ACONTAC

Poznań

Opinie o ACONTAC

kamstudio

Firma niemiecka (mała agencja pracy) współpracuje z dużymi firmami polskimi. Bazuje na nieświadomych i łatwowiernych Polakach podsuwając do podpisu umowę o kosmicznie niekorzystnych warunkach. Wynagrodzenie składa się z płacy zasadniczej brutto - z ponadtaryfowym dodatkiem w wysokości 0,02 E i diety. W umowie o dietę istnieje zapis, że firma może zmienić jej wysokość bez porozumienia z pracownikiem i bez jego zgody. Czyli pracownik w pracy w tej firmie LEGALNIE zarabia tyle ile ma ochoty wypłacić mu właściciel ZEITFIRMY... Kiedy pracownik chce doprecyzowania wysokości wynagrodzenia - firma z niego rezygnuje... Kurcze następny Polak, który czyta umowę... Ludzie czytajcie umowy !!! ODRADZAM, BO JEŚLI KTOŚ CHCE CIĘ OKRAŚĆ ZANIM ZACZĄŁEŚ PRACĘ, TO RACZEJ PÓŹNIEJ NIE ZROBI SIĘ UCZCIWY...

Zostaw opinię o ACONTAC - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACONTAC