Modus-Pack Sp. z o.o.
2 29 55 5 1
PRACOWNIK Nowy wpis

Polecam firmę, fajna atmosfera, godnie płatna praca.

Tak1Nie14
Ironia losu Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Po ile składamy się na prezent świąteczny w tym roku? I kto będzie reprezentował pracowników? Pamiętajcie, że rok temu ta osoba nie otrzymała przedłużenie umowy. Pomyślałam że może byli pracownicy też będą chcieli sie złożyć, wyjdzie taniej. Znowu stroik? Takie zmiany są, że powinno być coś zaskakujące.

Tak56Nie6
Packman Nowy wpis
@Ironia losu

Jest mi wstyd za Ciebie jako obecnemu pracownikowi.. Takie komentarze nic nie wnoszą, a reprezentują tylko kulturę osobistą. Skoro jest/było Ci źle to odejdź, rynek pracy jest otwarty, w firmie nikt na pewno nie zmartwi się z Twojego powodu. Ludzie zastanówcie się wylewacie tyle jadu, co nie jeden wąż ma w sobie. Dwa razy pomyślcie zanim coś napiszecie. Umawiacie się z pracodawcą na wykonywanie określonych czynności za odpowiednią $, jeśli jest Wam źle to szukacie innego miejsca. Czy za wszystkie złe sytuacje w firmie odpowiedzialni są szefowie bo w moim odczuciu jest kilka takich osób. Wszyscy są omylni, każdy ma coś na sumieniu, nie da się pracować idealnie.

Tak5Nie65
Niecierpliwy Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Kiedy faktury będą zapłacone?

Tak48Nie
Emu 2

Kłamstwa mają krótkie nogi, a w tej firmie dodatkowo długie nosy.

Tak115Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nie struś
Nazwa działu: Finanse

Ten kto tu zarządza w tej firmie zachowuje sie jak struś...! Zagrożony struś ucieka , jak tylko może chowa głowę w piasek, myślę że potrafi również w beton :)

Tak138Nie
@Nie struś

Niestety ale tak jest w tej firmie.

Tak108Nie
Nieżle wkurzony

ZUPEŁNIE NIE POLECAM !!! (usunięte przez administratora). Urlopu na żądanie jak coś się przytrafi i chcesz wykorzystać tracisz 300 zł za dodatek frekwencyjny i premie. Wieczna wdzięczność dla pracodawcy, obowiązków dokładają(usunięte przez administratora) Pracowałem już chwile temu tam i naprawde zastanówcie sie dobrze jak tam chcecie iść

Tak203Nie2
@Nieżle wkurzony

Racja rysiowi i beacie woda sodowa uderzyła. 2700 brutto z dodatkami ok ale ciągłe straszenie NIE BEDZIE PREMII ..... coś ci sie przytrafi nie z twojej winy i po prostu nie możesz być w pracy totracisz z automatu 300 zł za frekfencje. CHORE. Życzę z całego serca bankructwa z długami.

Tak121Nie
Kontrahent
Nazwa działu: Finanse

Czy ktoś kto pracuje w firmie Modus-Pack, może napisać czemu utrudniony jest kontakt z firmą?

Tak114Nie1
Produkcja

Uwaga, produkt wyprodukowany w modus-pack jest bardzo dobrej jakości ale wtedy gdy nie wyjedzie produkt z tej firmy. Obwiniają pracowników za wadliwe folie , gdy same maszyny są wydojone i nie nadają się do wyprodukowania jakiekolwiek folii. Czary mary przestały działać. Pracownicy wiedzą co sie dzieje w tej firmie, a klienci? Zmienią dostawce. Codzienne groźby od przełożonych nie ruszają nas.

Tak153Nie
@Produkcja

Prawda

Tak122Nie
Pracowało się.

Ryszardowi i Beacie odbiła woda sodowa do głowy. Nie szanują pracowników a jak padną na pysk to będą obwiniać wszystkich tylko nie siebie. Na drzewo!

Tak218Nie2
@Pracowało się.

Sugerujesz, że kiedyś działo się w tej firmie lepiej? Co więc Twoim zdaniem można w niej zmienić na lepsze? Fajnie jeśli podejmiesz się tej dyskusji, może być ciekawa.

