinie na temat Firmy Iwo-Bau . Firma Iwo-Bau działa na rynku od 2005 roku i zawsze stara się wywiązywać ze swoich obowiązków. Dlatego to , że wypisujecie złe opinie wyssane z palca , podpisane jako ,,anonim,,, Pani Beatka czy Owi-Uabi nam nie przeszkadzają , znamy swoją wartość i żadne sztuczne opinie nam nie zaszkodzą. Pozdrawiamy wszystkich oszustów , naciągaczy i wszystkich , którzy boją się i ukrywają swoje dane ..

Beata

@Owi-Uab Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i niekoniecznie musi być napisana przez firmę, jeżeli jest odmienna od Twojej. Jeśli mogę Cię prosić, to chciałabym abyś po prostu napisał jak wyglądała Twoja współpraca z tą firmą. @Sebastian Możesz powiedzieć na jakiej formie zatrudnienia pracujesz w firmie? I jeśli mogę spytać - jak wygląda pakiet socjalny? Nie widzę tych informacji w wątku, więc będę wdzięczna za ich udzielenie.

Nick
@Beata 19.05.2018 17:59

Zapraszamy Panią Beate ,do siedziby Firmy Iwo-Bau

Sebastian

Firma zawsze płaci na czas i płacą co dwa tygodnie w euro.Płacą zaliczki po 1 tygodniu pracy. Dają mieszkania .Odejmują nam za mieszkanie wtedy , kiedy nie idziesz do roboty , bo jesteś na kacu i nie idziesz do roboty .

Irek

Owi-Uab czyli kto? Nie podpisał umowy bo się bał bo zna siebie i wie że albo kombinuje albo bez wódki nie wytrzyma. Ze mną też byli tacy Kozacy i dzisiaj już ich nie ma. Pić trzeba z głową to i robota jest. Robiłem na wykopach na betonach a teraz jestem na dachu. Pienioadze są punktualnie ale i ja jestem codziennie w robocie .

Luck
@Irek 15.05.2018 18:47

Grażyna

Czy firma ma oferty pracy jedynie dla mężczyzn?

Anonim

Praca dobra , czasem nas gonią na dachach, ale robimy dużo godzin i pieniądze się robią .Moja żona bierze za mnie pieniądze w biurze i dlatego nie mam kłopotów z komornikiem ,że mi konto zablokują. Jak dostaję gotówkę , kasa moja trafia tylko do mnie i mojej żony. Nie mogę się podpisać , ale pracuję u nich już przeszło jeden rok i jest jest fajnie.

Tomek dekarz

Czesc, podpisałem umowe miesiac temu .Pracuje sie dobrze ,zaliczki placa, tylko troche mi grupa nie pasuje bo chlopaki pija. Ale mam swoj pokoj i cisze. Mieszkanie bardzo dobre, pralka pokoje kazdy ma swoj, garnki i cale wyposarzenie ,nic nie musialem wziac na wyjazd. Biuro jest zawsze pod telefonem jak mamy problem,. Iwo bau chyba podpadlo konkurencji ze tak im szkaluja opinie !!! Tomek dekarz

Robert i murarze

Robimy już z nimi od pół roku i nie nażekamy , złego słowa powiedzieć. Zaliczki i wypłaty na czas. Pilnują z piciem , uwaga !

Janek

Waldek widzę ze dalej tam robisz Pytałem Jarka o ciebie i muwił że chyba jusz nie robisz Stary zadzwoń do mnie to pogadamy,mam stary telefon. Ludziska ja pracuje już prawie cztery lata i piekarze niech nie ida po robote do Iwo bau , bo wylec a z chukiem. Gnojki i nie roby nie maja tam miejsca. Janek

Kamil

Byłem podwykonawcą rok. Teraz pracuję na południu Europy. Największy plus - pieniądze punktualnie co dwa tygodnie. Zawsze regularnie. No i zaliczki - jak auto się zepsuło to dostałem pieniądze wcześniej. Zakwaterowanie w porządku i niedaleko do roboty. Dziewczyny w biurze pomocne i ładne.

edek

Pijaczkom drobnym pracować się nie chce to wypisują bzdury o Iwo Bau. Firma konsekwentnie zrywa współpracę z takimi delikwentami to potem anonimy piszą! Współpracuje od lat i mogę powiedzieć że na pewno nie ma takich stawek jak tu się wypisuje...

Ryszard

Cenię sobie firmę Iwo Bau za wysoka kulturę obsługi oraz rzetelne i terminowe płatności.

Janek

Pracuje z Iwo-Bau od dłuższego czasu i nigdy nie było jakiś problemow. Jakby nie patrzeć jest to najdłużej funkcjonująca firma tego typu w regionie

Waldek

Ja tez chwale sobie ich . Robię i zawsze mam kasę na czas .A porządek musi być ! Inaczej wszyscy by chlali i nie chodzili do roboty . Bo kasę chcą wszyscy , a robić nie ma komu :) :) Waldek

tygrys

Firma Iwo Bau nie jest biurem turystycznym tylko firmą budowlaną. Trzymają poziom i dyscyplinę od lat i za to ich szanuję. Nie ma lepszej firmy tego typu w naszej okolicy.

