Celon Pharma

Kraków

Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

ktoś

W firmie pracuje się bardzo fajnie. Ogólnie Kierownicy są dobrymi trenerami. Każdy ma swoje zadanie i na tym masz się skoncentrować. Auta jakie firma daje to Golfy 7. Jeśli utrzymujesz wynik nikt Cię nie zwolni. Jeśli jesteś lojalny i robisz swoje będzie ok. Firma godna polecenia.

Zostaw opinię o Celon Pharma - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celon Pharma