PGNIG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Giżycko

Opinie o PGNIG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

serious sam

Firma to makabra, aktualnie siedlisko PiS, w którym starzy gazownicy mają przewalone. Wypowiedzenia, atmosfera strachu, folwark, działy z samymi kierownikami. Napakowali swoich. Wywalaja ludzi z doświadczeniem, wiedzą o spółce , rynku, branży. Firma była kiedyś fajna, przyjazna, też z jakimiś negatywami, ale od rządów PiS zaczęła się jazda bez trzymanki. Korpo jak korpo, wiadomo, że trafia się absurdy, więc to jest w normie światowej ;) pensja? Raczej dobra, ale potem bez szans na podwyżkę, z przeniesieniem ciężko, jest socjal, premie, ale zdrowie psychiczne jest raczej więcej warte ;) Nie polecam. Były pracownik ;)

Mik

No są, to prawda, nie ma co narzekać chyba, moim zdaniem sztos naprawdę

Zostaw opinię o PGNIG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGNIG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.