DINO KOMPRACHCICE
1 1 4 5 1
Antoni Nowy wpis

Bardzo rzadko piszecie cokolwiek na temat DINO KOMPRACHCICE, może ktoś z Was to zmieni? Ciekaw jestem jaka panuje tu atmosfera i czy warto wysyłać swoje CV, liczę na Wasze odpowiedzi.

TakNie
Ziom Nowy wpis

Moge jak najbardziej pochwalic ten sklep. Mimo, ze czesto stoja palety i nie koniecznie jest porzadek, to przy tak duzym ruchu na prawde pracownicy daja rade. Dziewczyny na miesnym dziale zawsze pomoga, a kasjerzy staraja sie dosc szybko i sprawnie obslugiwac klientow. Nie kazdy daje rade widac ze czasem sa bardziej nerwowe dni, ale mimo to obsluga jest przede wszystkim sprawna. Mozna podejsc zapytac i dostanie sie odpowiedz, a nawet i pozartowac z pracownikami. Widac ze maja dystans do siebie i podchodza do klientow po kolezensku ( oczywiscie jesli klienci rowniez sa fair wzgledem pracownikow).

TakNie
łukasz

dino komprachcice wiecie ze jakis miesiac temu slyszalem tam jak lukasz wiola i ela muwili ze juz w toku plN ZE SALSATA GENETYCZNIE MODYFIKOEANA JAKA ZAMUWILI DLA DINO ZA TO ZE ICH CURKI PASIERNYY DOSALI RAKA JAJNKIKUW I OKA I JEKIT NIESTRAWNOSC PO URIJONYCH PRZEZ ICH CHRUPKACG JAKIS TAM POLO TO JUZ DWA LATA SZYKOWALI UPRAWY SALAT OGURKOW Z BIALKAMI Z O NAJWIEKSZEJ TOXYNIE ROZLINIE NA R I TO STOSUJA ,OJA SIOSTRA DOSTALA PO WAS WYROSTEK ROBACZKOWY A JORK BIEGUNKE PO RYCYNIE I NIE SCIAGAJ MNIE JAK TO NIE PRAWDA TO POPROSTU MAM BAMA A DOBRYM OGRUDKIEM SIE OCZYSCISZ ,,,PO LUKASZY PSZYSTKO MOZLIWE BO CODZIENNIE CPA TRAFKE BADANIA ZRUBCIE KTO NA CHAJU CHODZI I KLIJENTOW WKURWIA I

Tak1Nie

Zostaw opinię o DINO KOMPRACHCICE - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie