Rosa Andrzej Rosłon

Opinie o Rosa Andrzej Rosłon

Arek

Hej, czy ktoś pracował może w firmie na stanowisku speca ds. techniczno-handlowych?

Nick
@Arek 15.04.2016 18:15

Ja procowałem

Zostaw opinię o Rosa Andrzej Rosłon - Mazowieckie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosa Andrzej Rosłon