Twoja Energia Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

Opinie o Twoja Energia Sp. z o.o.

Irek

Słyszałem, że Twoja Energia ma opinię dobrego pracodawcy. Sadziłem, że dowiem się czegoś więcej od pracowników a tu cisza od miesięcy. Jaki tego powód?

Joanna

Na stronie internetowej Twoja Energia Sp. z o.o. można znaleźć ofertę pracy dla osób, które chciałyby pracować jako handlowiec. Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku. Czego mogą oczekiwać osoby, które na tą ofertę odpowiedzą? Oprócz narzędzi pracy firma oferuje między innymi szkolenia techniczne i sprzedażowe. Na jakie szkolenia można obecnie liczyć? Jakie możliwości rozwoju daje praca właśnie w tej firmie? Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które biorą Twoja Energia Sp. z o.o. pod uwagę jako potencjalne miejsce zatrudnienia.

mhji

@Grzegorz hm no ale przeciez na szkoleniach to chyba zawsze mozna sie jednak czegos nauczyc prawda??

Klient

Ostrzegam przed oszustami z tej firmy, to wydmuszka z biurem w mieszkaniu. Cwaniaki z warszawki.

BOB

JEŻDŻENIE ZA GŁODOWĄ PODSTAWĘ I CZEKANIE W NIESKOŃCZONOŚĆ NA PROWIZJĘ. PRACA DLA NAIWNYCH MARZYCIELI.

Zostaw opinię o Twoja Energia Sp. z o.o. - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoja Energia Sp. z o.o.