TakNie200
Stefan
@Kamila

Polecam najpierw, wynagradzać pracowników za angażowanie w pracę oraz przemyślenia w którym kierunku płynie ta firma. (usunięte przez administratora) Na drzewo!

Tak182Nie1
@Stefan

Dzięki za odp. Czyli jak teraz wynagradzani są pracownicy Modus-Pack? Chętnie dowiem się więcej o zarobkach.

Tak1Nie181
Łukasz
@Kamila

Do wiadomości 2700. Mam szczegóły opisać o premii uznaniowej?:) Kamila piszesz jakbyś pracowała w firmie Modus Pack, chyba że zatrudnić się chcesz? Z góry nie polecam.

Tak175Nie
Kolega/koleżanka z pracy
@Pracowało się.

Łatwo się domyślić kto stoi za większością opinii negatywnych, firma pożegnała we wrześniu 2 osoby z działu handlowego, a w październiku z produkcji. Właśnie takie, które teraz to wszystko piszą i świadczą o sobie. Poszukajcie sobie pracy, widać jak was boli, że firma was nie potrzebuje. To mój ostatni wpis (usunięte przez administratora) A mam fajną pracę w miłej atmosferze, tak w tej z której was wywalili, hehe

Tak1Nie120
Kolega
@Kolega/koleżanka z pracy

Imię które pasuje do każdego. Jak nie wiemy jak kolega ma na imię zawsze można do niego powiedzieć Rysiu. Czasem jak Rysiu jest już oklepane w towarzystwie i robi się nudne przechodzi się do formy głębszej - Ryszardzie. Używane wyłącznie w drugiej formie liczby pojedynczej.
Wydaje mi się, że imię zostało zapożyczone z filmu Barei pod tytułem Miś.

Tak144Nie1
Kogo
@Kolega/koleżanka z pracy

Kogo wywalili? Chyba błędne informacje czyli fake news. Atmosfera fajna?:) obyś taką miał w życiu prywatnym hehe

Tak140Nie
Rafał Graczykowski
@Kolega/koleżanka z pracy

Witam wszystkich. go work zamienił się chyba w forum MP:) Mimo, że nie planowałem uzewnętrzniać się tutaj niestety muszę zdementować pewne informacje. Wpis sugeruje, że zostałem zwolniony z MP co nie jest prawdą. Z tego co wiem te "2 osoby z działu handlowego" (w tym ja:))odeszły z własnej inicjatywy. Moje odejście spowodowane było ofertą z bardziej rozwojowej moim zdaniem firmy, także jak łatwo się domyślić nie mam potrzeby "szukać sobie pracy":) Odnośnie tego ".. że firma was nie potrzebuje" to jestem zupełnie przeciwnego zdania. Patrząc po historii wpisów i zwiększonej ich liczbie od września mam wrażenie, że data Naszego odejścia była pewnym przełomem. W tym momencie chciałbym podkreślić, że do tej pory nie pisałem tutaj nic i dalej nie mam zamiaru. Chyba, że tak jak teraz bezpośrednio lub pośrednio ktoś nawiąże do mojej skromnej osoby. "mam fajną pracę w miłej atmosferze, tak w tej z której was wywalili" - jestem ciekaw kto to napisał. Może się nam ładnie przedstawisz? Pozdrawiam

Tak132Nie
Weronika
@Łukasz

Wiele osób dopiero szuka tu informacji o pracy w Modus-Pack - trzeba mieć to na uwadze. Takie wynagrodzenie jednym może już pasować, a innym niekoniecznie. A czy po jakimś czasie można liczyć ze strony tego pracodawcy na podwyższenie pensji?

Tak1Nie114
Hahaha
@Weronika

Pracodawca, ucina pensje za wszystko - nawet za swoje błędy. Ucina pensje gdyż nie ma sprzedaży, a towaru nie ma gdzie kupić. A to co wytworzą, wraca z powrotem.

Tak78Nie
Ciekawy przyszly pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda praca w tej firmie ? Opinie oczerniają tę firme. Jest tak jak w klozecie?

