4 Dodaj opinię

Opinie o Iwo-Bau Iwona Fiedrich

Filtruj opinie po kryteriach:

Sajmon
@Lukasz

Kilka razy juz tam bylem i się oplacalo a kredyt wtedy splacalismy z zona i wystarczalo na raty, na zycie dla naszej trojki i jeszcze odlozylismy na studia dla syna bo w wakacje juz do Warszawy jedzie.

Tak11Nie1
Dukan

Spoko firma. Kumpel mi polecił i faktycznie mial racje, ze fajny hajs mozna przytulic. Sporo pracy, nie narzekam.

Tak12Nie3
Nika5

Stabilna firma. Mąż przynosi do domu dobre pieniądze. Kilka lat miotał się pomiędzy innymi firmami, a i problemy z otrzymaniem wynagrodzenia się pojawiały. Na szczęście teraz już żyje się nam spokojniej odkąd zaczął prace w Iwo-Bau. Porządni ludzie.

Tak14Nie1
Prawda

jak ktos potrzebuje zlecen to tu je zajdzie. jeszcze sie nie zdazylo zeby nie oplacalo mi sie czegos tutaj zrobic. dobre warunki i dobry zarobek.

Masakra ????

Mój mąż pracuje od Maja w tej firmie nie ma miesiąca aby nie było problemu z czymś. Albo pracy nie mają i musi zjechać do domu na min tydzień albo wypłata się nie zgadza. Szok ???? nikomu nie poleciła bym pracy w tej firmie a zwłaszcza osoba które mają rodziny i opłaty. Oni nie liczą się z ludźmi ani trochę!!!! ???? ????

TakNie2

@Masakra ????

Witam Nawiązując do powyższej opinii chcielibyśmy przede wszystkim zaznaczyć iż informacje dotyczącej wymienionej sytuacji możemy udzielić Pani osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy firmy. Natomiast jeżeli chodzi o zjazdy do domu i brak ciągłości pracy w przypadku Pani męża wynikają najczęściej z osobistych problemów Pani męża, które wpływają na niemożność podejmowania przez niego wszystkich zleceń oraz z ograniczonych umiejętności budowlanych które są niewystarczające do podejmowania wszystkich zleceń. Nawiązując do potrąceń wynikają one z pobranych wcześniej zaliczek lub potracę za używanie telefonu służbowego do celów prywatnych - rakunek na ponad 1000,00 Euro . Dokładne rozliczenie płatności męża możemy Pani udostępnić w przypadku gdy Pani skontaktuje się z nami telefonicznie. Z poważaniem Firma Iwo-Bau

@Masakra ????

Szanowna Pani, widzimy, że najbardziej zależy Pani jedynie na wypisywaniu złych opinii na portalach internetowych zamiast bezpośredniego wyjaśnienia sprawy z naszą Firmą, która jest do Pani dyspozycji. Uprzejmie przypominamy, że pracownicy Firmy Iwo-Bau są do Pani dyspozycji od pn.-pt. w godz. 8-16. Proszę czytelnie podpisywać się przy wystawianiu opinii. Z poważaniem, Firma Iwo-Bau +48 75 6464557 +48 699952962 info@iwo-bau.eu

Maniek

Praca w porządku. Nie ma tutaj co narzekać. Pieniądze na czas, dobra umowa. Jak ktoś leniwy to będzie narzekał, taka jest prawda. Jak się robi swoje to się stratnym nie będzie. Firma potrafi docenić pracownika

Kamil
@Maniek

Jakiego rodzaju jest to umowa? Fajnie, że jesteś zadowolony, to dobrze świadczy o firmie. Możesz powiedzieć mi jeszcze czy wynagrodzenie rośnie wraz ze stażem w firmie oraz czy przyjmują osoby z małym doświadczeniem? Jeśli posiadasz takie informacje to daj znać, jestem ciekaw tych kwestii.

Dd6
@Kamil

No jasne przeciez wszedzie tak jest. Nie no generalnie to w firmie jest tak, ze ja ktos normalnie pracuje i nie wali ściem to jest zadowolony, a jak jest się nowym to wprowadzają tą osobe do firmy i wszystko pokazują od podstaw. Myśle, że to ok podejście.

