Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

Jam on!

Srutututu... Ciągle ktoś mówi, że Klima będzie sam jebał, ale jakoś nie jebie. Dużo gadacie a dalej tam siedzicie. Jak ktoś narzeka to niech stamtąd idzie a nie pieprzy głupoty. Klima to oszołom ale głupi to ma zawsze szczęście albo znajomości :-P Co po niektórzy nawet lóżkowe. Hahaha. Nieporozumienie.

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów - Chrzanów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów