Opinie o Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Opinia udostępniona dla Ciebie

Firma Zbyszko
 Rekomendacja

Współpracuję z firmą Pana Darka od ponad 10 lat , zawsze pelny profesjonalizm , czy w temacie serwisu maszyn czyszczących, środków czyszczących czy pomocy w różnych zawodowych tematach. Zawsze odbiera telefon lub iddzwania jeśli nie może akurat odebrać, szybko reaguje na mejla i smsy. Polecam z pełną gwarancją profesjonalizmu Anna Łukaszewska

Firma Zbyszko Nowy wpis
 Rekomendacja

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie przedsiębiorstwa Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński w mieście Warszawa nie ma jeszcze żadnych wieści o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński - Warszawa

Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wasilkowska 12C
    04-938 Warszawa
  • NIP: 9521642875 REGON: 016174561

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Phu Eben-Hezer Dariusz Popiński