warbo

Bogdanka

Opinie o warbo

takie pierdoły piszecie z tymi świętami ze po 7 robicie zarobki sa w przedziale od 1600 do 2100 i nikt nie ma wiecej oprucz kierownictwa .Prace jakie powinni wykonywać warbowcy (gornicy pod ziemią) były ustalone na pyleni kopanie żąmpia i pomoce a jak przyszło do pracy to trzeba wszysko robic nawet w przodku . Odziały MD są zadowolone pokrecą rury pochodzą (posciemniaja) tam można isć, odradzam odziałów górniczych .Jesli chodzi o świeta to obkłada na nie kierownictwo LW i pracuja nieliczni. Nie powiem było pare osób co zrobiło 7 swiąt ale nie w tym roku już lepij płacą na kneflu w linterze za siedzenie zastanówcie sie jezeli nie macie wyjscia innego to zawsze to jakas kasa

Zostaw opinię o warbo - Bogdanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie warbo