Safetech Marian HOPPE

Suchy Dwór

Opinie o Safetech Marian HOPPE

Dobra rada

Jeśli się tam zatrudnisz to poznasz co to syndrom sztokholmski..to nie jest żart

Gdynianka

Polecam jak najbardziej zatrudnienie i prace w tej firmie. Pracownikiem jestem od ponad 6 miesięcy, gdyby nie moj stan błogosławiony nadal bym z ogromna chęcią pracowala. Miejsce pracy jest zupełnie nowe, super warunki, mała rodzinna firma. Jak potrzebujesz wolnego z dnia na dzień to poprostu je masz. Stała pensja, bez żadnych spóźnień, dodatkowo jakieś ekstrasy jako premia :) polecam z czystym sumieniem

Zostaw opinię o Safetech Marian HOPPE - Suchy Dwór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Safetech Marian HOPPE