Rekrutacja Kozów

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rekrutacja Kozów

MALARZ BUDOWLANY

PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH - NIEMIECKIE DOMY SENIORA

Krzysztof K.

Odradzam! Jak już ktoś wspomniał w ofertach pracy z tej "firmy" czytamy coś innego w ogłoszeniu i zupełnie inne warunki są nam przekazywane w trakcie rozmowy telefonicznej!! Podając raz swoje dane możesz mieć 100% pewności że będziesz zasypywany stertą niechcianych ofert przesyłanych na e-mail. Wysłałem raz swoje CV do tej firmy w listopadzie 2018 roku i choć według przepisów: "pracodawca powinien trwale usunąć dane osobowe kandydata (np. poprzez zniszczenie bądź odesłanie), z którym nie zdecydował się zawrzeć umowy o pracę, niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji" ta firma za nic ma ten przepis. Dalej otrzymuję jakieś śmieciowe informacje na e-mail nawet pomimo wielokrotnych próśb o usunięcie moich danych.

dariusz
@Krzysztof K.

witam Pana prosze przeslac imie + nazwisko to usuniemy Pana dane jakie niezgodnosci spotkaly Pana??wyjasnimy te kwestie Z Szacunkiem Dariusz Kozów

@Krzysztof K.

Dziękujemy za Pana opinie i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Staramy się jasno określać warunki ofert, bardzo nam przykro jeśli w tym zakresie doszło do nieporozumienia. Chcielibyśmy wyjaśnić te kwestię, w tym celu prosimy o kontakt pod adres biuro@kozow.eu wraz ze wskazaniem danych (imię i nazwisko) które mają zostać usunięte z naszej bazy. Pozdrawiamy, Rekrutacja Kozów.

Śmiech
@Rekrutacja Kozów

Czytam te opinie... i trochę się śmieję, trochę wkurzam. Panie, Pan nie rozumie powagi sytuacji, albo swoich obowiązków oraz uprawnień. Bez ściemy - Pański adwersarz, czyli Pan Krzysztof, zarzucił Pańskiej Firmie coś innego, niż rozbieżność warunków ofert, a konkretnie manipulacje w zakresie danych osobowych. To, w jednakowym stopniu dotyczy wszystkich ofert i w sensie prawnym jest poważniejszą winą. Niech Pan odpowiada z podniesioną przyłbicą, nie ściemnia i nie ucieka od sedna zarzutów. Z tego co wynika z komentarza, to nie teraz, czyli pod pręgierzem publicznym ma Pan usuwać czyjeś dane osobowe, na żądanie jego właściciela, tylko miał Pan OBOWIĄZEK zrobić to wcześniej, nawet, jak jest opisywane, szansę robić to wielokrotnie. Teraz, to jest "po ptokach", kolokwialnie mówiąc i sam Pan sobie wystawił negatywną opinię, nawet nie musieli inni. Czasem ludzie nie potrafią wyartykułować do końca o co im chodzi, ale zawsze można w tym pomóc. A ściemy typu: "proszę o kontakt, to zrobimy", są w całkiem innym celu niż rzetelne ustosunkowanie się do problemu, jeśli tego się nie zrobiło na czas. Jeśli Pan Krzysztof zachował dowody z tej sprawy, to radzę mu znaleźć ludzi czujących się podobnie skrzywdzonymi jak on i zbiorowo skierować sprawę do sądu niemieckiego. Jest także wiele innych instytucji, które mogą ją załatwić z urzędu, karnie i opublikowanie jej finału ukróci podobne praktyki u wielu zainteresowanych. Proszę pamiętać, że jest coraz mniej ludzi nieświadomych na świecie, a błędem instytucji jest lekceważenie szarego obywatela, tak jak przeciwnika, przez wojownika. Paradoksem jest że życie nie jest grą, ale przegrać można, nawet bardzo słono. Tym bardziej, że prawo niemieckie jest skuteczniejsze niż polskie. Ucinając głupie riposty, straszenie prawem nie jest groźbą karalną, podobnie jak dociekanie, zniesławieniem. Właśnie szukam firmy żeby aplikować do pracy i do Pańskiej na pewno nie zaaplikuję. Na szczęście do tego, jeszcze nikt mnie nie może zmusić. Także do szacunku dla wszystkich i pozdrowień. ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rekrutacja Kozów się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert!

Jasiek

Bardzo żałuję, że brakuje na forum informacji od tych którzy już byli w firmie i pracowali.

Marek
@Jasiek

Jesteś zainteresowany pracą za pośrednictwem tej firmy? Z Twojego wpisu mogę przypuszczać, że szukasz informacji na temat tego pracodawcy, dlatego daj znać, czy rzeczywiście tak jest.

Stolarz

Ktoś może się wypowiedzieć jak się pracuje stolarzom w Niemczech? Oferta wyglada obiecująco...

Interesuje mnie czy pensja w Rekrutacja Kozów składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Budowlany, ich ogłoszenie widziałam 14 września na GoWork.pl.

