Integra Software

Koszalin

Integra Software

Opinie o Integra Software

Marek

Sprawdzałem oferty w Koszalinie i dosyć dobrze to wygląda. Realizują rożne ciekawe rozwiązania, również dla większych zagranicznych klientów. Dużo projektów jest związanych z aplikacjami eCommerce i na urządzenia mobilne. Robią też jakieś zaawansowane systemy dla firm. Wg ludzi, którzy tam pracują firma dużo wymaga, ale warunki i atmosfera są ok. Co ważne nie zatrudniają tylko na jeden projekt. Oferują szkolenia i dosyć dobre zarobki.

No i jak teraz ma się Integra Software ? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego!

Zostaw opinię o Integra Software - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integra Software