Opinie o Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art Tomasz Czekalski w Wrocław

Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art Tomasz Czekalski
counter
1 3 7 5 1
Pracownik Nowy wpis

Ten teatr dawno nie istnieje a ludzie piszą tu jakieś brednie. Z Panem Czekalskim współpracowałem od wielu lat w innych projektach i mam o nim jak najlepsze zdanie. Nie słyszałem tez o żadnych sprawach , czy rzekomych pozwach w jego stronę wiec jest to ewidentna próba oczerniania człowieka.

cotamtomek

Moje sugestie dla Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art Tomasz Czekalski: Ten człowiek nie zapłacił wielu pracownikom oraz instytucjom kultury. Obecnie w w-wie. Kilka spraw sądowych. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić :D

Tak2Nie

Tomasz Nowy wpis
@cotamtomek

Czy Ty również miałeś sytuację z opóźniona płatnością wynagrodzenia? Często w T-Art występują takie sytuacje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art Tomasz Czekalski?

Hejterka Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Sama prawda :) Jakbyście szykowali jakiś zbiorowy pozew to chętnie się dołączę :) będzie (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jerry

T-art teatr mobilny, realizują spektakle dla dzici i młodzieży. Oszust, kanciarz, manipulator ... wyje***e Cię na kasie - nie pracuj tam, albo zbieraj na adwokata. Odradzam

Tak15Nie1

ofiara
@Jerry

to prawda oszust naciągacz i złodziej

Tak18Nie

Zostaw opinię o Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art Tomasz Czekalski - Wrocław

Chcę opublikować:

Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art Tomasz Czekalski