Słodki Wentzl

Opinie o Słodki Wentzl

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Słodki Wentzl zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Anna

Szef TRAGEDIA! Pieniądze miesiac później.. Omijajcie szerokim łukiem.

Ala

Nie płacą wcale dobrze. Ok 8, czasem 10 zł za h zależnie od stanowiska. Pieniędzy nigdy nie ma w terminie i nie są na konto. Zdarzają sie wypłaty około 25 dnia miesiaca mimo, iz na umowie jest do 10. Właściciel tragiczny.

czas

płacą może i dobrze tylko rzadko kiedy na czas...

muminek

słyszałem ze tu dobrze tam zarabiają...znajoma która tam pracuje już długo dorobiła się kokosów.

Zostaw opinię o Słodki Wentzl - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słodki Wentzl