Iwo-Bau Iwona Fiedrich

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Iwo-Bau Iwona Fiedrich

Dukan

Spoko firma. Kumpel mi polecił i faktycznie mial racje, ze fajny hajs mozna przytulic. Sporo pracy, nie narzekam.

Sajmon
@Lukasz

Kilka razy juz tam bylem i się oplacalo a kredyt wtedy splacalismy z zona i wystarczalo na raty, na zycie dla naszej trojki i jeszcze odlozylismy na studia dla syna bo w wakacje juz do Warszawy jedzie.

Prawda

jak ktos potrzebuje zlecen to tu je zajdzie. jeszcze sie nie zdazylo zeby nie oplacalo mi sie czegos tutaj zrobic. dobre warunki i dobry zarobek.

Nika5

Stabilna firma. Mąż przynosi do domu dobre pieniądze. Kilka lat miotał się pomiędzy innymi firmami, a i problemy z otrzymaniem wynagrodzenia się pojawiały. Na szczęście teraz już żyje się nam spokojniej odkąd zaczął prace w Iwo-Bau. Porządni ludzie.

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Iwo-Bau Iwona Fiedrich poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Pablo
Kandydat

Czy jest tu ktoś kto pracuje na rusztowaniach?

Wwe
@Pablo

Czy jedzie ktoś na rusztowania do Lipska?

Ali Nowy wpis
@Pablo

Jest spoko ale wszędzie trzeba robić a co do stawki .. wszystko zależy od tego co potrafisz

Lnie znajomych Nowy wpis
Kandydat

Czy ktoś wie po ile godzin robi dekarz dziwnie

Uzi Nowy wpis
Kandydat

Wie ktoś jak jest na rusztowaniach w Coburg? Czy ciężka robota i jaka ekipa tam

Rusztowania
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo pozytywnie. Szczegółowo omówione i nie miałem żadnych wątpliwości przed wyjazdem. Księgowa prowadzi całą twoją działalność i niczym nie musisz się martwić tylko płacić w terminie do 10 każdego dnia miesiąca. Dobra organizacja i Panie zawsze pomagają i można na nie liczyć.

Pytania

Takie jak wszędzie. Co robiłeś, jakie masz doświadczenie?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Przyszly nie doszly
Kandydat

Pytanie mam czy ktoś z pracowników pracuje jako spawacz aluminium na DG? Chciałbym sie dowiedzieć jakie tam sa warunki pracy i mieszkania? Bo 1000km jechac i wracać to trochę słabo to widzę... Pozdrawiam

Jacek
Kandydat

Czy w miejscu zakwaterowania jest dostęp do wi-fi?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Iwo-Bau Iwona Fiedrich na stanowisko Pracownik Budowlany?

Ufo
Kandydat

Jak jest z wyjazdem i praca kierowcy bo szczerze się zastanawiam parę razy się naciolem z tymi wyjazdami a z tą firmą jak jest? Jakieś opinie

@Ufo

Będziesz robił fizycznie,czy to jako pomocnik dekarzy czy na rusztowaniach,autem to tylko zajedziesz z bazy na budowę i tyle,nie ma że będziesz pauzy kręcił w szoferce,odradzam szczerze

Były pracowik
@Były pracownik

Możesz powiedzieć coś więcej na temat kasy mieszkania, zjazdy iftp

@Były pracowik

Zjazdy co 8 tygodni w najlepszej opcji,kobiety nie są w ogóle elastyczne w tej materii,wali je to że dziecko albo żona ma urodziny i chcesz zjechać po 4 tygodniach,masz robić. Stawka 11 euro netto albo 10. Mieszkania ok,przynajmniej ja miałem w porządku. Jak powiesz że masz swoje auto to na pewno dadzą Cię do jakiś pijaków bez prawa jazdy i będziesz ich woził na budowę/bazę do sklepu. Gra nie warta świeczki według mnie,za 2 k netto znajdziesz spokojną robotę na produkcji nawet w Niemczech. A w pracy jesteś od przynieś podaj pozamiatał, jak będzie robota z wełną to na pewno Ty to będziesz robił jako Polak.

Oskar
Kandydat

Czy przyjmują osoby bez doświadczenia do przyuczenia? A formalności związane z założeniem działalności można załatwić online czy trzeba osobiście pojechać do biura?

@Oskar

Tak. Jak masz chęć to się nauczysz wszystkiego.

Świeżyna
Kandydat

Witam, chciałbym zasięgnąć wiedzy w kwestiach : ile godzin dziennie i ile dni w tyg trzeba pracować na budowie przy wyburzaniu albo rusztowaniach? Z góry dzięki jeśli ktoś odp

Frozzi

Firma jest ok. Wypłacają co do grosza. Panie w biurze mili i pomocni. Hotele dobre. Ale trzeba pamiętać że inwestor ma cię na oku i musisz być ogarnięty. Idzie się doszkolić w pracy i zawodu, i języka. Zawsze masz nowe zlecenia. Generalnie wszystko zależy od ciebie, od chęci i zaparcia. Powodzenia.