Klozet

Do kolegi "Dawny pracownik" może się przedstawisz? Chyba tęsknisz i masz sentyment skoro tu wchodzisz. Mowie ci zakrecisz się się jak woda w klozecie i poplyniesz tam skąd przybyles. Twoj sentyment szybciutko prysnie.

Tak133Nie1
Klozet

Do twojej wiadomosci to nie moj pseudonim tylko mysl artystyczno sarkastyczna Ta firma potrafi chowac tylko glowe w piasek udajac ze nic sie nie stalo. Moze kiedys ktos wam spluczke zrobi i otrzezwiejecie bo nie potraficie słuchac madrych ludzi przyjac krytyki i wspolpracowac żeby coz zmienic na lepsze.

Tak123Nie
Członek
@Klozet

Zgłaszam Klozeta na prezesa. Kto za?

Mam już dość

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, towar fatalny, ale każą produkować mimo zgłoszeń o fatalnej jakości i jeszcze premie zabierają za jakość. Atmosfera jest lepsza nawet na stypie. Za wszystko premie zabierają, a maszyny to lepsze maja na sortowni śmieci, biuro też warczy do siebie, jakaś masakra. Wlascicielom palma odbiła.

Tak138Nie3
@Mam już dość

Tak, dzisiaj firma zwolniła 4 osoby, które nic nie potrafią, już dawno się denerwowałem, że nowy dostaje 3 tys. zł do ręki, a ja za niego robię. Brawo! W końcu ktoś to widzi.

Tak131Nie3
Klient
@Mam już dość

...Czy ktoś was proszkiem po oczach posypał i wosk przykleił do ucha? Gdzie jest moje zamówienie? Wystarczyło mi to w 2017 roku usłyszeć od klienta, by wiedzieć, że to jest garaż nie hala produkcyjna, hurtownia nie dystrybutor. Ewakuacja z firmy z pomocą pracodawcy. Nawiasem pisząc, każdy wtedy ponoć miał wypowiedzenie ale nie była wpisana data :) żal..

Tak118Nie1
Dawny pracownik
Nazwa działu: Handlowy

W szoku można być czytając opinie o Modus Pack. Ja dobrze wspominam tę firmę. Czy to nie jest jakiś fake news?

Tak4Nie118
Święta
@Dawny pracownik

Z choinki się wziąłeś? Pazerność na kasę i tyle! Twoja opinia to fake news.

Klozet

W tej firmie nic się nie zmieni bo właściciele mają swoją marną wizję nieudolnego biznesu krecacego się jak woda w klozecie Brakuje tylko pociągnąć za spłuczkę i obserwować jak popłyną

Tak130Nie2
Robert

Firma, która nie szanuje pracowników nie miałaby opinii dobrego pracodawcy

Tak3Nie188
Dobry pracodawca
@Robert

Gdzie jest ta informacja , że Modus Pack jest dobrym pracodawcą? Google mi nie pomaga w znalezieniu tej informacji. Wnioskuje że to prywatna opinia jednej , może dwóch osób :)

Tak137Nie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Modus-Pack Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Tak130Nie2
Odpowiedź
@Pytanie

Przyjdź , zobaczysz czy Ci sie podoba taka praca. Szybko ludzie rezygnują z pracy z powodu atmosfery w tej firmie.

Tak134Nie1
Do pytanie
@Odpowiedź

A było kiedyś fajnie, super ekipa, fajni ludzie, chciało się pracować.Szkoda że tak się tam porobiło.

Tak136Nie
Odpowiedź
@Pytanie

Lepiej poszukać lepszej pracy.

Tak133Nie
Karol
@Odpowiedź

Zgadza się lepiej poszukać czegoś innego. Wiem na własnym przykładzie. Szkoda nerwów

Tak130Nie1
Jacek
@Odpowiedź

"Z powodu atmosfery", a coś więcej? Jakie są dokładnie te relacje, że powoduje to zwolnienia pracowników? Naprawdę nie znajdą się żadne plusy, chociażby wynagrodzenie czy pakiet benefitów?

