SPA Development Sp. z o.o.

Ustroń

Opinie o SPA Development Sp. z o.o.

Zniesmaczona

SPA Development to HOTEL MONTEBELLO w Ustroniu. Rotacja jest ogromna ponieważ właściciel nie szanuje w ogóle ludzi, każdy kto tam zaczyna pracować odchodzi po kilku dniach czy ewentualnie tygodniach! Szef nie daje umów - dzięki czemu nie tylko oszukuje państwo ale i bezkarnie ucina należne wynagrodzenie, człowiek jest skazany na jego łaskę. Niech was nie zmyli rozmowa kwalifikacyjna na której jest miły i sympatyczny - natomiast wszystko się zmienia po pierwszym dniu pracy- jest po prostu chamski, w niczym człowiekowi nie chce pomóc na nowym stanowisku pracy a wymaga obsługi całego hotelu bez przeszkolenia: (kotłowni, ciśnienia w piecach,ogrzewania, kelnerowania na restauracji, obsługi saun i basenu itd.) mimo że stanowisko pracy to nie konserwator a na przykład recepcja! Unikajcie tego miejsca!!! Nie polecam!!!

zainteresowany pracą

Chciałbym podjąć pracę jako kelner/recepcjonista ale słyszałem, że jest bardzo duża rotacja na tych stanowiskach. Mógłby ktoś przybliżyć co się tam dzieje?

Zostaw opinię o SPA Development Sp. z o.o. - Ustroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPA Development Sp. z o.o.