Rekrutacja Kozów

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rekrutacja Kozów

arek

Szczerze odradzam.

@arek

Twoja wypowiedź nie została w żaden sposób uzasadniona, chętnie natomiast poznamy przyczyny, które zmotywowały Cię do tego, by nie polecać naszej Agencji, jako pracodawcy. Prosimy o skierowanie uwag i sugestii odnośnie tego co moglibyśmy zmienić, by rekrutowani przez nas pracownicy, byli bardziej zadowoleni z warunków pracy na adres e-mai: biuro@kozow.eu Postaramy się wyciągnąć wnioski z konstruktywnych uwag oraz wyjaśnić sprawy, które będą tego wymagać. Pozdrawiamy, Rekrutacja Kozów.

Małgorzata

Wykazują totalny brak szacunku do osób rekrutowanych. Szkoda czasu i energii dla nich. Takich firm jak oni jest multum, można wybierać i przebierać. Stanowczo nie polecam tej firmy !!!

Rekomendacja
@Małgorzata

witam Pania dlaczego nie poleca Pan tej firmy?? postaramy sie wytlumaczyc Z Szacunkiem dk

@Małgorzata

Przykro nam, że ma Pani negatywne wrażenia z rekrutacji prowadzonej przez naszą Agencje. Zawsze staramy się traktować kandydata z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzyły się jakiekolwiek niedogodności podczas naszej rekrutacji, prosimy o przekazanie dokładnych informacji pod adres biuro@kozow.eu abyśmy mogli uniknąć, takich sytuacji na przyszłość. Pozdrawiamy, Rekrutacja Kozów.

Hydro

skoro są tylko negatywne opinie to nie będę do nich aplikował - dziękuję za wpisy

Christoph

KOZOW rekrutuje dla złodzieji PRACHT&PRACHT ..............opinie mówią za siebie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rekrutacja Kozów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Piotr

Zdecydowanie odradzam, brak szacunku do drugiej strony.Zmiana wymagan co do pracownika w trakcie rekrutacji.Ciezki kontakt,brak odbierania telefonu. Informacje SMS ,że zadzwonię wieczorem itp oczywiście olewka,rano SMS ,że zadzwonię o 9, a o 9:30 SMS,że zadzwonię o 11 itp. Trzy dni zmarnowałem i zdecydowanie odradzam bo jak ktoś na starcie tak postępuje to czy będzie wypłacalny?odpowiedzieć sobie sami.Oczywiscie na początku piękne zapewnienia,że brzydzą się wyjebkowiczami itp

sZaLonY
@Piotr

Ta sama SYTUŁACJA mnie teraz spotkała 01.12.2018r !!!!

Hektor

Witam, czy ktoś może pracował przez nich jako spawacz? Jakie warunki bytowe, lokalowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Rekrutacja Kozów - Dongen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rekrutacja Kozów?

Zobacz opinie na temat firmy Rekrutacja Kozów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii klientów firmy Rekrutacja Kozów, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rekrutacja Kozów