Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 22 listopada pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Marek W. Nowy wpis

Cześć jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku handlowca ? czy są premie jeśli tak to miesięczne, kwartalne itp.

Dariusz

Jest to firma w której w większości przypadków spotkamy dobra atmosfera, luźne relacje , w większości fajnych ludzi. Niestety pozytywna opinia o atmosferze skutecznie kompensowana jest przez dział HR. Wprost niemożliwa jest kwestia przeprowadzki, komunikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej pierwszej połowy roku 2019, oficjalne maile o zmianie miejsca pracy we wrześniu a potem odkładanie końcowej zmiany. Obecnie wersja mówi o marcu, a na rozmowach kwalifikacyjnych mowa jest o czerwcu, skończy się nie 2020 a 2021 rokiem. Poł roku opóźnienia w stosunku do oficjalnego planu, słabo się robi. Dodatkowo pytanie zupełnie luźne- od czego jest dział HR? Jedna z pierwszych odpowiedzi jaka przychodzi mi na mysl- do kontaktu pracownikom jeśli coś nam nie odpowiada. Otóż obecnie w całym intersnacku nie ma ani jednej osoby która xglosilaby się do tego działu z powodu wielokrotnych naruszeń profesjonalizmu, zupełnego braki inicjatywy, braki wzbudzania zaufania i ciągłych kłamstw. Poważnie zastanawiam się nad rezygnacja z tej pracy, obiecano mi pracę w Krakowie a nie na środki pola kukurydzy. Druga kwestia to brak podstawowych obecnie udogodnień jak praca zdalna, nieproporcjonalne obciążenie- jedni sobie siedzą i plotkują a inni muszą pracować bez przerwy. To wszystko wina wadliwego działu HR, to ich zadanie.

@Dariusz

Zgadza się . Firma już potracila dużo moich kolegów i koleżanek na różnych stanowiskach przez osobę , która zamiast być postronna kierująca się zasadami wykazuje stronniczość i kompletny brak profesjonalizmu . Ta osoba się trzyma i nikt tego nie widzi a inni musieli odejść choć wykonywali swoją prace tak jak powinni. Kłamstwa , obłuda i przychylność góry na takie zachowania . Szkoda

Odpowiedz Nowy wpis

Bo jest . Coś jeszcze ?

IS Nowy wpis

Uważam, że to nie fair pisać na forum takie rzeczy o firmie w której pracujesz. Czemu nie wyjaśnisz tego osobiście z zainteresowanymi osobami?

Ph

Na ile można liczyć podstawy w Katowicach na stanowisko przedstawiciel handlowy? Ile to na rękę i ew. Premia wychodzi?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja : prezentacja firmy, test, rozmowy w cztery oczy

Pytali o kilka przykładów z życia, poprzednią pracę itp. Mogłem dopytać o kilka rzeczy, które mnie interesowały. Zadzwonili w ustalonym terminie z informacją o wyniku.

Na stronie z ogłoszeniami o pracę ogłoszenia są niby z Krakowa ale zarówno na zakładce ze szczegółami jak i stronie firmy są informacje tylko o slomnikach i Nysie. Czy ta firma rzeczywiście oferuje pracę w Krakowie?

Jola

Jaki wymiar godzin?

Stik
@Jola

Potwierdzam, dział HR(osoby decyzyjne) nikogo nie wspiera tylko robi własną politykę pi-ar i same szkody dla firmy. Najgorsze że mają pełną dowolność w działaniu......

Gosia
@Stik

Zgadzam się w 100%. ŻENADA! WSTYD ! Totalna dowolność i zero kontroli. Państwo w państwie!

Tui

Jak się nie podoba to zawsze można podjąć decyzję o kontynuowaniu współpracy poza strukturami firmy xd

Uit
@Tui

Kto tu napisał,ze się nie podoba ??:)))

Bożena

@Malinowomi Chciałbyś, aby ktoś na forum publicznym wypowiadał się w ten sposób o Tobie? Interesuje mnie, czy w Intersnack pracuje się również w weekendy? Odpowiesz?

k.

Witam mam ochotę napisać kilka słów prawdy dla ludzi, którzy czytają opinie o pracodawcy albo zastanawiają się nad podjęciem pracy w IS w dziale sprzedaży. Chyba najważniejszy dział - to my "dajemy chleb" i jesteśmy koniem pociągowym. Uświadomić musimy sobie że bez sprzedaży to raczej nie miało by to sensu. Jeśli chodzi o wymogi i standardy to często są z kosmosu.. Ktoś zza biurka nie ma naprawdę pojęcia o tym jak wygląda rynek. Przykład z dziś: ktoś mądry po grudniowej akcji xmaas (zasypywanie rynku orzechami), w styczniu uruchamia pakiety wsparcia na orzechy? ma to sens? śmieszne... Kolejnym tematem godnym podkreślenia to szacunek dla pracowników oraz to jak HR dba o nich. Mam tu na myśli auta jakimi mamy przyjemność się poruszać.

Czy w Intersnack Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

E-lla

Są szkolenia zewnętrzno - wewnętrzne, tzn. realizowane przez firmy, z którymi Intersnack współpracuje, ale uczestnikami są tylko pracownicy Intersnack. Jednak głównie dla pracowników administracji (a dla pracowników produkcyjnych np. uprawnieniowe). Niektóre są całkiem fajne, mniej wiecej po roku pracy twój szef decyduje czy tam uzgadnia razem z tobą szkolenia, na które pojedziesz. Oczywiście ich ilość i temat zależy od wyników oceny rocznej. I tak co roku.

Cześć, ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy ph? Warto aplikować? Jakie warunki, ilość wizyt, ekspozycje, samochód? Proszę o pomoc :)

Zibi
@Zainteresowany

Warto. Wizyt od 13 do 19 dziennie ale zależy od rejonu i stanowiska. Samochód clio kombi lub Fabia Ekspozycja jest.

@Zainteresowany

Od Twojej wypowiedzi minęło już trochę czasu. Czy podjąłeś zatrudnienie w firmie? Interesuje mnie czy firma oferuje dobre warunki dla nowych pracowników. daj znać jak to wygląda w Twoim przypadku.

Iwo

Czy warto składać cv do firmy? Potrzebujecie kogoś do pracy?

Bialy murzyn

Praca w piekle. A mówią że nadchodzą jeszsze większe upały. Ludzie mdleją przy maszynach

Małgorzata

Witam,jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele handlowi i UM-czy nadal są to skody czy już renault? Podobno stanowisko regionalnego w Warszawie zostało już obsadzone..ktoś coś wie na ten temat ..? Pozdrawiam

Zbiura
@Małgorzata

PH jeżdżą skodami , DSM też, część floty jest wymieniana na Renault dla PH , natomiast od grudnia będą to Astry kombi , umowa ponoć podpisana ( Clio po liftingu nie będzie kombi ) DSM zostaną przy Octaviach ze zwiększoną opcją na komfort .

Girg
@Zbiura

Część wymieniają na clio a w grudniu pozostała część na astry? To jest potwierdzone info czy tylko plotki

Wiewiórka

Jak tam ludzie nastroje po ostatnich zmianach?? :)

Leon

Nadal PH jeżdżą opklejona od koła po dach Skoda Fabia?

tak to on
@Leon

tak ale idzie zmiana na lepsze...

Jancio
@tak to on

Tzn?

eloł
@Jancio

clio

Adik

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Jakie zarobki i obowiązki na pozycji inżyniera ?

D.....

Powiem tak, przez kilka lat pracowałem w regionie Małopolska Jeśli chodzi o pracę całkiem ok, bywają gorsze. Jeśli chodzi o kierownika tego regionu to mega minus. Gość nie nadaje się do pracy z ludzmi. HR dba o wszystko ale chyba patrzy przez palce na to co dzieje się jak już kogoś przyjmą. Często mam kontakt z ludzmi z tego regionu. Lepszej ekipy i zgrania nie widziałem nigdy - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Brak tylko tam kierownika z tego co ciągle mówią, gość wprowadza chaos,(usunięte przez administratora), a HR nic niby nie widzi, nie pyta ludzi w regionie. Na szczęście ludzie są tam mega zgrani i wiem że szykują oficjalnego maila do "Góry" odnośnie pracy ze swoim kierownikiem, dla potwierdzenia mają maile jakie wysyła do nich... i to co ciągle wymyśla, jak oszukuje. Zrzuca swoją prace ciągle na innych... Słabo to wygląda. Naprawdę Pani z HR mogła by czasem zadzwonić chociaż do ludzi i zapytać co się dzieje u nich, jak współpraca itp... Poza tym ostatnio były zmiany ale nikt nie mówi o tym że praca niby 8 godzin ale 6 godzin w aucie po zmianach i 9 wizyt!! w 8 godzin to nierealne. Ciekawe czy zapłacą za nadgodziny?? łatwo da się pokazać ile godzin się pracuje a ile jest w kodeksie pracy.... Moje sugestie dla Intersnack Poland sp. z o.o.: Sugesie jakie mam to takie aby troche popatrzyli na czynnik ludzki w regionie Małopolskim. Na pracę kierownika i jak ludzie go postrzegają Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dział HR móglby czasem popatrzeć i popytać ludzi jak im się pracuje. Obecnie ich rola to tylko werbowanie a pózniej koniec

Obecny Pracownik IS region W-w
@D.....

Nawiązując do tego postu - chciałabym prosić tą osobę, aby nie wypowiadała się na obecnych pracowników pracujących w regionie, ponieważ nie wiem z kim rozmawia, ale na pewno nie z obecnymi pracownikami. Zachęcam do kontaktu, jeśli chce uzyskać wiarygodne informacje na temat sytuacji w regionie jak i współpracy z kierownikiem.....te zapewne nie dotyczą pracy w regionie Małopolska IS

andre
@D.....

Najeżdżanie na S******** jest śmieszne, koleś naprawdę robi bardzo dużo, może jest specyficzny i każdy zna jego historie o tym że w sklepie tym i tym był już 20 lat temu ale nie można mu odmówić świetnych wyników a i atmosfery nie psuje bo jakoś dziwne ale akurat z tego regionu nikt się nigdy nie zwalnia. Krytykowanie każdego nie ma sensu- a krytykowanie akurat jego to jest robienie sobie krzywdy.

Czesc, trwa rekrutacja do działu Trade Marketingu, czy mógłbym prosić o opinie- warto brać udział w rekrutacji? Pozdrawiam

ja to ja
@Kandydat

pewnie że warto łątwa kaska za nic nie robienie

Zainteresowana

Czy warto się zatrudnić na dziale produkcji? Bardzo ciężka praca dla kobiet?

Leszek

Cześć, Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciela handlowego rejon dolnyslask. Chodzi mi o przybliżona podstawę, jaka flotą, możliwość użytkowania auta poza godzinami pracy, czy obowiązkami również jest ekspozycja i czy jeżdżę z towarem w samochodzie. Z góry dzięki za pomoc.

Killer
@Leszek

Auto może być używane poza godzinami, praca to odsprzedaż a nie Van tj towar dowożą dystrybutorzy, ty wozisz ewentualne gratisy, ekspozycja jest kluczową częścią pracy.

Artur

Pojawiła się rekrutacja na stanowisko regionalnego na mazowieckie , pytanie z mojej strony o przyczyny zmiany dotychczasowego kierownika. Dodatkowo, jak wygląda sytuacja w regionie, ilu przedstawicieli? Czy ktoś ma doświadczenie z firmą intersnack?

Nosacz
@Artur

Oooo czyżby zwolnili wreszcie tą karykature menadżera. Region Warszawski kiedyś był najlepszy w Polsce... Niestety kilka lat temu ówczesny regionalny został awansowały i jego miejsce zajął bardzo nędzny człowieczek który bardzo sprawnie położył całą sekcje. Pracowałem tam kilka ładnych lat i z perspektywy czasu jestem zdanie, że firma która toleruje takie praktyki nie jest odpowiednim miejscem dla szanujacego się i wymagającego pracownika. Kumoterstwo, oszustwa, intrygi to codzienność. Co do regionu Warszawskiego to ta miernota pozbyła się wartościowych ludzi i otoczyla takimi swojego pokroju. Nie jestem przekonany, że da się to jeszcze uratować. Może warto spróbować ale trzeba się liczyć że specyficzną atmosferą.

@Nosacz

Ta „gnida” ma kumpla szefa i dostał stanowisko KAM od jakiś mało znaczących warsow itp. Co do reszty to masz racje. Niestety firma kolegów i koleżanek.masz to możesz nie robić nic a i tak pracujesz i nikt cię nie ruszy.

Abs
@Odpowiedz

Tak tak koledzy koleżanki, illuminaci, (usunięte przez administratora) i na dole biedni pokrzywdzeni ludzie na których wszyscy się uwzięli. Ludzie ta firma jest taka jak każda inna- kreują się w niej znajomości, przyjaźnie, kto broni komu sobie wyrobić znajomości skoro uważa że to tak pomaga? Czy może obstajemy przy małym myśleniu zakompleksionych ludzi, że wszyscy się na nas uwzięli?

Każdy wie
@Abs

Abs, dział HR twierdzi że najważniejsze są kompetencje a nie znajomości i dupowładzctwo , a ostatnie zmiany pokazują że w tej firmie to jak w parti pis , BMW , bierny mierny ale wierny , a potem dziwimy się że takie misiewicze obsiadają spółki skarbu państwa jak muchy (usunięte przez administratora) a tu okazuje się że i w prywatnym biznesie jest nie lepiej,

sieczka to na bok
@Artur

brak rekrutacji wewnętrznej . Czyżby w korpo nie znalazłą się choćby jedna osoba godna stanowiska kierowniczego w Warszawie?. Brawo HR model kompetencji tylko pod numerykę nic więcej.

Nosacz
@Abs

Nie uważam z perspektywy lat, że jestem biedny i pokrzywdzony. Proszę sobie wyobrazić, że istnieje świat oprócz tej firmy, że istnieją inne branże niż fmcg. Okazuje się, że można się rozwinąć z powodzeniem. Retoryka zbliżona do retoryki tego pseudo kierownika. Fakt jest taki człowiek nie posiadał żadnych kompetencji do zarządzania zespołem, regionem klientami kluczowymi. To wszystko pokazuje obraz tego co tam się dzieje. Człowiek który w nowocześnie i profesjonalnie zarządzanych firmach wyleciałby po pierwszej takiej akcji robi co chce góra to toleruje. Ten awans o którym ktoś napisał to jest awans?? Tak jak pisałem kiedyś region warszawski wyróżniał się pozytywnie pod każdym względem, po przejęciu go przez wspomnianego człowieka wszystko się zmieniło począwszy od odejścia wieloletnich pracowników kończąc na wynikach i wiecznych wakatach. Lata minęły a znajomości pozostały i bardzo dobrze dobrze wspominam tych ludzi. Widzę że HR faktycznie pracuje tylko dla cyferek i statystyk. A Wy Misiewicze nie oceniajcie tak łatwo ludzi którzy zdecydowali się odejść z tej śmiesznej branży i firmy bo to właśnie świadczy, że wy jesteście zakompleksieni mierni ale wierni. Wysilcie się i popytajcie co robią byli pracownicy o ile zwielokrotnili zarobki i jakie firmy teraz reprezentują często na kierowniczych stanowiskach.

IS
@Nosacz

Czytając te wszystkie posty, nasuwa mi się jeden cytat: "czasami człowiek sądzi, że ujrzał dno studni ludzkiej głupoty, gdy nagle spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna" ……zastanawiający jest fakt skąd tyle "ciepłych słów" pod adresem kogoś rzekomo tak miernego skoro dzięki niemu wiele osób dowiedziało się, że istnieje świat poza IS, zdobyło władzę, pieniądze, zrobili wielkie kariery w innych branżach....powinni być mu chyba wdzięczni...a tak na poważnie uważam, że skoro te osoby pracowały tam tyle lat to nie musiało być tak źle, co do mierny, ale wierny, to chciałabym zapytać co te osoby zrobiły, aby wybić się ze stanowiska PH, czy brali udział w jakiś rekrutacjach czy wyszli z jakąś inicjatywą czy raczej uważali się za tak wspaniałych pracowników, że raczej czekali na czerwony dywan, goździki i propozycje nie do odrzucenia....z paroma zerami na koncie...i oczywiście zapewnienie, że nadal o 15 będą w bamboszach przed telewizorem. Zachęcam te osoby, żeby choć trochę znaleźli w sobie obiektywizmu...a może żeby znaleźli w sobie tyle odwagi, aby wszystkie te wspaniałe teorie mieli odwagę przekazać osobiście i tak nie mają nic do stracenia...skoro są w końcu w Firmach tak cudownych, robią zawrotne kariery i pieniądze. Co do osoby pracującej na Warszawie, uważam go za dobrego menadżera w pełni tego słowa znaczenia.....zaznaczę, że nie jestem nikim z działu HR....jeśli koledzy wyżej mieli by takie wskazania.....musicie napisać inny scenariusz do tej zacnej telenoweli brazylijskiej - która jest w Waszych postach...miłego dnia

Kilkujadek
@IS

Hej ,(usunięte przez administratora), jestem pracownikiem IS , obecnym , nie byłym, i uważam że firma robi duży błąd ostatnimi zmianami organizacyjnymi , które tylko podniosą koszty działalności. Niezrozumiałe zmiany w sekcjach , niezrozumiałe awanse . Ta firma żyje dzięki produkcji i sprzedaży a nie pierdzenia w biurach "mądrych głów" i śmieszą mnie i irytują teksty w stylu " skoro jesteś tak dobry i masz tyle pomysłów to czemu nie jesteś tu gdzie ja " równie dobrze mogę odbić piłeczkę , skoro jesteś tak dobra to czemu nie pracujesz w NBP jako dworka (usunięte przez administratora) z pensją 65 tyś. . Sam (usunięte przez administratora)założyciel największej sieci Wal-Mart mówił że koszty trzeba ciąć zawsze zaczynając od administracji bo to jest jak hydra i rozrasta się z roku na rok .

Tinu
@Kilkujadek

Masz ty wogole świadomość ile osób pracuje w tej "administracji"? Jak na tak dużą firme która ma duże udziały to właśnie administracja powinna być rozbudowana a większość rzeczy ogarnia z biura ilość osób która można policzyć na palcach jednej dłoni jeśli chodzi o sprzedaż

@IS

Jestem pracownikiem firmy i Warszawa od dawna miała najgorsze wyniki w Polsce, a jego pracownicy nie cierpieli. Jezeli tak podsumowujesz dobrego managera to gratuluje serdecznie braku albo wiedzy w temacie albo tak ogromnej sympatii do pana P. Zart o którym mówi cały IS

@Artur

Artur bardzo dobra firma i bardzo dobry produkt. Warunki pracy są również do pochwalenia. Sama praca także satysfakcjonujaca a ludzie w tym regionie super. (usunięte przez administratora) Próbuj bo firma jako firma jest naprawdę ceniona.

Obecny

W usunięte przez administratora było,ze musisz od początku być dupowalazem a nie będziesz musiał robić nic jak Twoj poprzednik.Usunęli bo to najszczersza prawda. kolesiostwo nie praca,pamiętaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.