Kamil
@Dd6

Takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałem. Fajnie, że można liczyć na pomoc i wsparcie oraz odpowiednie wdrożenie w zakres obowiązków w firmie Iwo-Bau Iwona Fiedrich. Chciałbym sprecyzować jeszcze, czy w firmie zdarzają się niezapowiedziane awanse? Zastanawia mnie, czy pracodawca sam z siebie potrafi zaskoczyć zaangażowanego pracownika taką informacją.

Kajko
@Kamil

Jeśli wypełniasz swoje obowiązki i jesteś zaangażowany to jesteś odpowiednio wynagradzany

Małgorzata
@Kajko

A czy może wiecie jak to wygląda z samym procesem rekrutacyjnym? Czy jest on trudny do przejścia? Na co osoby, które są zainteresowane pracą w Iwo-Bau Iwona Fiedrich powinny być uczulone wybierając się na rozmowę do tej firmy?

Aktualność
Poszukujemy chętnych do pracy na terenie Niemiec!

Aktualne oferty i formularze aplikacyjne znajdują się w zakładce Oferty Pracy

Czekamy na Państwa zgłoszenia :
DeV

Praca wykonana profesjonalnie zgodnie z umową, nie było żadnych problemów. Zdecydowanie mogę polecić!

Trup

Ja słyszalem ze oni maja jeszcze firme w niemczech, chyba kasyna albo cos takiego, na samej budowlance chyba by nie mieli takich kokosow :) :)

nowy
Nazwa działu: IT

witam wszystkich.mam zamiar wyjechać przez tą firme do pracy w de jako kierowca kategori C przy rusztowaniach na własnej działalności,prosze o informacje jak wyglada tam praca na takim stanowisku

Tak10Nie2
Irek Stodolek
@nowy

ja jestem na rusztowaniach i dostaje 12 na reke i spanie.

Tak10Nie
Robo
@nowy

Generalnie to z robotą jest tak ze jak se poscielisz tak sie wyspisz. Ja pracuje jak trzeba i dobre pieniadze wyciagam a na pewno lepsze niz w PL. Oplaca sie

Sebastian
@Robo

Wiecie może, czy osoby młode, które w tym roku kończą szkołę mogą aplikować do pracy za pośrednictwem firmy Iwo-Bau Iwona Fiedrich? Chciałbym dowiedzieć się, czy jest możliwość przyuczenia, aby w przyszłości móc zostać zatrudnionym na pełen etat? Proszę o odpowiedź.

Lukasz
@nowy

Jako kierowca znajdziesz lepsza pracę na terenie Niemiec i na umowę o pracę. Przy rusztowaniach będą cię ganiac i mało czasu spędzisz za kółkiem. Dostaniesz stawkę dobra ale na własnej działalności musisz ZUS opłacać i podatek nie opłaca się.

Tak2Nie4
Sajmon
@Lukasz

Tak11Nie1
Wolny Tybet
@Sajmon

Już tak nie zachwalaj tej firmy,na własnej działalności to co masz takiego? Żadnego urlopu,ani świadczeń,Kinder Geld też ci się nie należy...

Jan

Spoko robota

Jan
@Sebastian

Oczywiście, firma przyucza również

Prawda pewnie usuną

Nie polecam tej firmy kłamią obiecują A jak masz szansę to ci dadzą zarobić A później obiecują informacje z budową się nie zgadzają dalej się nie wypowiadam bo pewnie usuną komentarz

Ewa
@Prawda pewnie usuną

Musisz pamiętać, że forum na GoWork jest otwarte na wszystkie opinie. Zarówno na dobre jak i te negatywne. To, że masz negatywne zdanie na temat firmy to Twój wybór i jeśli tylko opinia przez Ciebie dodana nie obraża innych użytkowników forum, nie zawiera wulgaryzmów oraz nie łamie zasad regulaminu, usunięta nie zostanie.

Krystian

Ludzie opanujcie się to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wszystkie opinie pozytywne jakie tam są Dodawają ONi SAMI a właścicielka firmy straszy pracowników zeby nie dawali negatywnych opini bo będą ukarani

Tragedia!!!!!!

