“Rosyjski w Krakowie”

Kraków

Opinie o “Rosyjski w Krakowie”

ela
użytkownik zarejestrowany

ja tez bym sie chciala do nich zapisac na kurs bo podbno maja znizki swiateczne teraz,a tu widze ze @Vika idelanie trafilas i wodcznie pasowala im twoja kandydatura wiec gratuluje

Vika

Jak dla mnie szkoła ta jest jak najbardziej profesjonalna dostałam od nich propozycje pracy dla nauczycieli rosyjskiego w Krakówie i jak rzadko się spotyka to pracuje mi się tam bezstresowo. Poziom edukacji jest wysoki, wymagania adekwatne do płacy a praca z młodzieżą jest przyjemnością http://preply.com/pl/krakow/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-rosyjskiego

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie “Rosyjski w Krakowie”? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o “Rosyjski w Krakowie” - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie “Rosyjski w Krakowie”