Safetech Marian HOPPE

Suchy Dwór

Safetech Marian HOPPE

Opinie o Safetech Marian HOPPE

zxv

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Marcin Wejman

Pracowałem w firmie 3 lata, nie mogę podzielić opinii ludzi, którzy nie wiem skąd mają doświadczenie z tą firmą bo raczej przez okres 3 lat wstecz tam nie pracowali. Firma zatrudnia łącznie 8 osób i nie sposób zauważyć innego "nowego" pracownika. Od czasu, kiedy znalazła się osoba na miejsce asystentki i jest kompetentna nie szukano nowego pracownika. Zakres działalności firmy się zwiększył i od tego czasu zostały otwarte 2 nowe stanowiska pracy, których dotychczas nie było. Nie wiem skąd taka wrogość .... a może zazdrość???!! Wypłata zawsze na czas, dodatkowe premie i inne gratyfikacje. Nie ma jak w poprzednich firmach zaniżania zusu celem ... ! Bardzo porządna a przede wszystkim profesjonalna firma. Oczywiście mają wymagania, ale jak szukają kogoś technicznego i kompetentnego a zgłasza się Pan co z CV ma wypisane podobne wymogi wg szukanej specyfikacji z nic nie wie na dany temat co o czy tu rozmawiać. Myślę też, że ludzie szukają łatwych pieniędzy i łatwej pracy a tutaj trzeba mimo wszystko coś sobą zaprezentować. Gdyby nie wyjazd za granicę trzymałbym się nadal pracy, z której byłem zadowolony w 100%.

Tymon

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników.

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

eMa
@Daniel 02.07.2018 19:48

Od takich ludzi lepiej jest trzymać się jak najdalej wtedy się najlepiej na tym wychodzi.

Dorisek

Co za kłamstwa. Nie pracujesz w tej firmie od początku. Z pierwszą pracownicą skończyła się sprawa w sądzie pracy i ona wygrała, pracowała kolejna ale w porę uciekła bo miała dość, potem kolejne osoby (rotacja co 1-2 miesiące nowa asystentka), też zastraszanie i chyba 2 czy 3 sprawy w sądzie pracy i wszystkie wygrane przez pracownice. Co z tego że oferowane jest zatrudnienie o pracę po okresie próbnym, jak szef robi wszystko, żeby do tego nie dotrwać. Wyzysk i poniżanie pracowników. Ponadto jaki macierzyński, jakie bobaski skoro najważniejszym pytaniem na rozmowie kwalifikacyjnej jest to czy ma się dzieci albo czy się planuje. Byłam na rozmowie i dowiedziałam się że "chyba jakbym się wycięła to uwierzyłby że nie chcę mieć dzieci" - zachęcające prawda? Przestrzegam przed tym pracodawcą i odradzam każdemu kto chciałby uczciwie pracować. Stanowczo odradzam, a wszystkie pozytywne opinie jakie tutaj znajdują się są pisane przez córki pana prezesa i rodzinę, co zresztą nie tylko ja zauważyłam.

Dobra rada

Jeśli się tam zatrudnisz to poznasz co to syndrom sztokholmski..to nie jest żart

Gdynianka

Polecam jak najbardziej zatrudnienie i prace w tej firmie. Pracownikiem jestem od ponad 6 miesięcy, gdyby nie moj stan błogosławiony nadal bym z ogromna chęcią pracowala. Miejsce pracy jest zupełnie nowe, super warunki, mała rodzinna firma. Jak potrzebujesz wolnego z dnia na dzień to poprostu je masz. Stała pensja, bez żadnych spóźnień, dodatkowo jakieś ekstrasy jako premia :) polecam z czystym sumieniem

Zostaw opinię o Safetech Marian HOPPE - Suchy Dwór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safetech Marian HOPPE