Oszusty jakich mało!!!!! Co to za firma mój mąż pracuje od maja po 9 h za niby 10 euro dzis jest 26 czerwiec a on przez cały ten okres dostał 2 tys zł przelewu a gdzie reszta??? Co to ma być kpiny jakieś niby co 2 tyg przelew i co z tego jak ne wypłacaja wszystkiego. Po przeliczeniu męża i kolegów z pracy powinni za samo 3 tyg czerwca dostać po ponad 5 tys wypłaty a na dzień dzisiejszy dostał 2 tys i z czego tu zyc (usunięte przez administratora) i tyle!!! ???? ???? ???? Uważajcie na tą firmę a i jeszcze za negatywne wpisy grożą paragrafami najpierw spójrzcie na siebie jal oszukujecoe ludzi a później sobie groźby stosujcie. Brak słów!!!!! ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????

Masakra

Firma iwo bau masakra! Ludzie to sa (usunięte przez administratora) Wielka firma budowlana. (usunięte przez administratora) Pojechałem niby na miesiąc do pracy a po 4 dniach roboczych kazali zjeżdżać. Wielka masakra. Trzeba się o pieniądze prosić...(usunięte przez administratora)

@Masakra

Panie Masakra proszę zapoznać się z art 212 KK Zniesławienie Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karn § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Z poważaniem Firma Iwo-Bau

Adrian

(usunięte przez administratora) uważajcie na firmę iwo bau z Jeleniej Góry. Obiecują gruszki na jabłoni

@Adrian

Panie Adrianie proszę zapoznać się z art 212 KK Zniesławienie Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karn § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Z poważaniem Firma Iwo-Bau

Tak5Nie2
Dukan

Tak12Nie3
Aneta
@Dukan

Wiemy już, że wynagrodzenie oferowane przez Iwo-Bau Iwona Fiedrich całkowicie spełnia stawiane przez Ciebie wymagania i to oczywiście bardzo cieszy. Jednakże na pełny obraz danego pracodawcy wpływają także i inne czynniki, o których warto byłoby nadmienić. Ważną kwestią jest chociażby dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego. Pracując w tej firmie masz możliwość korzystania z bezpłatnej opieki medycznej?

K.k.

Witam mam propozycję z tej firmy jako spawacz.czy ktos ma opinie o tej pracy w tym fachu? Czy warto podejmowac współpracę z ta firma?

Rambo
@K.k.

A gdzie dokładnie masz jechać?, do jakiej miejscowości.

K.k
@Rambo

jeszcze nie wiem . Dopiero mam jechac na rozmowę i podpisanie umowy. I do tygodnia jest wyjazd i wtedy sie dowiem w jaki rejon

Sebastian
@K.k

Jak będziesz już po rozmowie z pracodawcą, to zachęcam Cię do tego, abyś podzielił się z nami szczegółami tej rozmowy. Wątek przeglądają osoby, które mogą w przyszłości znaleźć się w podobnej sytuacji do Ciebie, dlatego Twoja wypowiedź będzie bardzo pomocna. Trzymam kciuki, aby udało Ci się porozumieć z pracodawcą.

K.k
@Sebastian

Jak narazie to sam nie otrzymalem odpowiedzi na temat opini o pracy spawacza w tej firmie.

Den
@K.k

A co chesz wiedziec. Zlecenia sa, nie spozniaja sie z wynagrodzniem, licza godziny. Mysle ze jest spoko bo ze wszystkeigo da sie rozliczyc.

Aktualność
REKRUTACJA

Jesteśmy firmą budowlaną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku europejskim. Realizujemy projekty budowlane w Niemczech i Belgii w kooperacji z największymi inwestorami!

Obecnie poszukujemy doświadczonych pracowników budowlanych m.in na stanowiska: dekarz/ pomocnik dekarza, Kierowca kat. C, murarz/ pomocnik murarza, operator żurawia.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w Ogłoszeniach:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Irek Stodolek

ja jestem na rusztoewaniach i dostaje 12 euro na reke i spanie

Prawda

Elvis

tyle lat pracowalem za smieszne pieniadze, az trafilem tutaj. w tej firmie sie docenia fachowców. na brak zajecia nie narzekam, a pieniadze sa w koncu adekwatne do wykonywanej pracy, ktora wcale do lekkich nie nalezy

Lopik
@Elvis

Brawo w koncu ktos powiedział jak jest. Mam podobne doświadczenia nie jest łatwo o porządną pracę nawet jak się ma kilkunastoletnie doświadczenie. Konkurencja na rynku jest ogromna a z nas to już się tylko potrafią podśmiewać. Odkąd pracuje dla Iwo i nie musze sam szukac klientow naprawde dobrze mi się zyje bo znalezienie nowych zlecen wcale do latwych nie nalezy

Tak6Nie1
Nika5

Tak14Nie1
Bastett
@Nika5

To prawda. Jedna z nielicznych firm w tej branży z uczciwym podejściem do pracownika.

