Opinie o Andrzej Edward Arczewski As Hotel-Galeria 91-224 Łódź Aleksandrowska 104 M 105 w Łódź

2 1 1 5 1
Najlepszy 123.

M hotel czyli wielki budynek z trzema gwiazdkami. Tak naprawdę wielkie dno, na holu tynk odpada z sufitu wszędzie wystają przewody z prądem, restauracja to nora zrobione to jest specjalnie aby ludzie nie widzieli co jedzą. Co do kuchni często zastanawiałem się czy coś zjeść oczywiście po cichu bo prezes wielki burak brak mu kultury nie pozwalał na jedzenie nawet zupy które często stoją nawet tydzień. Brud smród i czego sobie nie wyobrażacie znajdziecie w tej kuchni. Mysza w zupie całe szczęście że poszła do zlewu. Szef kuchni to bardzo szybki energiczny kucharz ale nie do gotowania ale do wychodzenia do domu albo jak to mówi na panienki.zatrudniaja osoby tam bez doświadczenia prosty przykład na cały hotel język angielski znają tylko 4 osoby. Standard obsługi potraw, pokój oceniam na 3 -. wypłata na czas, no aler premia... No tu trochę gorzej nawet powiem wcale. Podwyżka hahaha brak i zapomnij. Pracowały tam bardzo fajni ludzie którzy chcieli ciągnąć ten syf no ale z tej grupy została garstka no i ona też szuka pracy. Prezes to mocno chamski człowiek który uważa że nadajesz nie tylko do mycia podłogi jednym słowem zmiesza cie z gownem i potem powie żebyś posprzątał. PANI prezes miła sympatyczna szefowa no ale nie ma nic do gadania bo będąc wlascielka tego pożal się Boże hotelu pyta się wszystko swojego partnera ( czyli prezesa). Ludzie są mili bardzo pomocni ale jak są tak traktowani to nikomu się nie chce tam pracować. Może ten krótki tekst trafi do kogoś kto się tam wybierał i zrozumie że nie warto. Nie chce wam się tu rozpisywać bo przerobiłem tam trochę czasu i znam tam każdy kąt wiem co tam się dzieje i będzie działo nic się nie zmieni. Dziadostwo. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Andrzej Edward Arczewski As Hotel-Galeria 91-224 Łódź Aleksandrowska 104 M 105 - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad