mega fresh

Bronisze

Opinie o mega fresh

kamil

A ta firma nadal istnieje i funkcjonuje pod tą samą nazwą? Będę wdzięczny za informacje, w internecie ciężko cokolwiek znaleźć :)

cierpliwy

Podejrzana firma a raczej właściciel , czekam na pieniądze od roku . Oby kontrachenci tak samo wywiązywali się z płatnościami w stosunku do pana [usunięte przez moderatora] .

pokrewna dusza

świetna firma. rewelacyjny i pełen energii szef - właściciel. pyszne warzywka i owoce.

Marcin p.

Firma rodzinna z długą tradycją, pomimo zawirowań na rynku świetnie się trzyma a ja razem z nią ;). Polecam Mega Fresh i pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z naszej firmy. Marcin P.

Zostaw opinię o mega fresh - Bronisze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mega fresh