@Frozzi

Pracownice biura są miłe i pomocne tylko wtedy kiedy mają w tym interes, kiedy znajdą okazję żeby ściągnąć z wypłaty pracownika jakieś pieniądze to bądźcie pewni, że na pewno to zrobią. Z obiecanej kwoty zostają jakieś śmieszne grosze. Żadnego urlopu, problemy z dostaniem urlopu, problem kiedy trzeba zjechać do Polski żeby zachować naprzemienność zleceń. Zdecydowanie nie polecam.

@J

Cześć. Ściągają za księgowość, za obliczenie PITa. Za co jeszcze, nie wiem. Wiadomo nie zawsze jest łatwo, na pogodę biuro niema wpływu, inwestorzy też są niektóre dziwaczne, ale nigdy się nie spotkałem z brakiem zrozumienia w biurze.

Dukan

Aneta
@Dukan

Wiemy już, że wynagrodzenie oferowane przez Iwo-Bau Iwona Fiedrich całkowicie spełnia stawiane przez Ciebie wymagania i to oczywiście bardzo cieszy. Jednakże na pełny obraz danego pracodawcy wpływają także i inne czynniki, o których warto byłoby nadmienić. Ważną kwestią jest chociażby dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego. Pracując w tej firmie masz możliwość korzystania z bezpłatnej opieki medycznej?

Pablo
@Dukan

Pracujesz do tej pory?

J

Firma to kompletna porażka, biuro naciska i wywiera presję, żeby jak najszybciej wyjechać, obiecują nie wiadomo co, dopiero w praktyce okazuje się, że obiecana stawka netto to stawka brutto tak naprawdę, pracownice robią wszystko żeby tylko jechać i żeby biuro zarabiało, kiedy przychodzi co do czego to odciągają z wypłaty za wszystko za co się da, zamawiając busa pobierają prowizję za zamówienie busa ok 15-25€. Cały czas są problemy, po zakończeniu współpracy problemy z odzyskaniem pieniędzy. Omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam

majki

jak wygłąda rozwiazanie umowy z tą firma??

@majki

Same problemy ze strony firmy, na koniec zostają potrącone z wypłaty pieniądze za nie wiadomo co, wyjeżdżałem 3 razy więc wiem, co mówię. Kiedy biuro ma interes to dzwoni i jest mile, kiedy nie ma godzin i trzeba czekać 3 tygodnie i pracować po 17 godzin tygodniowo gdzie 3 dni z 5 roboczych siedzisz w pokoju hotelowym to wtedy nikogo to nie interesuje. Zdecydowanie nie polecam.

Urszula

Dlaczego uważasz, że w biurze kłamią? Spotkałeś się z taką sytuacją osobiście? Długo tam pracujesz/pracowałeś? Może opóźnienia w wypłatach to był jednorazowy przypadek? Czy do tej pory wszystko zostało uregulowane? Daj znać.

@Urszula

Pracowałem tam, w biurze kłamią, potrącają z faktur za wszystko co się da, (usunięte przez administratora) już przy zamawianiu busa, pobierają o 15-25€ więcej niż faktycznie kosztuje bus, potem jest tylko gorzej. Nie polecam

Jak długo czekaliście na odzew z Iwo-Bau Iwona Fiedrich? Oddzwaniają zawsze?

Marek

A to stawki w firmie są w euro?

maniek
Kandydat

mam pytanie.Czy na rozmowę trzeba się wybrać do siedziby firmy czy da się to pozalatwiac on line ?

Do Maniek
@maniek

Trzeba jechać, tylko ustal i upewnij się jakaś masz stawkę przez telefon, bo pojedziesz kilkaset km a dowiesz się że stawka 2/3 euro niższa.

Dramat nie polecam tej firmy i każdemu odradzam wogole się nic nie zgadza z tym co mówia przed podjęciem pracy

Justyna
Kandydat

Witam ostatnio była oferta na sprzątanie biur na Jeleniej Górze w biurze Iwo-bau ale nikt nie oddzwonił i nie wiem co mam zrobić Muj nr 792100617

Zostaw merytoryczną opinię o Iwo-Bau Iwona Fiedrich - Jelenia Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Iwo-Bau Iwona Fiedrich?

Zobacz opinie na temat firmy Iwo-Bau Iwona Fiedrich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwo-Bau Iwona Fiedrich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iwo-Bau Iwona Fiedrich?

Kandydaci do pracy w Iwo-Bau Iwona Fiedrich napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iwo-Bau Iwona Fiedrich