Jarek

Współpracuję z nimi od pół roku i nie mogę złego słowa powiedzieć. Zaliczki i wypłaty na czas. Dobry kontakt z biurem praktycznie 24/7. Organizują dojazd i zakwaterowanie. Czytałem poprzednie komentarze i ma wrażenie, że ktoś celowo wypisuje bzdury podając za każdym razem inny nick. Ja osobiście chwale sobie współprace i nie dam złego słowa powiedzieć o firmie Iwo Bau.

Aneta

Mój mąż niedawno zrezygnwał z pośrednictwa Iwo Bau Iwona Fiedrich, otrzymał propozycję pracy bezpośrednio u niemieckiego przedsiębiorcy. Nawet niekoniecznie z wymogiem językięzyka niemieckego jak zaznacza któryś z przedmówców - raczej "duka" ale za to komunikuje się po angielsku. Co do firmy Iwo- Bau - nikt nie wspomina o absurdzie podpisywania weksli "in blanco", inaczej nie podpiszą umowy. Dla nas to już historia o jakiej chcemy zapomnieć. Biorąc po uwagę koszty obsługi jakie dodatkowo nalicza sobie Iwo Bau plus marna stawka Brutto (10€), ale co najgorsze to, że tak naprawdę ci merzczyżni jadą w ciemno, i niewiadomo z kim zostaną zakwaterowani - Iwo Bau nie weryfikuje czy byli to ludzie karani, i ich stanu psychiczego - trafia się na alkoholików, przestępców, wulgarnych, cóż - dla Iwo Bau nie liczy się rekomendacja chodzi tylko o kolejną duszyczkę i pieniądze jaki z nich wydoi.

anonymous
@Aneta 29.04.2018 08:21

Dzień Dobry Pani Aneto, Firma Iwo-Bau nigdy nie podpisała żadnej umowy z Pani mężem. Jeżeli możemy Pani pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny na numer telefonu 75 64 64 557. Z poważaniem Biuro Iwo-Bau

anonymous

Łoś z Jeleniej ale nie jeleń

Autorów dwóch poprzedzających wpisów proszę o odpowiedz na pytania; Czy firma Iwo Bau Iwona Fiedrich informuje w trakcie podpisywania umowy (konkretnie księgowa, z którą podpisywana jest umowa) o potrzebie wystawiania faktur za niewykonane usługi na terenie Polski w celu wykazania przed ZUS-em 25% dochodu lokalnie tj. w Polsce aby otrzymać zaświadczenie A1? Czy przedmówca rozumie różnicę między stawką netto i brutto? Iwo Bau wypłaca kwotę brutto za usługę i jest to 10€ brutto z rh w przypadku pierwszego roku współpracy... Od tego odejmujesz składki na ZUS, podatek dla US! Czy firma Iwo Bau weryfikuje w jakikolwiek sposób doświadczenie „kandydata”, czy funkcjonuje to nadal na oświadczenie; „umiem to, umiem to” ! Czy drukowana czcionka jaką posługuje się jeden z autorów wpisów, to akt desperacji firmy którą gloryfikuje i czemu służy krzyk autora? Jeżeli znacie język i swoje rzemiosło, to startujcie bezpośrednio do niemieckich firm – zabezpieczą wam mieszkanie, uczciwą pensję i pakiet startowy. Uwaga – tam (Niemcy) nie ma miejsca dla bumelantów i cwaniaków z problemem alkoholowym!

Anonim
@Łoś z Jeleniej ale nie jeleń 27.04.2018 09:55

Kim jesteś szkodniku , brakuje Ci odwagi podpisać się z imienia i nazwiska ? Masz problem ,to zadzwoń do tej firmy i przekaż osobiście swoje uwagi .

Sebastian

Witam! Jestem w trakcie poszukiwań współpracy z solidną i wiarygodną firmą i po odbyciu wielu rozmów z potencjalnymi pracodawcami muszę z przyjemnością stwierdzić iż rozmowa którą odbyłem z Panią po drugiej stronie słuchawki z firmy IWO-BAU była prowadzona w sposób świadczący o wysokiej kulturze jak też profesjonalnym traktowaniu potencjalnego partnera do współpracy.Biorąc pod uwagę opinie z którymi się zapoznałem muszę z całą stanowczością stwierdzić że jest wielu takich którzy cenią sobie tą firmę za solidność i rzetelność i to mnie przekonuje iż warto z tą firmą podjąć współpracę. A jeśli chodzi o tych którzy narzekają to cóż z mojego doświadczenia wiem że do narzekania pierwsi są ci co mało robią a dużo gadają i to swoje narzekanie podlewają mocną dawką %-ów.Tacy ludzie -a miałem z takimi nieraz do czynienia-najpierw powinni zacząć od uczciwej oceny samego siebie i wziąć się za siebie. Pozdrawiam!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Iwo-Bau Iwona Fiedrich? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Zbigniew Stasik

