Uprent Sp. z o.o.

Mazowieckie

Opinie o Uprent Sp. z o.o.

ROZWODNIK RADEK

Ludzi, którzy w tej firmie biorą kase za to że tylko są jest tyle, że zabrakło by mi chyba chęci aby ich wyliczyć dlatego to przemilczę. Wierze, że obecna trudna sytuacja rynkowa spowoduje ruchy polegające na eliminacji darmozjadów, amatorów oraz wszelkich osób potrzebnych w tej organizacji ;)

DRAGON

konkurencja nie śpi :) Drodzy koledzy z konkurencji, aż tak boicie się trafionych decyzji osób z kierownictwa UPRENT. Spróbujmy się na budowie, a nie robiąc zły PR - chyba że nie dajecie rady:) Pracuje w Uprent jakiś czas, zostałem przyjęty z otwartymi rękami - polecam atmosferę w firmie, warunki pracy i płacy są dobre. Jeśli ktoś nie chce pracować to nawet na bezrobociu nie da rady. Sam czytałem opinie przed rozmową kwalifikacyjną, na szczęście potrafię wyciągać własne wnioski i tak zrobiłem po rozmowie rekrutacyjnej.

der

hej no wlasnie wlasnie jeżeli ktoś posiada odpowiednie kwalifikacje to mze chyba śmialo sprobowac zaaplikować a przeiez o reszte warunków można się dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej przecież :)

pomona dłoń

To wszystko Kit jak pan Dyrektor R poczytał opinie to kazał pracownikom pisać same dobre opinie to coś o czym świadczy

pracuje tu

Dałbym celującą, ale że w biurze nie mam PS4 to tylko bardzo dobrą wystawiam

Pracownik WAW

Ja pracuję w tym kołchozie! I oby jak najdłużej. I każdemu życzę takiego kołchozu. Konkurencja najwyraźniej próbuje zdobyć rynek poprzez nieprawdziwe oczernianie.

@Alek

kołchoz, omijać dalekim łukiem!!!

Zostaw opinię o Uprent Sp. z o.o. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uprent Sp. z o.o.