Ewnow

Praca jak praca robić trzeba, ale i pieniądze są dobre.

Bono264
@Ewnow

To prawda. Pieniądze idzie wyciągnąć dobrem a i zleceń jest sporo

Tak5Nie1

Solidny pracodawca. Polecam współprace. Wszystko stabilnie, bez kręcenia, tak jak powinno byc

MARO
@Pracownik

Dzień dobry ile czasu Pan czekał po podpisaniu umowy na rozpoczęcie pracy. Pytam ponieważ ja czekam już miesiąc i cały czas przesuwają termin wyjazdu.

Tak2Nie2

@MARO

Witam Inwestycje budowlane, nawet wzorowo zaplanowane i zorganizowane, niosą za sobą ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń i problemów, które w efekcie mogą stać się przyczyną nieterminowego rozpoczęcia bądź zakończenia pracy i często my jako firma nie mamy na to wpływu. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Koredes
@Pracownik

Tez polecam nie mam zastrzezen a termin mi sie raz przesunal ale informowali mnie o wszystkim na biezaco

baltuniak12
@Pracownik

to ja tez moge polecic. pracowalem w niemczech jako murarz jakis czas temu i wszystko bylo ok

Alvek

Też polecam, terminowi fachowcy!! Panowie, dobra praca!

Kawuś

ja tez pracowalem tam na spawaniu i zaproponowali dobra stawke licze na dalsza wspolprace

Talib

Dzień dobry Panom mam pytanie podpisałem umowe z firmą Iwo Bau 30 dni temu pojechałem do nich speccialnie 350 km i nadal czekam na prace a oni ciągle przesuwają terminy dajcie mi znac o co chodzi podobno taka dobra firma odezwijcie sie do mnie zalezy mi

Tak2Nie1

@Talib

Jkww

Kilka lat już pracuję dla firmy i jeszcze nie spotkałem się z nieterminowym wynagrodzeniem albo brakiem kontaktu. Ale z mojej strony też praca jest wykonana w 100% profesjonalnie więc mnie szanują.

dede

Wszystko spoko nie moge narzekac na brak zajecia. Pieniadze sa bardzo dobre, polecam wspolprace

Bonus

Pracuję i nie narzekam, porządna robota, dobre pieniądze, nie ma co się spinać

Grzegorz R.

Nie wiem skad ta cala burza...pracuje juz jakis czas jako murarz dla Iwo-Bau i do tej pory wszystko przebiega okej. Pieniadze dostaje na czas, jesli mam jakies uwagi, to je zglaszam i nikt nie ma pretensji..

Daro

Kolorowo nie jest jak to w budowlance ale to chyba jedyna firma w ktorej pracowalem gdzie pieniadze sa regularnie wyplacane.

Robert

Realizuje usługi murarskie i współpracowałem z firmą Iwo-Bau rok temu. Polecam.Wszystko zgodnie z planem, a pieniazki atrakcyjne. Pozdrawiam

aAdeK

Bardzo polecam tego pracodawcę- rzetelny słowny! Czego chcieć więcej. A i pieniążki dobre.

Maciej
@aAdeK

Którego konkretnie stanowiska dotyczy Twoja opinia? Z tego, co widzę, to obecnie firma poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk: https://www.gowork.pl/praca/iwo-bau-iwona-fiedrich;pr, dlatego chciałbym dowiedzieć się, które konkretnie stanowisko opisujesz? Pracę na miejscu w Polsce, czy może pracę w Niemczech? Sprecyzuj proszę swój komentarz, abyśmy mogli przypisać go do konkretnego stanowiska.

Zostaw opinię o Iwo-Bau Iwona Fiedrich - Jelenia Góra

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie