Randstad Polska (Praca za granicą)

Holandia

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Randstad Polska (Praca za granicą)
0 0 6 1

Opinie o Randstad Polska (Praca za granicą)

gw

Nie polecam.Obiecywali pracę w NL.Jak się okazało marnie to wyszło. Mieszkania miały być maks 3 osobowe.Okazało się że trafiliśmy na park bungalow gdzie w domku było po 7 osób.Jeśli chodzi o kwestie zatrudnienia to przez pierwsze 3 tyg nie było prawie pracy.Tygodniówki po 24h średnio co daje 170 euro wynagrodzenia tyg. na ręke. Liczne rezerwy.Planning z dnia na dzień.Nie wypłacanie pieniędzy za chorobowe.Ciągłe nieścisłości w salarisach np odciąganie podwójnie za ubezpieczenie gdzie przez okres 4 miesięcy nikt z pracująch nie otrzymał kart ubezpieczeniowych.Dalej, złe rozliczanie godzin.Co tydzień coś się nie zgadzało czy to nie policzyli godzin czy dodatków zmianowych. Jednym słowem bajzel.Praca na DSV w VENLO. Nie polecam i uważajcie w co się pakujecie.

silopp

zawsze taka podróż wiąże się z licznymi nastepstwami, ale na pewno kasowo się opłaca. No wa oferta jest jako pracownik produkcji / magazynu (Holandia).

Zostaw opinię o Randstad Polska (Praca za granicą) - Holandia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Polska (Praca za granicą)