Opinie o Lemniscate S.C. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lemniscate S.C.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lemniscate S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemniscate S.C. w Kraków

Kompletna porażka, tak samo jak kolega wyżej jestem w połowie umowy dostałem zlecenie szkoleniowe żeby zrobić konta w 5 różnych bankach, po czym wysłali maila że będą przesyłać pieniądze na zakupy i tak już sobie czekam na pieniądze 1,5 miesiąca. W dodatku mieli wysłać pieniądze za zlecenie i tak samo zero odzewu tylko mail że podałem zły numer konta, odpisałem i koniec. Kontakt po prostu zerowy, na maile nie odpowiadają, jak ktoś ma do nich numer bo też starałem się uzyskać z czego wyszły jeszcze większe jaja to chętnie skorzystam :))

Anonim Kraków Nowy wpis
@Michał

U mnie było identycznie, zero kontaktu i wypłaty.

Oszukana szczecin

Nie wiem jak w innych miastach w Polsce ale faktycznie firma pracuje teraz pod nazwą GT8 w Szczecinie. Pierwsze zadanie koło 12 kwietnia - badanie bankowe. Po złożeniu wnioskow bankowych i wyjściu z biura dopiero do mnie dotarło, że coś tu "śmierdzi", zadzwoniłam do wszystkich banków i odwołałam wnioski o konta. Kolejne badanie dzień później - ubezpieczalnie. Nie wzięłam w nim udziału, nie mam zamiaru zostawiać swoich danych osobowych na prawo i lewo. Od tego czasu zero kontaktu od firmy, zero zleceń. Myślałam, że jest to spowodowane tym, że takich badań często nie potrzebują, ale po przeczytaniu komentarzy wynika, że działalność firmy to jedno wielkie oszustwo. Na tą chwilę obawiam się tylko tego, że mają wszystkie moje dane, a nie chcialabym dowiedzieć się nagle o kredycie, którego sama nie brałam. Ktoś wie gdzie można to zgłosić?

Anonim Kraków Nowy wpis
@Oszukana szczecin

Miałam identyczną historię, zero wypłaty i zero kontaktu. Trzeba zgłosić do PIP.

Anonim Nowy wpis

Nie płacą za zlecenia. (usunięte przez administratora) Można wykonać kilka zleceń jako tajemniczy klient i nie dostać wypłaty. Tragedia. Trzeba powiadomić PIP.

Henryk Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje w firmie i dlatego przestaliście pisać?

Firma Lemniscate S.C. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Sergio

Tak, zgadzam się, że większość dobrych opinii właściciele sami sobie wystawiają. To firma oszustów a Ci dwaj to żadni biznesmeni szczególnie ten mały, puszysty człowieczek, który jest tylko pionkiem Maika a mowa o Tomaszu Mordziołku. W takich miastach jak Kraków, Kielce czy Rzeszów Ci panowie już nie mają co szukać, bo oszukują nie tylko swoich pracowników ale też nieźle się bawią pod nieobecność żon.

olo

Dla zainteresowanych link do kolejnej działalności jednego z oszustów Lemniscate a mianowicie Borysa Maika tym razem działającego w Gdyni http://www.krs-online.com.pl/waleczni-com-sp-z-o-o-krs-8584816.html oraz http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Waleczni,Com,Gdynia,Raport,o,firmie,KRS,0000667722.html

zmęczony

Praca na infolinii PGE jest wymarzoną pracą dla każdego kto: 1, Pozbył się ambicji 2, Jest gotowy na "zakumplowanie" się z gangiem SVM i psiapsiułek (dla przypomnienia supervisor to inaczej nadzorca) 3, Lubi czuć się pozostawionym bez pomocy i wsparci ze strony SVM w końcu miałeś szkolenie na którym osobą która miała styczność z klientem ostatni raz kiedy jeszcze były telefony analogowe chyba 4, Uwielbia bić głową w mur obojętności SVM zajętych nigdy nie wiadomo czym właściwie oprócz fb który jest No1 na przeglądarce 5, Uwielbia rozmawiać przez telefon ale na czas 6, Nie ma skrupułów żeby wciskać ludziom ofertę która nijak im się nie opłaca jeśli mają taryfę G w przypadku firm opłata handlowa jest i tak wiec 'co im szkodzi' 7,Komu przyjemność sprawia patrzenie, jak nieprofesjonalni "kierownicy" wchodzą po palcu w zananą część ciała ich jeszcze mniej profesjonalnemu przełożonemu Krzysztofowi, który zjawił się tam nie widomo po co. Sam chyba także nie wie co do końca ma robić, dlatego co i rusz zwołuje walne narady swoich "pupili" 8, Lubi bez przygotowania udzielać odpowiedzi klientom bo szkolenia nie są realizowane i na nic nie ma czasu 9, To świetna okazja żeby robić pracę za kogoś i nic z tego nie mieć czyli sprzedawać bez zarabiania na tym pieniędzy Oczekuję za chwilę wysypu zjadliwych komentarzy oraz super szczegółowych pytań mających zbić z tropu osobę piszącą tę opinię. Osób które pracują w tej firmie i są częścią tej rzeczywistości przyspawane do swoich stołków. Prawda obroni się sama. Pozdrawiam.