@Pytanie

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 515 526 657 lub +31 619 240 683 ewentualnie wiadomość mailową na adres biuro@kozow.eu wówczas odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Rekrutacja Kozów.

Dekarz/Blacharz

Niemiecki Pracodawca poszukuje Dekarzy do Pracy do NIEMIEC.

Malarz Budowlany

Niemiecki Pracodawca poszukuje Malarzy Budowlanych.

Zatrudnienie od 19.08.2019 26.08.2019 i w kolejnych Tygodniach.

Aktualność
Zatrudnienie w Niemieckich Domach Opieki, Szpitalach, Klinikach.

Praca od Lipiec, Sierpień 2019 i w kolejnych miesiącach.

Joanna

Czy oferta zobowiązuje do pracy już od sierpnia czy w późniejszym terminie również?

@Joanna

witam Panią zatrudnienie również w późniejszych terminach generalnie zatrudnienie pracowników w każdy poniedziałek czyli 05.08.2019, 12.08.2019 , 19.08.2019 , 27.08.2019 i w kolejnych tygodniach jeśli jest Pani zainteresowana proszę o przesłanie do nas CV na email; biuro@kozow.eu Dziękuję z Szacunkiem Dariusz Kozów.

Aktualność
Poszukujemy Spawaczy MIG/MAG do Pracy w Niemczech.

Zatrudnienie od 15.07.2019, 22.07.2019 i w kolejnych Tygodniach.

Zainteresowany

Ktoś może powiedzieć jak jest z zakwaterowaniem? Czy trzeba samemu załatwić czy firma organizuje?

@Zainteresowany

Szanowny Panie Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.Pracownik oplaca Kwatere. Zapytam jutro 08.07.2019 Pracownika niemieckiej agencji pracy o warunki mieszkaniowe i oplate za pokoj prosze raz jeszcze o pytanie na moj na Email: biuro@kozow.eu bedzie mi latwiej odpowiedziec, dziekuje Z Szacunkiem Dariusz Kozów

Aktualność
Niemiecki Pracodawca zatrudni Elektryków do Pracy w Niemczech.

Niemiecka Umowa o Prace.

Zatrudnienie od 08.07.2019 , 15.07.2019 i w kolejnych Tygodniach.

Aktualność
Niemiecki Pracodawca zatrudni 16 Hydraulików do Niemiec.

Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

Projekt przewidziany na 2 lat Zatrudnienia.

Praca od 01.07.2019, 08.07.2019 i w kolejnych Tygodniach.

REKRUTACJA

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy za granicą - na terenie Niemiec lub Holandii, zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ogłoszeń!

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce ->  Oferty pracy

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Kuban

interesuje mnie oferta pracy na produkcji. Ważne jednak od kiedy początek i kiedy wyjazd oraz czy na własna rękę.... można jakies szczegóły w tym zakresie?

@Kuban

Aktualność
Witamy na profilu Rekrutacja Kozów!

Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie i konstruktywne słowa krytyki. Cieszy nas możliwość poznania Państwa spostrzeżeń, bo dzięki temu wiemy, jakie aspekty wymagają poprawy.

Nieustannie się rozwijamy, rozbudowując naszą ofertę i poszerzając działalność na inne kraje. W ostatnim roku udało nam się zbudować kompetentny zespół rekruterów, który cały czas pracuje nad usprawnieniem również procesów rekrutacyjnych.

Nasze biuro specjalizuje się w następujących branżach rynku pracy: opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, branże technologiczne jak malowanie, usługi wykończeniowe, usługi rekuperacyjne oraz klimatyzacja, projekty hydrauliczne, ślusarstwo, spawalnictwo oraz praca dla elektryków. W tych branżach doradzamy, pomagamy pozyskać pracę a także wspieramy agencje pracy oraz pracodawców.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu, gdzie będziemy informować o nowych rekrutacjach i postaramy się odpowiadać na Państwa pytania.

Pozdrawiamy, Rekrutacja-Kozow.
Jola

Nie polecam..Szkoda że oferty które publikują są tylko dla zachęcenia i wysłania dokumentów aplikacyjnych,po czym wysyłają je do innej firmy a ona proponuje warunki pracy już nie tak atrakcyjne..mówiąc że poprzednia oferta jest nieaktualna po czym na drugi dzień oferta jest znowu dodana przez Firmę Kozow...Jestem zbulwersowana ... jak można tak oszukiwać uczciwych ludzi..

@Jola

Dziękujemy za Pani komentarz. Chcielibyśmy przyjrzeć się kwestiom o których Pani wspomina, w tym celu prosimy o dokładny opis sprawy na maila biuro@kozow.eu Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję na kolejną szanse, jeśli tylko nasze oferty Panią zainteresują. Pozdrawiamy, Rekrutacja Kozów.

Zostaw merytoryczną opinię o Rekrutacja Kozów - Dongen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rekrutacja Kozów?

Zobacz opinie na temat firmy Rekrutacja Kozów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Rekrutacja Kozów?

Liczba opinii klientów firmy Rekrutacja Kozów, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rekrutacja Kozów