Opinie o JobPoint w Duisburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JobPoint. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JobPoint na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JobPoint w Duisburg

Aga Nowy wpis

Potwierdzam,pracuje od niedawna i już uciekam.Firma Polska ciągnie z nas jak się da , za mieszkanie z brakiem ogrzewania,grzybem na ścianie i brakiem neta za którą musimy dopłacać.Wyciag z wypłaty po Polsku z brakiem przepracowanych godzin,stawki itp Firma nadaje się.do.zgloszenia i tyle.Nie polecam i odradzam

Dominoo Nowy wpis
@Aga

Gdzie pracowałaś jak można wiedzieć ? :/

Maciej Nowy wpis

Nie nie nie .Firma kłamie i kradnie kasę .Mówi że praca fajna i prosta oto.okazuje się że (usunięte przez administratora) na hali , zimno jak w mroźni a na odcinku z wypłaty zabierają połowę kasy no i dostajesz na miesiąc 580 euro przy 106 h pracy .Za nocleg jakieś mega kasę biorą za jedną osobę ale warunki nie są nawet dobre.

er Nowy wpis

@luzka wiesz co z tego co widze to tylko jedna oferta jest na produkce i pakowanie w Niemczech jest tu wynagrodzenie godzinne 10,25 Brutto,zatrudnienie w oparciu o umowe o prace tymczasowa na warunkach niemieckich

Bez nicka

Temat jak widze upadl,miejcie sie na bacznosci bo oszusci zmienili oferte ,,pracy,,i dalej szukaja naiwnych,tym razem znalazlam cos z fabryki Knorra do pakowania

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JobPoint? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Duisburg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy PRACA W OPIECE
Centrum Językowe KONIK
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m/k) w renomowanej firmie (100)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
swoja

Przeczytaj posty,a zrozumiesz i wyciag sam wnioski...

xxx

czy ktoś dostał umowę w j.polskim po wpłaceniu za mieszkanie?

Luiza

Teraz nowe ogloszenie-pakowanie czekolady w Monachium,przeczytajcie dokladnie-te same warunki,tylko miejscowosc inna ,oraz adres meiloey...Ja napisalam,odpowiedz taka sama

@Luiza

Widzialam to ogloszenie,nie warto sie nawet zastanawiac bo to smierdzi na kilometr.Pracuje w Niemczech i wiem,ze takie stawki jakimi kusza oszusci przy takiej pracy i wymaganiach sa przez agencje po prostu niemozliwe

xxx

ja wczoraj napisałam Sobocie, że wpłacę po dotarciu do Duisburga i po podpisaniu umowy. Do tej pory cisza, nie mam odpowiedzi

Robertxx2

Ja napisałem , że sam znajdę mieszkanie i dostałem odpowiedz o przesłanie danych adresowych mieszkania , które wynajmę . Na drugi dzień dostałem email o potwierdzenie danych osobowych . Adresu zamieszkania nie podałem. Co wy sądzicie . Ja mam wyjechać niby 25.05.2016 .

xcxc

a co jak bysmy napisali ze mamy mieszkanie ciekawe jaka byla by w tedy reakcja pana kamila ????? w ogóle ktoś sie tam wybiera bo na prawde nie wiem co robić ????

@xcxc

Dobrze radze,zostaw to chyba,ze chcesz stracic troche pieniedzy albo zrobic sobie wycieczke do Niemiec i z powrotem

Bez nicka

Jest osoba ktora moze naglosnic to oszustwo,czekam na odpowiedz.Ewidentnie to smierdzi na kilometr bo zadna powazna agencja nie pobiera oplat z gory,poza tym spojrzcie gdzie maja maila,agencje maja zwzwyczaj swoje domeny firmowe,no i ta stawka-pracuje w niemczech nie od dzis i napewno nie placa tyle co napisali oszusci

Konrad

Napisalem dzis do jobpoint, napisali, ze nie sa z tym zwiazani i zeby niczego nie wplacac.

liza

takich propozycji mialam juz z 15 ,telefon odbiera...Ale potem cisza,W Niemczech nie ma tygodniowek,jest pensjaraz w miesiacu,tak samo z oplata za mieszkanie.Stawka bez jezyka wysoka...Oszustwo

qwerty

Te maile to oszustwo! Prawdziwa firma o niczym nie wie - wystarczy skontaktować się z kierowniczkąw Niemczech. Żaden(usunięte przez administratora)tam nie pracują.

Wiesia

Mi także przysłano odpowiedź , że mam zapłacić za mieszkanie 70 EURO za tydzień. U mnie Pan Mak jest właścicielem konta bankowego na które mam wpłacić pieniądze , koordynatorem natomiast jest Pan Kamil Sobota. Proszę o podzielenie się swoimi informacjami na ten temat. Pozdrawiam wszystkich.

uuuu

dzwoniłem na numer podany na stronie i jeszcze 2 inne z google nikt nie odbiera dogadaliście się jakoś z tym facetem czy twardo twierdzi że trzeba zapłacić ?

Wiesia
@uuuu

My też dostaliśmy taką ofertę, myślimy z mężem że to przekręt. Do nas pisał Kamil Sobota a za mieszkanie mamy wpłacić Panu Mak. Nam to śmierdzi.

niemiec
@Wiesia

napisałem parę linijek wyżej jak wygląda ta oferta. Zwykłe oszustwo, a ode mnie już nie odbierają.

niemiec

Nie dajcie się naciągnąć, to czyste oszustwo, koordynator rafał mak na pytanie o adres fabryki nie potrafi nawet go wybąknąć i rozłącza się, na tym kontakt się urywa. Podszywają się pod firmę JobPoint która istnieje, ale o niczym nie wie. Identyczna sytuacja (i mail) miała miejsce przy produkcji serów w Zeewolde.

on

mi tez to smierdzi daja ocje zeby poszukac sobie mieszkania gdzie woedza ze szukamy pracy bez duzej znajomosci jezyka i co dziwne wszystkie agencje daja zazwyczaj 8.80 a oni proponuja 10.25 i to tez jest w sumie nie spoykane zeby agencja dawala ponad 10e na start i jeszcze jedno nie ma zadnych opini innych ludzi na temat tej agencji jakby przed chwila ta strona powstala i agencja zbyt duzo niejasnosci i nie skorzystam jeszcze zadzwonie i pogadam z tym gosciem ale pieniedzy mu nie preleje nie tu to gdzie indziej pozdrawiam

Seniorita

W zasadzie daja alternatywe zeby nie placic poprzez znalezienie własnego lokum?..

Seniorita

Hej! Ja tez dzisiaj dostałam maila od nich..Warunki super, ale tez mi z tym mieszkaniem cos nie pasuje;/..Cala reszta w miare trzyma sie kupy.Macie jakis pomysl jak mozna zweryfikować ich wierzytelnosc?

Zostaw merytoryczną opinię o JobPoint - Duisburg

• Jak się pracuje w JobPoint?

Zobacz opinie na temat firmy JobPoint tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobPoint?

JobPoint