Rabatem.pl

Chodzież

Opinie o Rabatem.pl

Dominika

Czy ktoś podobnie jak @Radomall zastanawia się nad prowadzeniem portalu Rabatem.pl i gazetki z Rabatem? A może są takie osoby, które się tym zajmują? Chętnie dowiemy się jak wygląda taki rodzaj działalności w praktyce.

gfd

a czy wiadomo moze jaki rodzaj umowy jest tu oferowany?

Radomall

Też się zastanawiałem nad prowadzeniem własnego portalu i gazetki w Pile. Ciekawy pomysł, prowadzisz swój własny lokalny portal podobny do gruponów oraz drukujesz gazetkę. Jest to franczyza, praca polega na sprzedaży reklamy w prasie i internecie. Trzeba prowadzić działalność gospodarczą, wszystko pokazane jest w prezentacji u nich na stronie, można zarobić, sporo zarobić, ale to sprzedaż, doszedłem do wniosku, że nie dla mnie, wolę kupować :)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Rabatem.pl - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rabatem.pl