Tak116Nie3
Paweł
@Pytanie

Wynagrodzenie jest śmieszne, dodatki? Zabierają nawet jak sie weźmie urlop. Czepianie sie o wszystko, to źle zrobione tu nie tak wyszło. Tyle że każdy wie że maszyny to maluchy i nic lepszego nie wyjdzie ale po premii musi być. Prezes musi mieć godne wynagrodzenie. Z malucha mercedesa nie zrobi się ;)

Łukasz

Witam Czyżby aż dużo się dzieje w modus pack ? z mojej strony nie polecam pracy z firmą modus-pack. szkoda nerwów. Nie napisałbym nic ale jak jest dyskusja to podejmuje się jej. Wynagrodzenie było zdecydowanie niskie. 2700 w dużym mieście to wręcz przetrwanie. Zastanawiam się czy ktoś kto pracuje napisze jak jest obecnie w MP:)

Tak137Nie1
Robert
Nazwa działu: Handlowy

W firmie panowała do momentu zakończenia współpracy ze mną bardzo źle. Nie uczciwa gra właścicieli, okłamywanie , udawanie że firma ma sie dobrze. Oszukują wszystkich. Zarobki są śmieszne. Ucinają za to że nie było sprzedaży bo nie kupowali towar. Współczuje tym co chcą podjąć się tu pracy. Samouwielbienie nie popłaca. Inwestycja w pracowników buduje firmy. Szybko ta firma się spakuje .

Tak148Nie
Miecio 2

Nie polecam pracy w tej firmie, zero współpracy, zero informacji, żądania nie poparte możliwościami.

Tak164Nie
Miecio

W tej firmie nie da się pracować normalnie wszystko zasługa łysego według niego każdy to miecio zero szacunku ciągle kłamstwa i przykrywanie swoich błędów.

Tak165Nie1
@Miecio

Czy dobrze zrozumiałam, że pracujesz lub pracowałeś w Modus-Pack Sp.z o.o.? Wygląda na to, że nie jesteś zadowolony z tej pracy.Możesz przytoczyć jeszcze jakieś konkrety co do warunków pracy? Jednak wskazywanie na forum GoWork.pl na konkretną osobę, nawet poprzez opis jej wyglądu, może zostać zgłoszone do administratora i Twój wpis może być usunięty.

TakNie156
Kamil

Stanowczo odradzam... (usunięte przez administratora)dbajacy glownie o porzadek a nie o maszyny i ludzi, a potem pretensje pokazowki i obcinanie wynagrodzen (usunięte przez administratora) kiedys bylo inaczej... (usunięte przez administratora)

Tak162Nie
Nick
Nazwa działu: Produkcja

Firma w ktorej nie szanuje sie ludzi absolutnie nie polecam male zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy a juz nie wspomne o dwoch takich jeden z produkcji drugi z magazynu ktorzy nie sa za pracownikami tylko dbaja o wlasne (usunięte przez administratora)

Tak160Nie

Tak6Nie
Olaf

Nie polecam tej firmy. Wykorzystują pracowników. I system zmianowy do bani. Od 6-14 14-22 22-6 .

Tak146Nie
Bobik

Nie polecam.zgadzam sie z poprzednikami

Tak149Nie
@Bobik

Piszesz, że nie polecasz pracy w Modus-Pack, ale nie podajesz w sumie żadnych argumentów na poparcie swojej wypowiedzi. Zawsze warto pisać konkretnie, podając jakieś przykłady czy szczegóły - wtedy wypowiedź mówi wiele więcej o pracy w danym miejscu. Mógłbyś nieco rozbudować swój komentarz?

Tak4Nie142
Olaf

Witam mam pytanie jak z wynagrodzeniem w tej firmie

Tak34Nie121
Praca

Potrzebuje opinie o Modus pack . Jakie zarobki itp . poszukuje pracy na produkcji.

Tak43Nie127
certy

Witam, czy ktoś z Was orientuję się jak wygląda praca na produkcji? mam przed sobą ogłoszenie od nich warunki wyglądają w miarę ok jednak wolę przekonać się jakie są wasze uwagi jak ich oceniacie i czy warto w ogóle zawracać sobie głowę, będę wdzięczny.

Tak102Nie128

Zostaw opinię o Modus-Pack Sp. z o.o. - Tarnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie