PRECISION ENGINEERING INDUSTRY SP . Z O . O .

Kraków

PRECISION ENGINEERING INDUSTRY SP . Z O . O .

Opinie o PRECISION ENGINEERING INDUSTRY SP . Z O . O .

KLIENT

NIESTETY FIRMA NIE PŁACI PODWYKONAWCĄ. Mają zobowiązania przeterminowane, komornicy zajmują maszyny. Firma w ciągu 2 lat zmieniła 3 razy siedzibę w Bielsku mają zarejestrowaną, potem przenieśli się do DĄBROWY potem do Będzina a teraz są w KRAKOWIE. Omijajcie ich dalekim łukiem. Pracownicy pracują na czarno, Zarząd obiecuje jedno a robią tak jak im pasuje. Dostawcy i komornicy wciąż przychodzą po długi które mają przeterminowane wobec dostawców którzy w dobrej wierze wykonywali usługi z nimi. Są to Włosi i myślą ze w Polsce mogą robić to co we Włoszech. Ostatnio zatrudnili Prawnika który jeszcze pomaga im w robieniu przekrętów. UWAGA NA NICH !!!! Prezesi (Włosi) powinni zostać ukarani za swoje praktyki oszukiwanie dostawców (firmy leasingowe, dostawcy usług którym nie płacą za dostarczone materiały i usługi) i pracownikom. Nawet PIP jest bezsilny tak mają wszystko zabezpieczone aby móc bezkarnie działać.....

Zostaw opinię o PRECISION ENGINEERING INDUSTRY SP . Z O . O . - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRECISION ENGINEERING INDUSTRY SP . Z O . O .