Rekrutacja Kozów

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rekrutacja Kozów

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rekrutacja Kozów?

nieznana osoba
Klient

Napiszę parę słów na temat pracy w Gestrofen szycie pokrowców na siedzenia do aut, Pośrednictwo Pracy Der Personal Niemieckie odnosi się do pracownika nie kultularnie, proszę uważać.

Lena
@nieznana osoba

Żadna opiekunka nie wyjechała do opieki w domu opieki??? Napiszcie coś? Gdzie macie ten pokój zapewniony - jednoosobowy.... W DOMU OPIEKI? Gdzie hałas i przespać się nawet nie można? To jaki to odpoczynek po pracy w dzień? Czy pracowała tam jakaś opiekunka w domu opieki? Jak pieniądze są wypłacane? Do ręki czy na konto walutowe? Jak jest zorganizowana podróż i kto za nią płaci? Zaszczepiona osoba musi być? Jak nie opiekunka to może ta firma rekrutująca odpowie?

@Lena

witam PONIZEJ OFERTA PRACY jesli bedzie chciala Pani ze mna porozmawiac prosze do mnie w dniach pracy dzwonic dziekuje pozdrawiam kozów T +48 515 526 657 PRACA DLA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH. NIEMIECKIE DOMY SENIORA - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW NOCLEG BEZPŁATNY. Poszukujemy PFLEGE do Niemieckich Domów Opieki - ALTENHEIM. ZATRUDNIENIE od Marzec , Kwiecień i w Kolejnych Miesiącach 2022. PRACODAWCA NIEMIECKA AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE. STAWKA 16,00 euro brutto / godz. + DIETA 15,00 euro netto za każdy przepracowany Dzień. Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie - Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe. Zakwaterowanie w Pensjonatach , Gasthausach , w Domach Opieki NIE WYNAGRODZENIE BRUTTO ZA M-C OD 2400 EURO BRUTTO / M-C + DIETA OD 300 EURO NETTO / M-C. Gwarantowane ok. 2100 EURO netto / m-c za zapewnione w Umowie Pracy 151,67 godzin/m-c. Możliwość Pracy w Nadgodzinach do 220 godzin / m-c. PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM DODATEK ZA PRACE NA 2 i 3 ZMIANE i w DNI SWIĄTECZNE = 25% 50% 100% Pracownicy dojeżdżający do Pracy własnym Autem otrzymują zwrot kosztów dojazdów do Pracy tzw. kilometrówkę od 1 km = 0,30 euro cent. Koszty Podróży z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca. ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE I OPŁACA PRACODAWCA. Od pierwszego Dnia Pracy odprowadzane Składki Emerytalno-Rentowe. WYMAGANIA REKRUTACYJNE Doświadczenie w Opiece min. 1 ROK w Niemieckich , Polskich Domach Opieki lub u Prywatnych Rodzin 24 PFLEGE. Znajomość niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie. WARUNEK Zatrudniamy Pracowników do 63 lat. APLIKACJE CV tylko w jez. niemieckim www.rekrutacja.kozow.eu E- mail biuro@kozow.eu BIURO T + 48 515 526 657

Pracodawca

Czasy sa trudne i niepewne zarabianie pieniedzy jest potrzebne do zycia Uwazam ze to ogloszenie ma troche negatywna forme w stosunku do mojego rekrutacyjnego biura pozostac w domach z rodzinami i co dalej ?? a kto rodziny utrzyma ??

Gruezi

Jak na Szwajcarie 4400 netto to bardzo malo...5300 okey....5300 przy niskiej stawce wychodzi z 13 stka i feriengeld placonymi co miesiac...Kochani..to serio bardzo malo...

Adam
@Gruezi

Może na Szwajcarię mało ale w Polsce nie najgorzej. A jakieś benefity lub inne sposoby wsparcia przez pracodawcę obowiązują ?

@Gruezi

napisz kilka argumentow dlaczego 4400 na szwajcarie to za malo jest zarabiasz wiecej ??

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rekrutacja Kozów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kamil
Kandydat

Witam, Czy osoby posługujące się językiem angielskim bez znajomości j.niemieckiego na stanowisko w Szwajcarii również mogą aplikować?

@Kamil

witam aktualnie mamy zlecenia dla pracowników tylko z niemieckim byc moze w sezonie od maj 2022 pojawia sie zlecenia dla Pracowników z angielskim pozdrawiam kozów

blazej wozniak

co do rekrutacji i wspolpracy z ow biurem jest ok

blazej wozniak

jestem zadowolony jest ok

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Rekrutacja Kozów? Dodali nowe ogłoszenia 17 stycznia na GoWork.pl.

Jak się pracuje z ludźmi z Rekrutacja Kozów?

Aga
Kandydat

Czy ktoś mógłby z doświadczenia opisać współpracę jeśli chodzi o domy opieki ?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rekrutacja Kozów?

AURYNITTE

Witam, wbrew wszystkim niepochlebnym opiniom napiszę kilka dobrych słów na temat agencji Kozow, bo szczerze albo rozmawiamy o jakiejś innej firmie, albo osoby dokonujące tak nieprzyjemnych wpisów miały zły dzień i emocje wylały w necie, albo firma Kozow tak się rozwinęła, że teraz funkcjonuje jak partner, a nie zwykły pośrednik. Ja wysłałam CV do opieki, następnego dnia był kontakt zwrotny, akurat nie mogłam odebrać, przysłali smsa. Kiedy już osobiście rozmawiałam, to mój opiekun przekazał mi same konkrety, że we wschodnich niemczech będzie za to samo mniej, a w zachodnich wiecej, że przez pandemię ciężko o stałą pracę w tych ich domach starców, i że umowa będzie szła przez zaprzyjaźnioną niemiecką agencję. W sumie to on zwrócił mi uwagę, że praca, na którą aplikowałam, będzie za ponad miesiąc, i zapytał, czy nie chciałabym wcześnbiej i wsazystko tak poorganizowali, że w trzy dni miałam legalną pracę na niemieckiej umowie z pflegeheimem koło Lipska. Fakt że stawka była niska i zamiast miezsiąca byłam tam trzy tygodnie, ale o wszystkim wiedziałam, i zostałam trzy razy zapytana, czy mi pasuje, kontakt tel był, dostałam i ofertę i potwierdzenie z umową na maila, i ja czułam się zaopiekowana i bezpieczna.W skali od 1 do 10 daję DYCHĘ i polecam każdemu, kto uczciwie chce pracować a nie świruje wielkiego pana i później na wszystko narzeka.

MALARZE BUDOWLANI

ALTENHEIM - PFLEGE - NIEMIECKI PRACODAWCA

HYDRAULICY - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Rekrutacja Kozów - Dongen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rekrutacja Kozów?

Zobacz opinie na temat firmy Rekrutacja Kozów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii klientów firmy Rekrutacja Kozów, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rekrutacja Kozów