Tax Leader Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p.

40-009 katowice

Opinie o Tax Leader Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p.

siła

Cześć! Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na księgowego? Chętnie bym się jeszcze załapał, zwłaszcza, że posiadam wymagane 1,5 roczne doświadczenie a na stabilne zatrudnienie można liczyć.

Jak poznać prawdę o firmie Taxes Group S.C. Kancelaria Doradców Podatkowych Janicki & Macudziński zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o Tax Leader Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p. - 40-009 katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax Leader Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p.