CHCIAŁBYM WSZYSTKIM POWIEDZIEĆ,ŻE TYLKO ŁOSIE NARZEKAJĄ I PSIOCZĄ NA NICH.TAK NAPRAWDĘ NIKT NIE MA ODWAGI NAPISAĆ TAK JAK JA IMIĘ I NAZWISKO,PO PROSTU PODPISAĆ SIĘ POD SWOIM ARTYKUŁEM . JA TO ROBIĘ I POWIEM WAM,ŻE TA FIRMA CHOCIAŻ PŁACI . A BYŁEM U TYLU FIM NA WYJEŹDZIE W NIEMCZECH I OD ŻADNYCH NIE OTRZYMAŁEM KASY. Zbigniew Stasik

tomas

w tej firmie trzeba bacznie zwracac uwage na rozlicznie godzin kantuja i niemcy i iwobau, ponadto niekonczace sie zmiany lokalizacji, i telefon ze z dnia na dzien trzeba zjechac do polski - niczego pewnego nie mozna planowac z ta firma

Sebastian

To co przeczytałem poniżej jest niepokojace. Byłem dziś w siedzibie firmy na rozmowie i umowy nie podpisaem - jak mnie poinformowano; jednym z elementów niezbędnych dla uzyskania stałej możliwości pracy na terenie Niemiec jest wystawianie lewych faktur - na kolegę, sąsiada czy kogo się uda - oczywiście za usługę kórej nie wykonałem, czyli z tego co się zarobi płaci się podatek dla Urzędu Skarbowego aby wykazać przed ZUSem że określony procent usług wykonuję w Polsce. Takie włałki to nie przy 10 eurasach brutto. Umowy nie podpisałem...

In Namen Des Volkes

zgadza sie to co napisal "pracownik" - owe 10 Euro/godz musi wam panowie wystarczyc na koszty zwiazane z dojazdami do stanowisk pracy oddalonych czasmi o 100 km od bazy... nie ma wzmianki o tym, iz bedziecie ponosic takie koszty tym bardziej, iz wiekszosc oferownych kontraktow to "pomocnik"! warto tez wziac pod uwage, ze tani/stary dizelek bez zielonej plakietki (4) jakim zapewne uda sie do dobrobytu niejaden z was, uniemozliwia bezzstresowe przemieszczanie się przez centra niemieckich metropolii, czyli tzw. ZONE - kara nawet do 150Euro, ale o tym was panie biurwy nie poinformuja, wszak w smierdzacej spalianmi/zadymionej Jeleniej Gorze jest wygodnie - to praca dla wyrobnikow bez mozliwosci wniesienia sprzeciwu (podobno pracuje sie jako podwykonawca - to oczywiscie bzdura) moja rada dla osob znajacych jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym czyli nieco więcej niż liczebniki i prosze/dziekuje/dzien dobry! - szukajcie pracy bezposrednio w niemieckich firmach - przyjmą was z usmiechem na twarzy, pomoga zorganizowac mieszkanie - pracujecie wowczas po okresie probnym za godziwe stwaki! (wszelkie swiadczenia zagwarantowane) Jezeli wmawaiają wam w Iwo Bau, iz jezyk niemiecki nie jest potrzebny, bo jest juz jakis "lider/koordynator" to kłamia - dostajesz sie (tak jak wielu, nie władających językiem niemieckim chłopakow, ktorzy dali sie omamic) do pary z niemieckim majstrem i twoj stres konczy sie chlaniem, nerwami, rychlym powrotem do domu bez korzysci - nie masz samochodu - ten sam problem! Tam nikt nie jedzie zeby pomagac i opiekowac sie niedomagajacymi - jedziesz zeby zarabiac ale musisz miec swiadomosc, ze wsparcia ze strony Iwo Bau nie otrzymasz - wyjatek stanowi potulny, usluzny parobek ktory nie wnosi sprzeciwu i nie jest zbyt wnikliwy w rozliczaniu godzin! to istotna kwestia bo niemcy wykorzystuja to nagminnie a Iwo Bau nie reaguje - jestes golony na wiele godzin w miesiacu... To nie wszystko - podpisujesz wiele "dokumentow" in-blanco; to tzw weksle ktore Iwo Bau moze wykorzystac przeciwko tobie. Moga tam wpisac dowolna kwote, i wywyslic dowolna fanaberie ktora zostaniecie obciazeni - podpisales; plac!

jak komus odpowiada 10 e brutto przy swojej działalnosci to sukcesów sczerze to kpina podobnie rubenbau dają dwa euro wiecej i obiecują górrrrryyyy

Rock

Firma jest dobra,tylko jest Glupia dyscyplina

Zostaw opinię o Iwo-Bau Iwona Fiedrich - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwo-Bau Iwona Fiedrich