Prometeusz Biuro Pomocy Poszkodowanym

Gdańsk

Opinie o Prometeusz Biuro Pomocy Poszkodowanym

CZICZI

Widzę , że pracownicy opinie pisali.Mogę tylko powiedzieć , że firma porażka ,żadnych wiadomości , żadnych informacji nawet wyroków Sądu nie przesyłają do wglądu, wciąż podpierają się tylko słowami brak szacunku dla klienta i brak zainteresowania NIE POLECAM

Anna

Rzetelna, kompetentna obsługa.

PiotrS

Super firma na poziomie. Pełna kompetencja i fachowe porady co ważne bezpłatne. Miła, szybka, profesjonalna obsługa klienta. Niewygórowane stawki za usługi. Miłe wrażenia. Polecam.

Zostaw opinię o Prometeusz Biuro Pomocy Poszkodowanym - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prometeusz Biuro Pomocy Poszkodowanym