UMC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Toruń ()

Opinie o UMC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Iwona

@dyzia widać, że UMC POLAND zainteresował Cię jako pracodawca. Minął już ponad rok od Twojego wpisu, czy mimo wszystko mógłbyś opowiedzieć jak potoczyła się Twoja przygoda z tą firmą? Czy udało Ci się znaleźć tutaj pracę? Jeżeli tak, to jakie zostały zaproponowane Ci warunki zatrudnienia?

dyzia

to faktycznie musza miec i duzo zlecen na telewizory, ale przy tak intensywnej produkcji chyba trzeba pracowac w jakims sytemie 3 zmianowym, moze poszukuja tez ludzi na produkcje orientujecie sie może?

Zostaw opinię o UMC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Toruń ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UMC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