ztsc

Po zapoznaniu się z opiniami w poprzednich miesiącach i latach muszę przyznać że na CC w PGE było źle, teraz jest beznadziejnie, boję się pomyśleć co będzie dalej. Prawda jest taka, że PGE robi co może aby oszczędzać środki co w dużej mierze odbija się na pracownikach. Jako osobą świeżo po szkoleniu otrzymujesz 12 zł brutto za godzinę, umowę na zlecenie przez agencję. Nie ma opcji aby dostać umowę od PGE. Awans aktualnie jest wręcz nie możliwy, progi sprzedażowe jakie są ustalone są po prostu nie możliwe do zrealizowania. Premii brak, nie ma nawet wody dla pracowników. Pracowałem tam 14 mc, nie polecam, naprawdę jest ciężko, krótkie przerwy na które ciężko wejść. Kierownictwa nie obchodzą efekty twojej pracy masz odbierać i sprzedawać tylko to się liczy. No i niestety sytuacja która bardzo mnie boli aby dostać awans trzeba mieć znajomości, przykładem jest pewna pani piastująca stanowisko supervisora operacyjnego na małej sali, która sama dostała ciepłą posadkę po znajomości a następnie dzięki niej awansowały dwie jej najlepsze psiapsiuły. ŻAL!!! Ogłaszany jest konkurs a i tak wiadomo kto wygra. W Łodzi jest dużo wiele innych możliwości dlatego naprawdę nie polecam. Wszystkie negatywne komentarze to szczera prawda, ci cwaniacy którzy ostro się stawiają i każdą odchodzić jak się nie podoba, piastują ciepłe posadki i muszą jakoś bronić mienia swojej firemki.Po zapoznaniu się z opiniami w poprzednich miesiącach i latach muszę przyznać że na CC w PGE było źle, teraz jest beznadziejnie, boję się pomyśleć co będzie dalej. Prawda jest taka, że PGE robi co może aby oszczędzać środki co w dużej mierze odbija się na pracownikach. Jako osobą świeżo po szkoleniu otrzymujesz 12 zł brutto za godzinę, umowę na zlecenie przez agencję. Nie ma opcji aby dostać umowę od PGE. Awans aktualnie jest wręcz nie możliwy, progi sprzedażowe jakie są ustalone są po prostu nie możliwe do zrealizowania. Premii brak, nie ma nawet wody dla pracowników. Pracowałem tam 14 mc, nie polecam, naprawdę jest ciężko, krótkie przerwy na które ciężko wejść. Kierownictwa nie obchodzą efekty twojej pracy masz odbierać i sprzedawać tylko to się liczy. No i niestety sytuacja która bardzo mnie boli aby dostać awans trzeba mieć znajomości, przykładem jest pewna pani piastująca stanowisko supervisora operacyjnego na małej sali, która sama dostała ciepłą posadkę po znajomości a następnie dzięki niej awansowały dwie jej najlepsze psiapsiuły. ŻAL!!! Ogłaszany jest konkurs a i tak wiadomo kto wygra. W Łodzi jest dużo wiele innych możliwości dlatego naprawdę nie polecam. Wszystkie negatywne komentarze to szczera prawda, ci cwaniacy którzy ostro się stawiają i każdą odchodzić jak się nie podoba, piastują ciepłe posadki i muszą jakoś bronić mienia swojej firemki.

Betty

Firma Lemniscate już nie istnieje, wcześniej działali w Krakowie pod nazwą Luminis a teraz od marca prawdopodobnie zaczęli działać pod nową firmą GT8 SP Z O O http://www.krs-online.com.pl/gt8-sp-z-o-o-krs-8487819.html (usunięte przez administratora)

megilounge

milutka91 zapewaniam Cię, że nie jestem z konkurencji, ale zapewne Ty jesteś z tej przeklętej Firmy i sama ją sobie promujesz :) Jeśli tak to intensywnie czekam na PIT 11 tak jak i wiele osób, które go nie otrzymały! Pozazdrościć milutka91 tych pochlebnych opinii i słów. Chciałabym tak się wypowiedzieć, ale niestety o firmie Lemniscate nie można!

megilounge

Oszuści! Pracowałam w Rzeszowie przez tą firmę i miałam problem z uzyskaniem wypłaty po drugim zleceniu. Dopiero ponagleniami i ostrzeżeniem, że nie zostawię tak tej sprawy uzyskałam po paru miesiącach pieniądze. Telefony nie odpowiadają, na maile nie odpisują. Obawiam się o PIT11 i rozliczenie z roku 2016, bo skoro mają taką olewkę to tego dokumentu nie otrzymam i tutaj znowu pozostaje bawienie się ze Skarbówką. Nie polecam i serdecznie odradzam. Obawiam się, że ta firma może tylko wyłudzać dane osobowe i żałuję, że dałam się na to nabrać. Pochlebne opinie dawane są chyba tylko przez samych pracodawców Lemniscate. Nie dajcie się nabrać na nie. Wolałabym nigdy nie mieć z nimi do czynienia niż zarobić te pare groszy.

milutka91
@megilounge

A ja się kompletnie z Tobą nie zgadzam. Pracowałam tam pół roku i wszystko było tak jak w umowie i na szkoleniu. Pewnie jesteś z ich konkurencji i stąd taki wpis :). Wypłaty zawsze w terminie, no ewentualnie 2-3dni opóźnienia, pełny zwrot kosztów, jasne zasady współpracy. Na koniec miałam zlecenie w dużej firmie informatycznej i po tym projekcie zostałam tam zatrudniona. Polecam.

Masakra
@megilounge

Moge moge prosic Cie o kontakt, jak udalo Ci sie odzyskac pieniadze? W Kielcach zrobili podobny numer, telefon juz wylaczony w siedzibie ich nie ma, a ludzie zostali bez wyplaty...

pannikt

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tej pracy. Jest to praca dodatkowa, więc trudno oczekiwać że zarobi się tutaj kokosy. Jak ktoś tego nie rozumie to faktycznie może czuć się rozczarowany. Wszystko wyjaśnione jest na rozmowie rekrutacyjnej oraz na szkoleniu, zlecenia kilka w miesiącu ciekawe, prosto i zrozumiale wytłumaczone. Zarabiam kilkaset złotych miesięcznie i jestem zadowolony.

milaaaa

Praca ciekawa, robiłem kilka projektów na razie, rozliczyli się ze wszystkich, jak ktoś chce sobie dorobić to bardzo polecam.

limbol

Różne opinie na tym forum :) Powiem tak, pracuję, traktuję to jako pracę dodatkową, zarabiam kilkaset złotych, i jestem zadowolony. Żadnych problemów z rozliczeniami, wypłaty na czas a to najważniejsze, idealna praca dla kogoś kto chce trochę dorobić :)

hungarrr

Ciekawa praca, sporo zleceń, niektóre naprawdę bardzo interesujące. Wypłaty w terminie i to najważniejsze :). Czas pracy bardzo elastyczny, do niczego nie zmuszają, czasami trudno się dodzwonić ale polecam

piripiri

Drugi miesiąc w firmie i na razie wszystko ok, wypłaty w terminie, koszty opłacone, zlecenia spływają, teraz ciekawe dotyczące ubezpieczeń. Wygląda to obiecująco, może dużo nie zarobie ale w końcu to praca dodatkowa :)

binarny

Pracuję od kilku miesięcy i dziwią mnie te negatywne opinie... Kilka zleceń miesięcznie, zarobek kilkaset złotych, ludzie, czego wy oczekujecie od takiej pracy???? Idealna żeby dorobić sobie bez jakiegoś stresu i napinki, polecam

franekkimono

Madziak, za miesiąc około 200zł, ale robiłem tylko 2 zlecenia, wypłata w terminie, teraz siedzę w Londynie więc troszkę więcej zarabiam :)

franekkimono

Czytałem różne opinie o firmie i w ogóle o tej branży i z obawami podchodziłem do tej pracy. Jednak po czasie okazało się że moje obawy były niepotrzebne, wszystko tak jak przedstawiają na rozmowie, szkolenie konkretne, bez ściemy, zlecenia różne, zarobki jak na czas poświęcony pracy są ok

madziak
@franekkimono

A ile dokładnie zarobiłeś? Wypłata na czas? Pytam bo różnie bywa dzisiaj z wypłatami...

monia95

Atmosfera bardzo miła, bardzo pomocni ludzie, zarobki 15zł/h, wszystko dokładnie wyjaśniają, jako praca dodatkowa super

bozka
@monia95

a ile miałaś zleceń? dużo musiałaś chodzić po mieście? napisz cos wiecej o pracy prosze

monia95
@bozka

Kilka zleceń w miesiącu, nie zawsze musiałam wychodzić z domu, czasami rozmowa telefoniczna wystarczyła, wychodziłam głównie Lidl, Biedronka, salony samochodowe. Nie przemęczałam się :))))

Zostaw merytoryczną opinię o Lemniscate S.C. - Kraków

Lemniscate S.C.