Firma Handlowo Usługowa "RAFAŁ'''

Opinie o Firma Handlowo Usługowa "RAFAŁ'''

Edyta

Macie jakieś wieści na temat firmy Rafał? Czy to dobry pracodawca? Jakie warunki oferuje, czy wiecie coś o możliwości skorzystania z benefitów pozapłacowych? A może firma organizuje wyjazdy integracyjne?

Ha

No to wygląda dość obiecująco @Darek. Szkoda tylko, że jest tak mało informacji. Napisali, że jeździ się man'em tgx z naczepą wywrotką. Do tego tak jak mówisz te wyjazdy na 2-3 tygodnie są bardzo zachęcające, zwykle to są 3 tygodnie i przerwa.

Zostaw opinię o Firma Handlowo Usługowa "RAFAŁ''' - Rudniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa "RAFAŁ'''